Skocz do zawartości

Advanced acoustic MPP505 preamp/dac


Hoo-Lec

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam do kolegow pytanie czy ktos mial "przyjemnosc" odsluchu lub uzywania zestawu w ktorym jednym z elementow bylby ten preamp
Chodzi mi opinie na temat tego pre, zastanawiam sie czy dobrym pomyslem jest aby byl on elementem "startowym" calego nowego zestawu w niedalekiej przyszlosci ok roku icon_smile.gif
cena to ok 720 zl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem przyjemności słuchać na tym przedwzmacniaczu. Ale AA trzyma poziom i dźwięk powinien być co najmniej dobry.

Czy ten pre nada się jako startowy do systemu? Trzeba by wiedzieć jaki to będzie system albo choć znać budżet na niego.
Chodzi tu o adekwatną jakość tego przedwzmacniacza.
Ale wiadomo rzecz idzie tu także o dobór brzmienia tego preampu do reszty toru.
Choć raczej to ten element powinno się dobrać choćby do brzmienia kolumn i oczywiście do własnego gustu.

A jak gra ten przedwzmacniacz, to może ktoś słuchał i Ci odpowie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odowiedź, na Allegro jest advance acoustic maa-406 za 2.3 tyś więc za 3 tyś byłby jakiś początek icon_smile.gif który mógłby być jako pierwszy zestaw do salonu po dobraniu kolumn. Jest jeszcze jeden ciekawy zestaw na sprzedaż w Norwegii Kenwood L 10000 za ok 3300 zł czy nie był by lepszym rozwiązaniem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...