Skocz do zawartości

Jakie meble rtv do kina domowego?


ProHedy91

Recommended Posts

Witam, nie wiem czy to dobry dział, ale nie wiedziałem, gdzie się udać z tym zapytaniem. Ostatnio kupiłem sobie telewizor SONY LED KDL-65W955 i obecnie czekam na kino domowe PIONEER BDP160/VSX923/JAMO S-606 zastanawiam się, jakie meble rtv wybrać do tego sprzętu? Co sprawdza się najlepiej, jakie rozwiązania są najlepsze? Gdzie znaleść dobre meble rtv do kina domowego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To wszystko zależy od tego ile możesz wydać na ten cel i jakie masz wymagania, wymiary, ilość półek, kolor itp...
Są oferty na Allegro i w ogóle w sieci jest tego trochę. Sam się kiedyś rozglądałem za takim stolikiem. Są firmy, które mają ciekawe i solidne pozycje, ale są bardzo drogie. Ja ostatnio rozmawiałem z facetem, którego znajomy robi takie rzeczy na zamówienie, widziałem standy. Wyglądały super, a były ponad połowę droższe niż u tych reklamowanych, polecanych firm.
Myślę więc, że jeżeli poszukasz, to z pewnością znajdziesz kogoś takiego. Poszperaj w sieci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
A poza tym - ile chcesz przeznaczyć na stoli, ile półek potrzebujesz... i gdzie mieszkasz (to ostatnie uzupełnij w swoim profilu)?

A stolików z drewnianymi półkami (czy tam z MDF) też jest trochę (nie muszą być granitowe półki - bo to zwiększa cenę i masę), widziałem niezłe, solidne i przemyślanej konstrukcje.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często nie docenia się rozwiązań bardzo minimalistycznych gdzie zamiast szafki kupuje się metalowe pojedyncze pułki mocowane do ściany. Takie rozwiązania są zwykle dość tanie , nie stoi sprzęt na podłodze. Do tego jeśli mamy sprzęt można dowolnie rozstawić ich odległość i wysokość od podłogi. Do tego łatwo jest coś takiego zintegrować z niemal dowolnymi meblami w pokoju.

http://allegro.pl/stoliki-uchwyty-polki-polki-16302
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...