Skocz do zawartości

Słuchawki+AMP/DAC


Recommended Posts

Jest to mój pierwszy temat na tym forum więc witam wszystkich serdecznie icon_smile.gif

Tak jak w temacie szukam słuchawek+AMP/DAC combo (nie musi być combo). Muzyka jakiej słucham to głównie POP. Interesuje mnie zestaw, który grałby neutralnie z ewentualnym (ale delikatnym) naciskiem na BASSS. Mój budżet to 1500 zł (+/-200zł). Bardzo proszę o jakieś propozycje ponieważ szukam tak juz od dłuższego czasu i nie wiem co do siebie by pasowało bo tyle tego sprzętu, że głowa mała icon_sad.gif Oczywiście kolor/wielkość/kształt nie gra tu żadnej roli.

Jeśli czegoś ważnego nie wymieniłem albo coś źle napisałem to proszę krytykę prosto z mostu to się poprawię.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witaj ! Niestety nie podam Ci konkretnych przykładów ale pomogę gdzie szukać. Ostatnimi czasy Sennheiser wprowadził linię 500, może coś tam ? ( ale raczej bez basu) . Jeżeli szukasz basu zobacz coś w ofercie Denona , 401 mają świetne dociążenie basu, do popu jak znalazł.... Odnośnie wzm/dac to widziałem ostatnio wynalazek firmy Schiit icon_wink.gif a mianowicie: Fulla, cenowo się dobiera , nie wiem jak z graniem, ale wydaję mi się że da rade znając Schiita. Fioo robi też tańsze wzm słuchawkowe icon_wink.gif Odnośnie trochę wyższej półki to Chord Mojo dodawany do każdych nauszników, zobaczymy co potrafi w Warszawie. Wydaję mi się ,że możesz spojrzeć na chwalone Meze , chociaż wtedy na wzm nic prawie nie zostaję. Zainteresowany jestem jak grają te wszystkie nauszniki Focala , zwłaszcza patrząc na to że zaczął w tym świecie mierzyć tak wysoko. Może coś z Akg ? Też do popu ;d Mam nadzieję ,że chociaż trochę pomogłem. W razie pytań pisz ! Pozdrawiam Karol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...