Reply to this topicStart new topic
> Fisher RS 1056E, Orentcyjna wartosc
Hoo-Lec
post 6.09.2016, 13:07
Post #1

STAŁY BYWALEC

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 26 685

Witam serdeczne mam okazje nabyc metoda kupna icon_smile.gif starego Fishera Rs 1056E wg wlasciciela dziala b.dobrze jedna wada techniczna to niedzialajaca zarowka, stan ze zdjec
dobry. Obecny wlasciciel zada za niego 500 NOK czyli ok 230 zl do tego koszt przesylki ok 120 zl czyli calosc jakies 350 zl.
Wzmacniacz mialby byc dla mnie z niedalekiej przyszlosci do renowacji.
Pytanie czy wart jest uwagi bo pieniadze nie sa wielkie, a wizualnie bardzo mi odpowiada
link do ogloszenia
Fisher rs 1056e
Go to the top of the page

+Quote Post
f1angel
post 7.09.2016, 07:24
Post #2

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Miejscowość: Kielce
Nr użytkownika: 2 264

Jeśli chcesz się bawić w vintage, lubisz kolekcjonerskie okazy, to tak.
A jak chcesz mieć dobry, niedrogi i uniwersalny wzmacniacz, to raczej nie.
Ale nie napisałeś o co Ci chodzi.
Przypominam, że każdy nowy post traktujemy jak pierwszy i podajemy wszelkie dane dotyczące pomieszczenia, zestawu, preferencji dźwiękowych i muzyki.

--------------------
Audiolub, Audiofeel czy jednak Audiofil, dyskusja na temat człowieka, muzyki, sprzętu audio.
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=42222

W sprawie wyboru i konfiguracji sprzętu proszę nie pisać na PW. Od tego jest forum.

+Quote Post
Hoo-Lec
post 7.09.2016, 11:34
Post #3

STAŁY BYWALEC

Nr użytkownika: 26 685

CYTAT(f1angel @ 7.09.2016, 07:24 ) *
Jeśli chcesz się bawić w vintage, lubisz kolekcjonerskie okazy, to tak.
A jak chcesz mieć dobry, niedrogi i uniwersalny wzmacniacz, to raczej nie.
Ale nie napisałeś o co Ci chodzi.
Przypominam, że każdy nowy post traktujemy jak pierwszy i podajemy wszelkie dane dotyczące pomieszczenia, zestawu, preferencji dźwiękowych i muzyki.

Na chwile obecna ma on byc "do szafy" za rok planuje przeprowadzke do domu i tam napewno sie znajdzie miejsce na pokoj muzyczny icon_smile.gif ale na chwile obecna
nie moge powiedziec nic bo tez I nic nie wiem. Bardzo podobaja mi sie sprzety z tego okresu, ale chcialbym tez zeby ten Fisher tez brzmial przyzwoicie.
Jedyne co moge powiedziec to preferecje muzyczne:
Rock 70/80/90, artysci typu: Skalpel, Herbie Hancock, Davis, M Miller itp, troche elektroniki/dnce Daft Punk, Kraftwerk

+Quote Post
audiowit
post 7.09.2016, 11:55
Post #4

GRAND MASTER AUDIO

Miejscowość: Kraków
Nr użytkownika: 24 565

Czy amplituner grał w ciągu ostatnich 10 lat? W jaki sposób był przechowywany? Zdajesz sobie sprwę, że możesz dużo więcej dać za renowację niż za zakup? Wiesz, że po renowacji nie będzie to już egzemplaż w pełni oryginalny bo części podzespołów już nie dostaniesz i będą to zamienniki?

Cena jest uczciwa. Jeśli ten egzemplarz grał w sposób "ciągły" to wart jest zainteresowania. Jeśli będzie odnajdywał się w muzyce lat 70 to już z Daft Punk i Kraftwerk nie bardzo. Sam mam sprzęt z 78 roku ale znam jego historię i przesłuchałem go przed zakupem. Sprawdziłem też oryginalność tranzystorów.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 19:36
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!