Skocz do zawartości

Głosniki+ampituner+kable.


karol_charli

Recommended Posts

Witam wlasnie doszedl do mnie pierwszy własny tv w zyciu. Padło na 65 cali od panasonica. Nastepnie chciałbym kupic 2 kolumny, subwofer i wszystko co potrzeba do podlaczenia kable, amplituner itp. Zestaw ma sluzyc głównie do gier na ps4 pro ok1-2 h, i oglądania seriali/filmów wieczorami ok 2-3h. Zalezy mi na dobrej jakosci efektów i dzwieków w grach i filmach. Raczej nie bede słuchal na sprzecie muzyki bo robie to na silowni lub w trakcie jazdy samochodem. Ale dobrze by było gdyby jednostka był skonfigurowana ze mogłbym puszczac sobie nagrania z komputera np przez wifi. Bardzo duza role odgrywa dla mnie wyglad. Głosniki musza byc w kolorze czarnym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Twoje wymagania względem elektroniki, zwróciłbym uwagę na trzy bardzo bogato wyposażone amplitunery: Onkyo TX-NR656, Yamaha RX-V681 oraz Denon AVR-X2300W. Każdy z modeli powinien Cię w pełni usatysfakcjonować pod względem wyposażenia oraz brzmienia. Różnice są słyszalne przede wszystkim w charakterystyce dźwięku - Yamaha jest najbardziej efekciarska, eksponując skraje pasma, Onkyo jest dokładne, analityczne, szybkie, świetnie moim zdaniem sprawdzi się w Twoim systemie. Denon natomiast jest trochę cieplejszy, dobrze wypełniony.

Kwestia kolumn - biorąc pod uwagę wykorzystanie, zdecydowanie polecałbym kolumny marki Klipsch. Nie wiem, jak duży jest salon, natomiast w zależności od powierzchni zwróciłbym Twoją uwagę na serię Reference Premiere. Spójrz na model Klipsch RP-250F lub jeśli Twój salon jest większy niż 30m2 - model Klipsch RP-260F. Subwoofer natomiast jest kwestią dobrania pod Twój salon, spójrz proszę na ofertę kanadyjskiego Klipsch.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasny kącik do ogladania filmów i gier po 10-12 h pracy dzien w dzien icon_smile.gif Pokoj ma ok 25 m2 stoi w nim poki co tylko wielki wypoczynek, puffy, biurko z komputerem i fotelem, a od wczoraj wisi tv. Sprzet nie bedzie jakos katowany podglaszany na maxa czy sprawdzany ze wzgledu na 5 zwierzakow w domu ktore przewaznie ze mna leniuchuja. Chodzi mi tylko o bardzo dobra barwe dziwku w filmach i grach na konsoli. Ale nie lubie systemu 5.1. interesuje mnie tylko 2.1. Z czym subwofer moge dokupic np za miesiac jakby sie nie zmiescil w cenie. Najlepiej jakby udało sie spełnic te oczwkiania w kwocie 6 tys. tj. 2 kolumny, amplituner, i dobrej jakosc kable. I czy do amplitunera da rade podlaczyc odtwarzac blu ray? Niestety mam do Was ok 800-900 km wiec odsluch nie wchodzi w gre, wystarczą słowa eksperta icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

A czy di nas masz blisko?
Z jeden strony polecam bym ci pełny system kinowy. Do gier i filmów jak znalazłicon_smile.gif jednak jeśli chcesz zestaw 2.1 to nie będę ci naciskal a koledzy z forum na pewno się ucieszą icon_smile.gif Pozdrawiam panowie:)

W tej kwocie świetnie sprawdzi się Cambridge cxa60 lub nowy nad 368 oraz para kolumn heco celan gt 702.

Zapraszam cię do nas na prezentację tego sprzętu.
I do tego sprzętu możesz także podłączyć blueray.

W razie pytań lub wycen zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre głośniki. Masywne. Grające wielkim dźwiękiem. Maja jeden mankament wymagają lepszego wzmacniacza od nich samych.
Co generuje nie klasykę ich specjalnie wysoko.

Jeśli szukasz takiego wielkiego dźwięku to Polk audio rti a7 lub a9 są lepszym wyborem. Jade ok ale jak mówię żeby zagrały musiał byś dać na wzmacniacz nowy z 5-6 tys.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...