Skocz do zawartości

SzybkoZłaczki.. i cos innego .. ??


BoroXe

Recommended Posts

Witam. Jest to pierwszy mój post na tym forum proszę o wyrozumiałość.

Mój problem jest taki , że potrzebuje mieć możliwość szybkiego odłączenia kolumn przednich i wyniesienia ich na taras.
Tylko nie chciałbym się bawić ciągle w odpinanie kabli bo jest to meczące .. Myślałem aby zastosować szybko złączki jakieś ..jakieś jacki 3,5 . albo 6,3. gniazda i wtyczki.

Chyba że jakiś lepszy sposób jest.. Jakieś szybkie i proste rozwiązanie . Najlepiej tanie icon_biggrin.gif

Mam kolumny Prism ONYX 200
I do tego Pioneera vsx 329 wiec opcja podłączenia pod wyjscia na drugie głośniki nie istnieje .


Dodaje zdjęcie jak wygląda wejście w głośnikach , ( nie znam się ale może działa też jako gniazdo do jakiejś wtyczki )

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze do szybkiego podłączania i odłączania kolumn jest część diety Małysza icon_wink.gif
Czyli banany icon_wink.gif bo widzę jakieś otworki na ich aplikację.

Najlepiej jakieś z montażem kabelka na dwie śrubki, kabelek nie może być cieńszy niż 2,5mm bo cieńszego śrubka nie złapie.
Montaż dziecinnie prosty kilka minut i już, co do firm tych bananów nie ma co pisać wobec reszty zestawu;)
Można też widełki, ale w sumie też trzeba mocno dokręcić więc czas podobny do gołych przewodów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...