Skocz do zawartości

Second Hand - naszego audio/video


Recommended Posts

Otwieramy nowy dział - Second Hand - naszego audio/video


Jest to miejsce w którym możemy sprzedać płyty audio/video - naszego użytku
Jeżeli ma ktoś ochotę odsprzedać kable stojaki itp itd również zapraszam - oby tylko łączyło sie z tematyką naszego forum.
W miarę możliwości prosił bym aby każda płyte opisać - stan techniczny pudełka okładki oraz samego nośnika
i dodatkowo zdjęcia! wydawnictwo etc. co zachęci nabywcę.
Tylko oryginalne nośniki.


(jeżeli mam zamięścic jakiś jeszcze dodatkowy podpunkt - prosze o info na PW)

muzyczny_gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.
Umieszczenie dodatkowego działu w ogłoszeniach jest dobrym pomysłem, ale dla tak zwanego ogółu.
Autorowi wątku przyświecała idea aby wątek ten skierowany był tylko i wyłącznie do uczestników forum, czyli do ludzi zarejestrowanych na forum, uczestniczących w życiu forum, znających się ze wspólnych dyskusji i wypowiedzi, czyli takich których również łączy pewna więź.
Sądzę, że ma to głęboki sens chociażby z takiego powodu, że unikniemy krętactw, nieuczciwych metod sprzedaży. W miejscu tym bedzie można sprzedac płyty, których już dawno nie słuchamy a które "zalegają" niepotrzebnie na naszych półkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
1.Sprzedam Koledze muzyczny_gość 2 płytki oryginalne Pani Sarah.B. po 10 zeta za szt. Zainteresowany wie o co chodzi. Innych proszę o nie czytanie i ustosunkowywanie się do tego ogłoszenia icon_biggrin.gif

2. Sprzedam kabel głośnikowy Supra Classic 2 x 2,5 mm w odcinkach 2x 2,5 metra konfekcjonowany bananami Profigolda.Cena za komplet 100,00 zł. Kabel 0,5 roczny w stanie idealnym. Kabelek budżetowy o raczej neutralnym brzmieniu z tendencją do ocieplania zbyt ostro grającego sprzętu. Bardzo dobre recenzje w prasie branżowej.

3. Sprzedam nowiutką płytę Within Temptation " The Silent Force" .Wydanie oryginalne ukraińskie - Lwów ( licencyjne). Najlepsza płyta zespołu nagrana m.in. z orkiestrą symfoniczną i 80-cio osobowym chórem. Cena 17,00 zł. Stan idealny - sklepowy. Piękna i urzekająca ostra jazda bez trzymanki !!!

4. Zamienię nowiutką płytę Joss Stone "Introducing " otrzymaną za posty od Sz.Redakcji AUDIO ( dlatego zamienię a nie sprzedam ) na inną. Może być coś z repertuaru Nightwish, Evanescence, Within Temptation lub podobne. Jakoś ta Anglica mi nie podeszła ze swoją twórczością. Stan idealny - sklepowy. Czekam na propozycje zamiany.

Zainteresowanych w/w ogłoszeniami proszę o pisanie na PW.


PS. Jestem pierwszy co się ogłasza !!! Perkoz_1 The Best ! Gdzie aplauz albo insza nagroda? icon_twisted.gif

UWAGA ! ! !

Pkt 1 i 3 - SPRZEDANE !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Perkozie!
Bo widzisz Ci audiocośtam to generalnie zbieracze!
Zbieracze płyt także! icon_mrgreen.gif
Po sobie widzę, że nie przyszło mi do głowy, by cokolwiek sprzedać z mej kolekcji (o ile można tak ją nazwać).
Kupić - owszem, sprzedać - niekoniecznie icon_wink.gif
Stąd taka, a nie inna reakcja!
Ale uszy do góry - może coś się ruszy w tej materii!
Może zaproponuję i dołącze się nieśmiało - zamienię płyty analogowe (różne wydawnictwa i różne gatunki, zazwyczaj w bardzo dobrym stanie) na płyty kompaktowe. Bliższe informacje - chętnie i w każdej chwili!
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1 dzięki !! icon_smile.gif
Bert to daj dwa przykłady chociąz może pojdzie. icon_smile.gif

ja ze swojej strony dodam, że ma na sprzedaż moje ulubieńca którego zostawiłem z sentymentu...

icon_arrow.gif
Wzmacniacz stereo ONKYO A-8220 sprzedam sprawny,
potrafi napędzić spore podłogowce - kupiłem go jakieś 10lat temu używałem 5 (od 5 lat w szafie)


__________________________
Wzmacniacz sprzedany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przykłady???
Cholera, dwa przykłady to będzie trudno, bo płyty od Abby, przez BeeGees, Beethowena do Wayna Shortera!
W każdym razie - oddam w dobre ręce płytę Yaacova Shapiro "The 18 Pearls of Yiddish Songs" (mam dwie takie same)Wydawnictwo Płytowe Poljazz W-wa stan idealny.
Preferowany odbiór osobisty lub zainteresowany pokrywa koszty przesyłki (dodam, że nie cierpię pakować czegokolwiek i tracić czasu na wysyłkę icon_mrgreen.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Szukam z nadzieją i natchnieniem wszelakiej twórczości na CD kapeli Porcupine Tree. Może komuś cokolwiek zalega albo nie trawi rocka progresywnego i jest chętny za rozsądne pieniądze pomóc Koledze w melomańsko - narkotycznym głodzie icon_wink.gif . Czekam z utęsknieniem na propozycje.

