Skocz do zawartości

Stereo z gadżetami do 2 000 pln


Baqun

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję porady. Chciałbym kupić nimi wieże do około 2 000 z bluetooth, cyfrowym wyjściem optycznym i radiem internetowym. Muzyki będę słuchał z 3-4 metrów, głównie rocka i podołączę zestaw do TV. Korzystam też że Spotify, ale to mogę przez bluetooth puścić. Głośniki będą stały około 1,5 metra od siebie. Cały pokój ma 15 metrów i jest prostokątny, a sprzęt i ja będziemy od siebie blisko.

Niestety ze względu na warunki mieszkaniowe większe głośniki odpadają z gry. Tak samo kupno poszczególnych elementów, nawet używanych.

Zastanawiam się nad:
Denon Ceol N9,
Pioneer X-HM72,
Yamaha PianoCraft MCR-N560 z dodatkowym modułem bluetooth od Yamahy.

Który z tych sprzętów warto wybrać, który byście rekomendowali, może jakis inny sprzęt warto jest uwagi.

Pozdrawiam!
Piotr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czyli szukasz nowej kino wieży. W tej cenie ceola raczej nie polecam. System marantz melody jest lepszy i w niego można iść. Alternatywa są systemy Yamahy pianocrafta. W yamaszce masz seryjne kokumny produkujące dość ładny przestrzenny dźwięk. W seri melody można dobierwc własne monitory w zależności od gustu. Dlatego proponuję ta drogę.

Możemy dobrać dla ciebie wówczas monitory które najbardziej odpowiadaly by ci brzmieniowo.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...