Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telewizora


Moro

Recommended Posts

Chcę kupić ten telewizor http://www.mediamarkt.pl/telewizor-sony-kdl-48w605,id-937944 Jest to 48-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i kontraście dynamicznym 3 000 000:1. Posiada Inteligentny System Oszczędzania Energii, inteligentny czujnik, kreator obrazu, Virtual Surround, zoom dźwięku 3D i Dolby Digital. Produkt zawiera 2 złącza HDMI, Component video, Euro, Common Interface, cyfrowe wyjście audio optyczne, USB oraz RS-232C.
Zainteresował mnie ze względu na cenę/jakość oraz pozytywne opinie użytkowników poprzednich modeli min. PV350, PT353. Uważam, że jest dobrą alternatywą dla konkurencji, skłamałbym jednak,gdybym powiedział, że jestem specem od sprzętu RTV. Dlatego liczę na jakieś Wasze uwagi, czy to na pewno trafiony wybór, czy może warto rozejrzeć się za czymś innym
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chcę kupić ten telewizor http://www.mediamarkt.pl/telewizor-sony-kdl-48w605,id-937944 Jest to 48-calowy telewizor plazmowy



Cytat

Ten telewizor ma dobre opinie. W każdym razie myślę, że to dobry wybór.


Mogłeś chociaż wyprowadzić z błedu, że to nie plazma, tylko led, bo tak nie wiesz czy to dobry wybór, jeśli forumowicz szuka jednak plazmy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach firmy wycofują się z produkcji plazm - więc chyba lepiej będzie kupić sobie telewizor LED...
A skoro Moro nie ma zbyt dużego doświadczenia oraz nie określił dokładnie konkretnego zastosowania telewizora i swoich oczekiwań, to lepiej kupić coś "zwykłego", z aktualnej produkcji.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...