Reply to this topicStart new topic
> Jakie monitory do BC acoustique ex-202
Gargamel
post 23.09.2016, 14:33
Post #1

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 25 380

Witam, Poszukuję monitorów do mojego wzmacniacza bc acoustique ex-202, kolumny podłogowe niestety odpadają ze względu na brak miejsca. Monitorki będą grały w pomieszczeniu 24M, Preferowana gatunki muzyczne to po trochu wszystkiego coś dla mnie i dla żony tzn hip , r&b, house, pop, muzyka filmowa/symfoniczna. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to +/- 1000zł. Póki co pozytywnie czytałem o MA BX2, bardzo bym prosił o inne konkretne propozycje które mógłbym odsłuchać z moim wzmacniaczem.
Go to the top of the page

+Quote Post
Q21
post 23.09.2016, 15:58
Post #2

GRAND MASTER AUDIO

Grupa: Branża
Miejscowość: Pabianice
Nr użytkownika: 5 269

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę konfigurację systemu, wielkość pomieszczenia odsłuchowego (duże jak na monitorki) oraz założony budżet, zdecydowanie polecałbym posłuchać polską konstrukcję Pylon Audio Pearl Monitor. To kolumny, które w połączeniu z Twoim wzmacniaczem zaoferują równe, dynamiczne i uniwersalne brzmienie. Jest to mocny monitor, będzie także w stanie prawidłowo nagłośnić Twój salon.
Jako alternatywa spójrz jeszcze proszę na zestaw Klipsch R-15M. Klipsch co prawda gra skrajami pasma, jednak w połączeniu z integrą BC Acoustique, uzyskasz pełny dźwięk. Będzie to jednak brzmienie bardzo otwarte, dynamiczne z lekko wyeksponowanymi skrajami pasma.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

+Quote Post
Gargamel
post 25.09.2016, 12:59
Post #3

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 25 380

Witam, Wczoraj zabrałem swój wzmacniacz na mała wycieczkę do kolegi który ma monitorki BX2 jednak troszkę mniejsze pomieszenie, a później do sklepu posłuchałem w/w Pylon Audio Pearl Monitor i jakieś JBL które w ogóle nie przypadły mi do gustu. z pozostałych bardziej odpowiadały mi bx2 tylko teraz nie wiem czy wpływ na to miało pomieszczenia mniejsze niż pomieszczenie odsłuchowe czy inne elementy. Klipsch'ow niestety nie udało mi się jeszcze odsłuchać. Znalazłem jeszcze takie Polk Audio Tsx 220B troche naruszyłbym budzet ale uznałem że i tak kolumny weżme na raty także jakoś to zniose:)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 4.12.2016, 04:51
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!