Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: JBL a Wharfedale
Forum Audio - Testy sprzętu hi-fi, hi-end i kina domowego > AUDIO > Kino Domowe
impegam
Witam.
Zamierzeam nabyć HARMAN KARDONA AVR 158. Myślałem o głośnikach JBL Northridge CinePack. Sprzedawca w sklepie odradził mi takie głośniki i zaproponował Wharfedale VARDUS 300 lub Wharfedale CRYSTAL III twierdząć że jakością i dźwiękiem nie różnią się od JBL a cena jest o połowe niższa. Może się ktoś podzielić jakimś doświadczeniem odnośnie ww zestawów albo polecić coś innego.
oktagon
Powinieneś zadać swoje pytanie w dziale KINO DOMOWE - a tu mamy dział STEREO.
don
JBL raczej będą nieco lepsze od tych Wharfedale, ale i tak są bardzo słabe w swojej cenie, w tym przedziale są zdecydowanie lepsze zestawy np Monitor Audio MR4/MR6 lub Oli Roth 30/40 i pewnie nie tylko te... tyle że amplituner trochę za słaby
Q21
Witaj,
Kolumny JBL Northridge to zdecydowanie półka wyźej niź Wharfedale Vardus. W sytuacji zakupu amplitunera Harman Kardon bardziej zasugerowałbym zestaw kolumn Wharfedale Diamond HCP Set lub Wharfedale Diamond oparte na frontach Diamond 10.5. Warto także brać pod uwagę Monitor Audio MR oraz Jamo C405 HCS3.
Zapraszam na odsłuchy,
W przypadku pytań służę pomocą
RoRo
CYTAT(impegam @ 14 04 2012, 19:04 ) *
Zamierzam nabyć HARMAN KARDONA AVR 158. Myślałem o głośnikach JBL Northridge CinePack.
A słuchałeś już tych kolumn - czy to tylko rozważania "na sucho"?
Na jakiej powierzchni ma to grać?

Pzodrawiam
PS. Przeniosłem wątek do właściwego działu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.