Reply to this topicStart new topic
> Opinie o kolumnach STX F-360n
grzegorz39
post 22.10.2016, 14:23
Post #1

AUDIOFIL

Grupa: Użytkownicy
Miejscowość: Sanok - Bieszczady
Nr użytkownika: 20 893

Witam wszystkich forumowiczów. Przeczytałem kilka postów odnośnie kolumn podłogowych STX F-360n, ale minęło już trochę czasu od ostatniego, a może ktoś jeszcze podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Niektórzy piszą,że to porażka i garażowy wyrób, ale są i wypowiedzi, że nie ma tragedii. Chciałbym, żeby to w miarę fajnie zagrało. Kolumny będą służyć przede wszystkim do słuchania muzyki i pewnie będą podpięte przez wzmacniacz do tv. Cena stosunkowo przystępna, wygląd jak najbardziej ok. no i są nowe...Dzięki za podpowiedzi.
Go to the top of the page

+Quote Post
jacek75
post 22.10.2016, 15:22
Post #2

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Grupa: Moderator
Miejscowość: Łódź
Nr użytkownika: 17 002

Jeśli cena ma oscylować w cenie tych STX 360 i co ważne grać w pokoju 50 m kw... szkoda tylko że tego sam nie piszesz i trzeba grzebać w starych wpisach, by wyłapać kontekst.
Fajnie też, że piszesz że kolumny będą podpięte pod wzmacniacz ... daje to nadzieje że jakoś zagra....ale jaki to wzmacniacz już nie wiadomo icon_wink.gif
Stx 360 zagrają bardziej poprawnie niż jakieś podobne gabarytami Tonsile altus 140/200 itd, w cenie 1100-1200zł można tez pomyśleć o Magnat supreme 2002. Można też szukać czegoś używanego na głośnikach np. 20-25kach.

+Quote Post
grzegorz39
post 22.10.2016, 15:50
Post #3

AUDIOFIL

Miejscowość: Sanok - Bieszczady
Nr użytkownika: 20 893

O kolumny nie pytam dla siebie. Ja mam upatrzone jak mi polecano dali 850 i już przy tym zostanę-czekam tylko na trochę lepszy budżet. Chciałem tylko być trochę mądrzejszy.

+Quote Post
f1angel
post 22.10.2016, 18:00
Post #4

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Miejscowość: Kielce
Nr użytkownika: 2 264

Popieram wpis Jacka75.
Dodam, że w cenie STX F-360n można kupić znacznie lepsze kolumny. Oczywiście używane. Więc po co wydawać pieniądze na coś takiego?
No, chyba, że ktoś się uprze na nowe. Ale i nowe można jakieś inne wypatrzeć. Np. z wyprzedaży.
Tylko właśnie nie wiadomo co z czym i do czego. A przede wszystkim jaki ten ktoś ma gust, czego potrzebuje, czego słucha?

Czyli kłaniają się ogólnie zasady pisania pierwszych postów.

--------------------
Audiolub, Audiofeel czy jednak Audiofil, dyskusja na temat człowieka, muzyki, sprzętu audio.
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=42222

W sprawie wyboru i konfiguracji sprzętu proszę nie pisać na PW. Od tego jest forum.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 19:35
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!