Skocz do zawartości

Infinity SM 155


Hoo-Lec

Recommended Posts

Witam "testuje " obecnie w/w kolumny, testuje to za dużo bo nie mam reszty toru audio, dostałem do nich slabiutkiego Sherwood rv 5030r który pozostawia wiele do życzenia.
Problem jaki widzę to delikatne trzaski w jednej z kolumn w niskotonowcu ale tylko jak kolumna jest nierozgrzana czyli tak po 5 min problem znika i to nie we wszystkich utworach tak jak by w pewnym paśmie na początku był jakiś problem.

Sam głośnik wizualnie w stanie idealnym, wkluczlem też możliwość uszkodzonego kanału wzmacniacz, po przepieciu kabli lewa na prawą problem w tej samej kolumnie ale tylko na początku.
Kolumny mogę oddać choć nie uśmiecha mi się to bo podoba mi się jak grają nawet z tak marnym wzmacniaczem a do tego cena ok 600 zł.
Czy problem może lezec w zimnych lutach lub uszkodzonej zwrotnicy?
Kolumny te mają posłużyć jako baza do budowy zestawu DIY, nowa skrzynia kable, wejścia i zwrotnica.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym odkręcać głośnika, bo wtedy ciężko będzie wytłumaczyć że to nie wina mojej radosnej twórczości icon_smile.gif
Kolumny kupione od pierwszego wlasciciela, mam imienna faktore, stały ok 8 lat nie używane.
Z drugiej strony wczoraj grały cały dzień bez żadnych problemów, oprócz tych delikatnych trzaskow na początku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...