Skocz do zawartości

Stereo do 500zł


Hyosu

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Słowem wstępu. Nabyłem niedawno wzmacniacz Marantz PM6006, i szukam jakichś kolumn do pokoju.
1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt?
Mam 500zł na wybór kolumn. Za jakieś 6miesięcy zmienię je na już porządne kolumny.
2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany.
Może być używany.
3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy)
Kolumny stereo, 8Ohm
4) Jaki jest sprzęt towarzyszą
Marantz PM6006
Maya U5 jako źródło dźwięku
5) Jaka jest powierzchnia pokoju?
4x4m, 16m2
6) Jakiej muzyki słuchamy
Praktycznie wszystkiego, w zależnośći od składanki. Skupiam się jednak na rocku, italo disco, synth pop.
7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw?
Chcę "poużywać" ich jakiś czas, do zakupu ostatecznych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zakup traktował bym w kategoriach poznania wzmacniacza i swoich potrzeb. To co kupisz będzie miało swoje dobre strony-poznawcze, aby lepiej wybrać docelowe kolumny za pół roku. Jednak przy tym wzmacniaczu i muzyce możesz szukać czegoś bardziej miękko i plastycznie grającego, nawet z deilkatniejszą górą, acz w miarę obfitym basem.
Z używanych np. bardzo solidne i dynamiczne Mission m32i, lub ciut mniejsze m31i, z nowych w swej cenie niezłe są Magnat supreme 202, spokojnie w 16 metrach dadzą radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...