Skocz do zawartości

Sprzęt audio - wieża stereo/kolumny


Rahi

Recommended Posts

Moi Drodzy,

W domu mam wieżę stereo Panasonica, kupowana jakies 6/7 lat temu - prezent.
Oraz dwie kolumny - te akurat dostałem od kumpla, bo chciał się pozbyć, a myślałem, że kiedyś mogą się przydać (też ze 4 lata temu to było). Zabiera mi to miejsce, a nie wiem czy nadaje się to do czegokolwiek, czy wypadałoby to wywalić na strych i zapomnieć totalnie.

Wieża - Panasonic SA-AK27 - nie wiem co z tym zrobić, ostatnio jak była używana (kupę czasu temu) to po podłączeniu grała strasznie, zero basu, nawet po ustawieniach w korektorze. Moje głośniki do komputera - Genius SP-HF1255A - grają dużo lepiej. Nie wiem czy wina kabli, czy jak? Wydaje mi się, że kiedyś grało to dużo lepiej.

Kolumny- Samba 130 - tutaj trzebaby pewnie dokupić jakiś wzmacniacz, ale do czego możnaby to w ogóle podłączyć ? Komputer? TV? (Mam Sony 55X8505C) Ma to jakikolwiek potencjał ? Słucham głownie Metalu, ale nie tych najmocniejszych gatunków. Czy lepiej spróbować to sprzedać?





Z góry dzięki za wszelkie sugestie co mogę z tym sprzętem zrobić i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mimo tego Super Woofera nei gra basem? Dziwne icon_smile.gif
Wystaw to na allegro może jakiś facet kupi sobie do garażu.

Nie kombinuj z miksowaniem sprzetu który jest słaby. Uzbieraj jakiś budżet i dobierzemy coś ze sprzętów używanych.

Pozdrawiam



Dzięki wielkie za odpowiedź icon_smile.gif Jakaś sugestia za ile mogę to w ogóle wystawić "to coś"?icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...