Skocz do zawartości

Prywatna sala kinowa w domu.


Artom Bis

Recommended Posts

  • 2 years later...
A propos sal kinowych w domu icon_smile.gif ponieważ jestem na etapie początku prac związanych z salą kinową w domu. Nie chcę zaśmiecać forum, więc podpinam się pod ten temat. U mnie na dzień dzisiejszy jest zrobiona wylewka a nie ma ani tynku ani instalacji elektrycznej ani nawet kostrukcji sufitu GK icon_smile.gif
Pokój ma 4,5x4,5 metra. Czy ktoś kiedyś współpracowal z taką firmą jak hdcinema.pl lub zna się na rzeczy? Trochę zwątpiłem w swoje umiejętności i potrzebuję Waszych porad dotyczących realizacji mojego "projektu" icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nigdy nikomu nie zlecałem takich prac, ale mam dla Ciebie kilka porad w tej drodze od "gołych" murów.

1. Ustal sobie budżet i od razu pogódź się z faktem, że pewnie wyjdzie ze dwa razy więcej icon_wink.gif (chyba że myślisz o kwotach 2000-5000zł to powiem Ci od razu, że to nie będzie kino z prawdziwego zdarzenia)
2. Znajdź firmę, która zajmuje się adaptacjami akustycznymi, powiedz im jakie masz fundusze i albo niech Ci zrobią całą adaptację, albo niech zrobią projekt, a dalej działaj sam.
3. Zacznij kompletować sprzęt, to trochę potrwa... icon_mrgreen.gif

Gdzieś w okolicach pkt. 2 musisz jeszcze poumieszczać w ścianach kable i zrobić sobie instalację oświetleniową tak jak sobie wymarzyłeś icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady pacio94 icon_smile.gif Tak też zrobiłem, poprosiłem już kilka firm, w tym i wymienionego wczesniej hdcinema.pl o wycenę za projektowanie kina domowego. Czekam teraz z niecierpliwością na odpowiedź. Mój budżet wynosi 40 tys. zł ale obawiam się, że to może być za mało aby moje wymarzone mini kino było choć namiastką tego prawdziwego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...