Reply to this topicStart new topic
> Słuchawki bezprzewodowe do muzyki z telefonu, od 300 do 700 zł
Darek_F
post 4.10.2016, 14:33
Post #1

STAŁY BYWALEC

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 20 201

Cześć,

czy mogę prosić o propozycje słuchawek bezprzewodowych nausznych do słuchania muzyki z telefonu? Rozpiętość cenowa dosyć duża. Nie chciałbym przekroczyć 700 zł ale też niekoniecznie muszę wydawać nie wiadomo ile kasy na słuchawki służące do słuchania muzyki ze Spotify.

Obecnie mam:
AKG k514 - kiepska jakość wykonania, plastiki trzeszczą, gumka na pałąku się odkleja. Dźwięk - za dużo tonów wysokich, za mało basu. Wygodne, dobrze leżą, słuchać otoczenie - co jest ważne gdy się idzie na spacer z dzieckiem, które śpi w wózku icon_wink.gif

Denon DN HP 1000 - dobrze wyciszają, fajne do pracy, trochę za ciasne i za ciężkie, ale za to solidne. Dźwiękowi brakuje przestrzenności i wysokich tonów.

Słucham głównie muzyki w stylu Led Zeppelin, Grand Funk Railroad. Lubię miękki, głęboki bas. Dobrze, żeby słuchawki nie wyciszały za bardzo i żebym mógł słyszeć, co się dzieje wokół mnie. Wygląd też ma znaczenie - unikam nowoczesnego, hipsterskiego dizajnu, nie chcę wyglądać jakby mi papuga na głowie usiadła. Lubię wszystko, co proste i klasyczne.

Muzykę z telefonu będę słuchał głównie ze Spotify, więc jakość nie jest powalająca. Możliwe, że Spotify będzie tutaj najsłabszymj ogniwem i czy jest sens inwestować w drogie słuchawki?

Będę wdzięczny za wszelkie porady.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 7.12.2016, 23:08
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!