Audio - portal internetowy opisujący sprzęt stereo, hi-fi, 

hi-end,kino domowe
Hi-Fi • Hi-End • Muzyka • Kino domowe • Video      
Obecnie jest: gości online

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

FORUM AUDIO > AUDIO > Muzyka

Reply to this topicStart new topic
> Gdzieś kupić plyty CD!?
PSV !!!
post 19.02.2009, 09:59
Post #1

AUDIOFIL

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2,439

Witam wszystkich audiofili icon_wink.gif

Nie mam pojęcia gdzie jest jakaś dobra oferta płyt CD, chodzi o sklep internetowy najlepiej w Polce. Ostatecznie moze być już zagranicą ale to juz sie wiąże z droższa przesyłką. Chce sobie kupić całą Dyskografie "Jamiroquai" patrzyłem na Empik.pl ale tam jest pare płyt dostępnych reszta to niedostępne towary były tak samo jest na merlin.pl. Możecie coś pomóc ?

hubi1
Go to the top of the page

+Quote Post
Adamc
post 6.03.2009, 21:03
Post #2

GRAND MASTER AUDIO

Nr użytkownika: 1,950

Zerknij TUTAJ

+Quote Post
sasz
post 6.03.2009, 22:20
Post #3

SYMPATYK
**

Nr użytkownika: 3,301

Amazonka.pl - tu mają bogaty zbiorek.

+Quote Post
zn21
post 7.03.2009, 10:36
Post #4

AUDIOFIL

Nr użytkownika: 984

ja polecam gigant.pl - chyba największy wbór i ceny tez chyba najniższe. Warto porównać

+Quote Post
rolnik
post 8.03.2009, 01:54
Post #5

DEBIUTANT
*

Nr użytkownika: 3,433

Ja polecam sklep www.stereo.pl - często robią promocje pt. darmowa przesyłka, a i ceny w wielu przypadkach zbliżone np. do tych na allegro.

+Quote Post
mango5
post 8.03.2009, 19:26
Post #6

STAŁY BYWALEC

Nr użytkownika: 3,233

proponuję allegro tam można kupić wiele starszych płyt, ludzie pozbywają się kolekcji i cenowo jest dobrze

+Quote Post
stanpor
post 12.03.2009, 18:23
Post #7

DEBIUTANT
*

Nr użytkownika: 3,302

http://www.fan.pl
http://sklep.smstep.pl

zobacz czasem na allegro, można niekiedy trafić na dobrą okazję.

+Quote Post
White
post 19.03.2009, 11:47
Post #8

STAŁY BYWALEC

Nr użytkownika: 1,359

Proponuję serwisy aukcyjne, tam rzeczywiście można znaleźć trudno dostępne w sklpeach internetowych tytuły. Poza tym nie chcę robić reklamy sklepom internetowym, ale przyzwoitą ofertę mają Merlin i www.stereo.pl.

+Quote Post
romekcz
post 30.03.2009, 11:15
Post #9

SYMPATYK
**

Nr użytkownika: 1,377

Dużo fajnych płyt, szczególnie jazzowych można znaleźc na http://www.echoplyty.pl. Poza tym zostają serwisy aukcyjne, gdzie można kupić używane "perełki".

+Quote Post
cooledit
post 2.04.2009, 20:46
Post #10

MASTER AUDIO

Nr użytkownika: 3,541

Zdecydowanie polecam Allegro . Przy odpowiedniej dozie cierpliwości można kupi to co się chce. Prosty przykad na dwóch tytułach.
Tangerine Dream - Tangents i Kraftwerk - Minimum Maximum w wersji SACD. Obu tych płyt szukałem we wszystkich możliwych sklepach w kraju a nawet za granicą. Jeśli chodzi o Tangerine to kamień w wodę. Nie ma , dawno nie bylo , nie ma szans itp. Aż tu nagle jest na Allegro i uwaga !!! żadnego zainteresowania płytą. Radocha ogromna płytka jest moja. A Kraftwerk ? no tu już było ciekawiej. Początek tak jak Tangerine - nigdzie sie nie da kupić. Kumpel w stanach znalazł na Amazonie za UWAGA!! 400 USD i jeszcze lepiej 700 USD szok w trampkach i totalne rozczarowanie. I co ? Nagle jest na Allegro. Nie było łatwo i na pewno nie za 400 dolców ale płytka jest moja.
Tyle wrażeń upartego oszukiwacza.

