Skocz do zawartości

pioneer VSX924-k kompatybilność


robwie

Recommended Posts

Witam. Pozdrawiam wszystkich. Proszę o pomoc. Przez super opis w testach na tutejszym forum skusiłem się na zakup Pioneera VSX 924-k...Czar jednak szybko prysł , bo ..nie działa z projektorem BENQ MW663 ...i nie pomogła nawet wizyta serwisanta Pioneera, bo zabrał Benka do serwisu i testowali z onkyo i działała a tu z pioneerem klapa..i jeszcze jedno piszecie w testach że pod drugie wyjście HDMI można podłączyć właśnie np. projektor by nie latać z kablem jak raz TV a poetm komp czy projektor..a tu serwisant poinformował mnie że drugie wyjście służy do stworzenia drugiej stref muzyki ale bez obrazu... czy koś wie coś na temat zgrania Benq a Pioneer ? spotkał się ktoś z takimi problemami ? jak to rozwiązać ..mam jeden dzień na oddanie sprzętu do sklepu.....pozdrawiam Robert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oddałem do sklepu ..i kupiłem Onkyo i chylę czoła przed tą firmą oraz firmą z Bydgoszczy Artom Bis. Pomimo, że pioneera nie kupiłem u nich w firmie nie odmówili pomocy przy zainstalowaniu. Po zakupie ONKYO (tx-nr636) teraz wiem jak powinna wyglądać instrukcja montażu - pioneer dołącza książkę tzn. marną kserokopię , jako pogniecioną kserówkę do paczki przy przesyłce . Montaż banalnie prosty 2 godzinki - pioneer 6 godzin + 2,5 monter i fiasko , gdyby Pioneer zaznaczył z czym nie gra ich sprzęt to zaoszczędził by czas klientom ? ..ale patrząc na tą instrukcję to chyba klientów już po zakupie to już mają gdzieś... Myślę że firma która , dba o klienta po zakupie drukując czytelną instrukcję ( w dodatku dwie -jedną podręczną ) dba potem o serwis itd itd.. ( Uff męczarnia z z tym Pionerem była nie wspominając o połączeniu z internetem...Pozdrawiam forum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...