PS.
Nie jestem broń Boże koksiarzem, a mój melomańsko- narkotyczny głód dotyczący twórczości Porcupine Tree jest ekonomicznie uzasadniony tym, że każda płyta tego zespołu jest i tak tańsza od jednej działki "marychy" a skutki są takie same ale o dłuższym działaniu icon_mrgreen.gif Dla niedowiarków polecam album "Voyage". Odlot totalny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Cześć!!!

Za 600zł jestem w stanie sprzedać na prawdę rewelacyjny amplituner SONY STR DB 790QS w stanie idealnym! Najtaniej znalazłem go kiedyś za 700zł na allegro.

Link do ogłoszenia które kiedyś wystawiłem:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=424109902


Dodatkowe informacje najlepiej pod kom 660 667 993 - Marcin

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Sprzedam nowy odtwarzacz DVD - procesor

MERIDIAN G91A


Dla wiekszosci szanownych forumowiczów nie musze blizej przedstawiac tego urzadzenia ale na wszelki wypadek zalaczam link do testu:

http://audio.com.pl/pdf/testy/sacd_dvd/meridiang91a.pdf

Cena sklepowa to:

23 500 pln w Polsce,
4 250 funtów w Wielkiej Brytanii.

Cena ktora ja oferuje to jedyne 18 000 pln (do malej negocjacjii z powodu dwóch rysek na górnej obudowie).

Serdecznie zapraszam Edytowano przez arti
za zgodą -arti- pogrubiłem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Trochę OT ale nie do końca.

Sprzedaję bowiem ... odkurzacz icon_eek.gif .

Trochę niezwykły odkurzacz, bo Rainbow serii E (nowy ponad 7000 zł).

Dlaczego piszę o tym tutaj?

Bo jedna z właściwości, jaka przekonała mnie do zakupu tego cholernie-drogiego-drania to CAŁKOWITA eliminacja kurzu.
Nie miejscowa, przerzucająca drobiny z jednego miejsca na drugie, tylko połykająca go w 100%.

Chętnych zapraszam do obejrzenia wnętrzności moich wieloletnich klocków stereo - w środku NIE MA kurzu od lat!
Trzeba tylko ostrożnie odkurzać kolumny - samo zbliżenie ssawki do otworu bass refleksu powoduje poważne łopotanie niskotonowych membran...

Sprzedaję, bo dałem się namówić na nowy, a przy okazji zrobili gruntowny przegląd starego i dali gwarancję.

Nie wiedziałem nawet co powiedzieć latorośli, gdy inteligentnie zapytała, po co nam nowy, skoro stary teraz jak nowy?...

Jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj są szczegóły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Nie podałeś najważniejszych informacj:


Metraż pokoju do jakiego przeznaczony jest sprzęt. icon_lol.gif



Kabel ma ze 20 metrów - może odkurzyć powierzchnię Pi razy 20 m do kwadratu. icon_wink.gif
Cytat

Jaki rodzaj muzyki najlepiej zagłusza. icon_lol.gif


Każdą.
Sukinsyn ma 80 dB, ale mogę go zagłuszyć Denonem 2x130W...
Cytat

Czy nadaje się do odkurzania winyli icon_lol.gif


Tu akurat na poważnie - tak!
Nie znam innego skuteczniejszego ssacza, a że ma szczotkę antyelektrostatyczną...

Sprawdzone tricki:
1. Naprawia wgniecione przez potomków kopułki membran.
2. Wyciąga kłaki z obudów RTV i komputera przez otwory wentylacyjne.
3. Wyżera kurz spod ciężkich kolumn opartych na kolcach i nie trzeba ich targać co tydzień jak wozu Drzymały.
4. Czyści ekrany z kurzu bez użycia płynów czyszczących.
5. Z klawiatury komputerowej wyciąga zszywki, grafity ołówka, okruchy a nawet klawisze (ale można je odzyskać ze zbiornika z wodą).
6. Drukarkę porządnie przewietrzy i odessie bez rozkręcania - tylko przez otwory na papier.
7. Regał z płytami odkurza też, pod warunkiem przytrzymywania płyt drugą ręką.
8. Wysysa wodę z obudowy sprzętu ustawionego pod podlewanym kwiatkiem...

Trochę się bałem, że wygłupiłem się z tym ogłoszeniem, ale skoro można się pośmiać, to pewnie nikt się nie obraził...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek!
bez przesady z tym bałaganem i OT - akurat autorzy ostatnich paru postów bałaganu zazwyczaj nie robią, a okazja do smiechu niezła.

Szczególnie że Mejson podał bardzo audiofilskie przykłady zastosowania tego odkurzacza icon_wink.gif
Poza tym zauważ, że problem kurzu w sprzęcie audio oraz pozbywania się go jest dość ważny, bo rzadko kto co pół roku kupuje nowy (czyli bez kurzu w środku) sprzęt czy płyty. A już napewno nie wyrzuca "starych" i lekko zakurzonych...

Zresztą temat odkurzacza już był na naszym Forum - chodziło m.in. o cichy odkurzacz oraz o zastosowanie bezprzewodowych słuchawek lub odtwarzaczy MP3 jako antidotum na głośny odkurzacz icon_cool.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...