Skocz do zawartości

Jaki subwoofer wybrać


michu

Recommended Posts

Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem następujący zestaw:

Amplituner: Yamaha MusicCast RX-V481
Kolumny: NS-F51/NS-P51

Niestety, nie do końca zadowala mnie bas z tych kolumn i chciałbym dokupić subwoofer.
Przedział cenowy jaki mam do wydania to 800-1300 zł.
Pomieszczenie w którym gra sprzęt to salon 25 m2 w bloku.


Czy jeśli kolumny nie będą musiały wyciągać niskich tonów, zagrają lepiej i głośniej ?
Dopiero zaczynam swoją przygodę z Hi-Fi, więc proszę o wyrozumiałość.


Z góry dziękuje za pomoc i wyrażenie opinii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Spójrz proszę na subwoofer Klipsch R-10SW (http://q21.pl/klipsch-r-10sw.html). To mocny, szybki i bardzo efektywny subwoofer, który bez problemu dobrze nagłośni Twój salon i będzie optymalnie współpracował z aktualnym zestawem kolumn. Oczywiście w takiej konfiguracji przede wszystkim uzyskasz wyraźnie więcej, szczególnie niższego basu. Dodatkowo nawet przy głośniejszych odsłuchach jakość dźwięku będzie lepsza.

W przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą, zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niestety to nie jest rozwiązanie.
To słabe kolumny i nie nadają się do niczego. O ile 481 to niezły amplituner o tyle kolumny są słabe.
Biorąc pod uwagę budżet to polecam wybrać quadral quintas 6500 które mają zywosc detale i lepszy bas.
Subwoofer oczywiście to integralną część i musisz go posiadać ale nie kosztem gorszych frontów.

Zapraszam cię do nas na odsluch oraz lepszą cenę.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 23.11.2016 o 13:21, S4Home napisał:

Witaj,

Niestety to nie jest rozwiązanie.
To słabe kolumny i nie nadają się do niczego. O ile 481 to niezły amplituner o tyle kolumny są słabe.
Biorąc pod uwagę budżet to polecam wybrać quadral quintas 6500 które mają zywosc detale i lepszy bas.
Subwoofer oczywiście to integralną część i musisz go posiadać ale nie kosztem gorszych frontów.

Zapraszam cię do nas na odsluch oraz lepszą cenę.

Pozdrawiam

Mam taki zestaw tzn quadral 6500 5.0 jaki sub do tego ale czy jest szansa za kilka stów coś co będzie słychać czy raczej próbować ustawić coś na kolumnach. Stereo gra ładnie gorzej przy filmach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...