Reply to this topicStart new topic
> Pomoc w doborze wzmacniacza używanego do 2.500zł., CD Naim 5i - Kol. Dynaudio Excite X14
B11
post 9.10.2016, 12:13
Post #1

AUDIOFIL

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 14 822

Jaki wzmacniacz polecacie do odtwarzacza CD Naim Nati 5i i kolumn Dynaudio Excite X14? Pokój 12m2. Muzyka odtwarzana u mnie to wszystkie style, ale w większości głównie Rock. Moje typy wzmacniaczy to teraz Roksan Caspian MK 1 i 2 oraz Musical Fidelity A3. Jesli znacie jakies modele wzmacniaczy nieoszczędne w niskich partiach dźwiękowych na które warto zwrócić uwagę to dajcie znać. Może jakieś wzmacniacze stereo z DAC bo sporo z komputera odtwarzam . Na koniec, jaki z tych dwóch wzmacniaczy wymienionych powyżej lepiej sprawdziły by sie w muzyce rock/metal ?
Go to the top of the page

+Quote Post
audiowit
post 9.10.2016, 13:10
Post #2

GRAND MASTER AUDIO

Miejscowość: Kraków
Nr użytkownika: 24 565

Jest tylko jeden właściwy. Naim icon_wink.gif Tak sobię myślę, że do tych Exitów to nait5 Ci spokojnie wystarczy. Później długo , długo nic i można myśleć o Myryadzie z240.

Jakiś wyższy Naim będzie również dobry i dodatkowo w przyszłości będziesz mógł go upgradować ale wskakujemy już na inną półkę cenową niż wymienione przez Ciebie.

+Quote Post
f1angel
post 9.10.2016, 20:10
Post #3

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Miejscowość: Kielce
Nr użytkownika: 2 264

Roksan zagra bardziej uniwersalnie.
Naim jest bardzo dobry do rocka, ma fajny drive. Ale w spokojniejszych gatunkach trochę narzuca własne tempo.
Musical Fidelity raczej nie do rocka.

--------------------
Audiolub, Audiofeel czy jednak Audiofil, dyskusja na temat człowieka, muzyki, sprzętu audio.
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=42222

W sprawie wyboru i konfiguracji sprzętu proszę nie pisać na PW. Od tego jest forum.

+Quote Post
S4Home
post 10.10.2016, 09:35
Post #4

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Grupa: Branża
Nr użytkownika: 23 975

Musical nie.
Caspian m1 tak, naim tak chodź tu nie spotkałem się aby łatwo je było dostać. Roksan k2 ostatnio był w tej cenie. Warto.

Pozdrawiam

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 03:24
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!