Skocz do zawartości

Czy dokupić drugi subwoofer?


malak

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów!!
To mój pierwszy post na tym forum (jak się na pewno po przeczytaniu posta domyślicie).
Mam pewną zagwostkę czy dokupić drugi subwoofer czy zmienić na lepszy.
Posiadam kino domowe: Marantz 1506 + Dali Fazon Micro 5.1 (musiałem wybrać małe głośniki ze względu na obecność kominka przy miejscu kolumny).
Pokój jest otwarty - połączenie salonu z kuchnią i korytarzem. Zauważyłem trzaski subwoofera w niektórych momentach w filmach gdzie miał zagrać mocno, więc to chyba była jego górna granica. Chyba, że to wina np. kabla czy coś.
Proszę o radę i odpowiedź czy to wina subwoofera czy czegoś innego.
Jeśli subwoofera to proszę właśnie o radę czy dokupić drugi taki sam (żeby się nie wyróżniał) czy może inny (ważne żeby był biały, najlepiej z połyskiem tak jak ten który mam) czy może sprzedać go i kupić jakiś inny.
Pieniądze które moge przeznaczyć to około 1500zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre suby mieszczące się w zakładanej kwocie robi Tannoy- model Arena 300 jako wprzedażowy jest obecnie do kupienia w czarnym kolorze, ale skontaktuj się z firmą może mają też białe.http://allegro.pl/subwoofer-tannoy-arena-highline-300-nowy-okazja-i6482582524.html
Nie dość że bardzo dobrze gra oraz ma odpowiednie regulacje (głośności i pasma odcięcia), to również świetnie wygląda i może pracować w dwóch położeniach: poziomo i pionowo. Jest mocny i szybki, nadaje się zarówno do kina jak i do muzyki.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...