Skocz do zawartości

Edifier S730 czy Creatice T4?


Recommended Posts

Nie bardzo wiem co tu w ogóle jest do porównywania, skoro to jak ziemia i kosmos.
Nawet bez czytania suchych cyferek w specyfikacji , od razu widać , które grają "lepiej"
Dalej nie mam zamiaru się rozpisywać. Wierzę że wybierzesz z głową.
+ jeśli znasz obie marki to tym bardziej powinieneś wiedzieć. Jak masz wątpliwości to najlepiej udaj się do Marketu i posłuchaj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niestety na taki wygwizdowiu, że ciężko mi właśnie znaleźć je w sklepie. Aktualnie mam Logitech Z623 ale z racji na brak innego podłączenia jak jack 3,5 muszę je zmienić. Specyfikacje nie podają mocy głośników Creativa stąd też ciężko mi porównach. Wyczytałem, że Edifier jest taka firmą.. premium bardziej. ale z recenzji wynika, że te małe creativy też grają ładnie. No ale nic to, czeka mnie chyba wycieczka do większego miasta i po prostu posłuchanie jak co gra.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, Edifiery grają znacznie ładniej "dojrzalej" od Logitech"ów czy Creative'ow.
Z czystym sumieniem mogę rekomendować tą markę.
S730 kosztują ok 1500 zł z haczykiem. Za tyle można dostać świetnie grające S1000
http://allegro.pl/glosniki-edifier-2-0-s10...6683930198.html
Żadne inne komputerowe głośniki nie przebiją ich oferowanej klasie dźwięku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...