Skocz do zawartości

Denon avr1911 - jakie kolumny


Stas1989

Recommended Posts

Witam.
Jestem tu nowy i mam nadzieje ze mój problem zostanie tu rozwiązany icon_smile.gif
A wiec tak mam dylemat mieszkam w bloku z 26m2 salonem chce mieć swoje pierwsze kino domowe (filmy 85% muzyka 15%) i dlatego kupiłem już amplituner denon 1911 teraz tylko nie wiem jakie kolumny do niego wybrać:
TAGA HARMONY TAV-606 SE
czy warto dopłacić i kupić Wharfedale OBSIDIAN 600 przyznam tez ze zależny mi na tym aby nie wydać na nie więcej niż 1500zl bez suba.
Niestety mieszkam w małym mieście i nie mam możliwości odsłuchu sprzętów.
Ach i jeszcze czy mogliby koledzy podpowiedzieć jaki sub kupić do tego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
moim zdaniem w Twoim budżecie najlepiej sprawdzi się zestaw Jamo S 626 HCS. To mocne, potężne kolumny, które dobrze współpracują z elektroniką Denon. Dodatkowo na poczatku możesz zrezygnować z subwoofera, basu powinno być wystarczająco (może jedynie brakować tego najniższego uderzenia, które zapewni Ci dobry sub). W Twoim pomieszczeniu brałbym pod uwagę Jamo J10 Sub. Zwróć uwagę, że przy zakupie zestawu jest taniej.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomoca.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...