Skocz do zawartości

jak korzystać z 5.1


pudipudiopvideo

Recommended Posts

Witam

otóż posiadam zestaw kina domowego samsung ht-tx500... dziś pierwszy raz podłączyłem go do telewizora, włączyłem dvd film leci dźwięk jest ale tylko w formie 2.1 a zestaw jest 5.1... po dłuższej chwili próbowania klikania czegokolwiek osiągnąłem "3.1" czyli działały fronty centrala i subwoofer ale po dalszej próbie uzyskania 5.1 wróciłem znów na 2.1 wszystko działa i jest podłączone prawidłowo... jak obudzić cały zestaw do życia?? i czy da się mieć 5.1 przez aux bez funkcji w telefonie??

P.S. nie mam instrukcji obsługi a wygooglowałem tylko wersję angielską gdzie kompletnie nie mogę odnaleźć rozwiązania mojego problemu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam

otóż posiadam zestaw kina domowego samsung ht-tx500... dziś pierwszy raz podłączyłem go do telewizora, włączyłem dvd film leci dźwięk jest ale tylko w formie 2.1 a zestaw jest 5.1... po dłuższej chwili próbowania klikania czegokolwiek osiągnąłem "3.1" czyli działały fronty centrala i subwoofer ale po dalszej próbie uzyskania 5.1 wróciłem znów na 2.1... jak obudzić cały zestaw do życia?? i czy da się mieć 5.1 przez aux bez funkcji w telefonie??

P.S. nie mam instrukcji obsługi a wygooglowałem tylko wersję angielską gdzie kompletnie nie mogę odnaleźć rozwiązania mojego problemu




Mam ten sam problem masakra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...