Skocz do zawartości

Kino domowe


Ohara

Recommended Posts

witam to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc mam taki oto problem...poszukuje zestawu kina domowego cena od 2000 do 2500
mieszkam w bloku i pokoj jest bardzo maly ok 15m2.
Kino domyslnie podlaczone bedzie do konsoli xbox i playstation3 interesuje mnie tez ogladanie filmow dvd oraz blu ray...poszukuje sam amplituner oraz glosniki.sprzet nie musi byc bardzo glosny z racji malego pokoju chcialbym tylko aby gral czysto.
Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz budżet mały, ale można wybrać coś z podstawowych modeli. W sumie nie ma w czym przebierać, ale to co jest okazuje się mieć całkiem niezłą jakość icon_wink.gif
H/K AVR155
Denon AVR1709
kolumny:
KODA AV-702 v.2
TAGA TAV-606
Ja bym wziął te KODY one powinny w 15m2 bez suba dać radę, oczywiście jeśli nie masz tyle funduszy to TAGA nie będzie gorsza tyle, że nie schodzi tak nisko i nie będzie tej głębi basu.
Co do ampów to oba są podobnej jakości, tak półkowo to Denon minimalnie wyżej, więc chyba ku niemu bym się skłaniał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeżeli nie potrzebujesz gniazda USB w amplitunerze, to ja bym wybrał DENONa.
Co pawda pokrętło główne wygląda mocno tandetnie (plastikowo), ale pasywne chłodzenie amplitunera ma swoje plusy (ciche jest ...).
No i KODY 702 ...

Natomiast nikt Ci raczej nie da zdecydowanej odpowiedzi który model wybrać, bo to Tobie ma sie podobać jego brzmienie i funkcje i bez odsłuchów nie powinieneś się decydować (ta prawda jest tu baaardzo często powtarzana i warto z niej skorzystać).

Pozdrawiam
PS. Jak podajesz same linki - to obok nich umieść informację, do czego się odnoszą. Tak będzie bardziej czytelnie... Szczególnie, jak daje się linki do aukcji na Allegro i po 2 miesiącach nie wiadomo, czego dotyczą!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...