Pozdrawiam i polecam Allegro i cierpliwość

P.S. SMSTEP.PL owszem jest dobry ale z niektórymi cenami koledzy troszke przesadzają , choć i tak kilka płyt u nich kupiłem.

+Quote Post
Lovecoffe
post 15.04.2009, 06:10
Post #11

SYMPATYK
**

Nr użytkownika: 3,622

Witam. Faktycznie na aukcjach można dostać ciekawe perełki. Sam często przeglądam, ale ze względu na to, ze zadko kiedy bywam w Kraju, to raczej nie kupuje w Polsce. Tutaj gdzie mieszkam bardzo ciekawa opcja sa tzw. "car boot'y" - czyli wyprzedaze rzeczy uzwyanych np na jakims stadionie. Mam takie szczescie, ze mieszkam w miescie gdzie taki Carboot odbywa sie co niedziela, wiec jak tylko mam czas, to udaje sie tam i szperam po pudlach pelnych CD. Ostatnio udalo mi sie znalesc singla Frankie Goes To Hollywood - Relax (90's Remixes) [Red Label] [ZTT Records] za grosze... W przeliczeniu na zlotówki to nawet 1 zł za niego nie zapłaciłem. Dlatego polecam takie miejsca. Poza tym, czesto odwiedzam sklepy muzyczne, a gdy juz nie moge czegos spotkac to pozosstaje Amazon. Tutaj tez mozna kupic uzywane CD [ czesto w bardzo dobrej kondycji ] za marne pieniadze. Jednak najbardziej preferuje sklepy i centra muzyczne. Lubie zapach "swiezej" CD i momentu rozpakowywania, dokladnych ogledzin itp. Ten typ tak ma;)

Pozdrawiam.

--------------------
Interesuję się muzyką od dawna. Gustuję przede wszystkim w szeroko pojętej muzyce lat 80-tych. Jednakże największy sentyment mam dla Rocka progresywnego. Moje typy to: Genesis, Pink Floyd, Phil Collins (Solo), oraz szeroko pojęty Pop i Rock. Nie trawię Hip-Hopu. Moją pasją jest kolekcjonowanie (w miarę możliwości) rzadkich wydań CD.

http://thecollectorcd.blogspot.com/

+Quote Post
Kibic1
post 16.04.2009, 13:27
Post #12

GRAND MASTER AUDIO

Nr użytkownika: 1,738

Ja większość płyt kupuję na aukcjach.Niestety trzeba być cierpliwym.Nie ulegać żyłce hazardu i jak za wiele osób płyte licytuje sobie odpuścić .Nie dziś to jutro pojawi sie kolejny egzemplarz.Uważać na płyty bardzo tanie mogą być oryginalne inaczej . icon_lol.gif

+Quote Post
RoRo
post 16.04.2009, 22:17
Post #13

Moderator

Grupa: Moderator
Nr użytkownika: 1,299

Na Allegro jest problem taki, że sporo ludzi robi sobie żarty pisząc "płyta nowa, bez folii, w stanie idealnym" - a okazuje się, że była parę razy słuchana i nabawiła się sporo rys icon_sad.gif
A tłumaczenia sprzedawców są takie, że nie zauważyli i płyta może raz była w odtwarzaczu.
Parę razy się naciąłem (płyty grają, nic nie przesakakuje - ale niesmak pozostał).

Dlatego najchętniej jeśli już kupuję "używki" to u sprawdzonych przeze mnie Sprzedawców albo z odbiorem osobistym (pare razy płytę przy odbiorze zwróciłem sprzedawcy za niezgodny z opisem stan). No i "nówki w folii" są jednak bezpieczniejsze (chociaż zdarza się, że płyta wypada z obejmy i lata po pudełku ...).

Pozdrawiam

--------------------
Czasem warto : słuchać ciszy na maxa...
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ZANIM COŚ NAPISZESZ NA FORUM - PRZECZYTAJ TEMAT "PIERWSZE POSTY"!!! http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Masz uwagi i pomysły dotyczące ZMIAN NA FORUM - napisz tutaj:
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...mp;#entry104896

+Quote Post
audionet
post 17.04.2009, 23:24
Post #14

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Nr użytkownika: 301

Dziś byłem w empiku ,wszystkie interesujące mnie płyty droższe niż mm o 16 do 30 zł. Wygląda na to że trzeba polecać ten sklep mimo ich głupkowatej reklamy.
Tak z tymi opisami płyt różnie bywa ,ale są wyjątki kupiłem kilka płyt od Hybryda i trzeba przyznać że stan był taki jak w opisie.

--------------------
Audionet

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.11.2014, 15:36