Skocz do zawartości

Zmiana kolumn przednich+centralnego - do 1tys / 5.1


mkurkowski

Recommended Posts

Cześć, posiadam zestaw:
- pioneer vsx-519v (co prawda brakuje mi usb ale tu ratuje sprawe dvd,tv,arriva lub xbox360 które to mają)
- yamaha yst-sw80
- onyx-200 prism
- do tego ferguson arriva (dysk multimedialny)

Chciałbym w końcu wymienić głośniki przednie stojące (plus później centralny) z chińskiego na coś lepszego, niestety w budżecie max 1000zł (łącznie z centralnym).
Interesuje mnie używany sprzęt (najlepiej z 3miasta), niestety koniecznie w kolorze ciemnym (czarny) - inaczej żona wygoni mnie z domu:). Jest to sprzęt pod kino domowe (mkv) + słuchania muzyki typu chili zet. Tym samym interesuje mnie przede wszystkim dobre górne pasmo - klarowny czysty dźwięk, przestrzeń. Na mocy mi nie zależy. Do basów (przy filmach) mam odzielnie sub'a. Pokój wielkości 20m2. Prośba o pomoc, doradzenie. Z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest okazja - jedna kolumna Boston A26 za 300zł, której możesz bez problemu użyć jako centralnej i para Boston A26 używek za ok 800zł.
Bostony mimo że podstawkowe mają bardzo ładny bas, przestrzeń i dźwięczną górę, bardzo muzykalne. Lepsze od Wharfedale i Heco (reszty nie słyszałem), nie wiem też czy będziesz w stanie ewentualnie dokupić centralki pod nie (powinna być dokładnie z tej samej serii co frontowe, surroundy mogą być inne).
Poza tym ten amplituner jest kiepski i słaby, nie napędzi poprawnie większości średnio wymagających podłogowych kolumn, to tak jakbyś do ciężarówki wsadził silnik od Poloneza, niby ładowność kilka ton ale silnik zdycha przy pustej pace icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...