Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Pamięć mnie nie zawodzi. Wymień mi tych w Twojej ocenie charyzmatycznych autorów audycji muzycznych.
  3. Jeszcze nie widziałem tel z takim wyjściem. Dobrze ze ktoś wypuszcza nowości skierowane do niszy audio, ostatnio niewiele się dzieje w świecie smartphonow, nuda panie. Składaki jakoś nie przyjęły się, może rewolucja AI wprowadzi coś nowego? Apple wypuściło w ciągu ostatnich nastu lat wiele modeli Iphona, któryś konkretny masz na myśli?
  4. To Ty zrozum, że podajesz błędne informacje, podchodzisz do muzy jak trochę taki zardzewiały kapeć. @Adi777Polecam również album Bisz - Blady Król oraz Lata ( świetna warstwa liryczna)
  5. Tomek, ale to jest procesor
  6. Taylor Swift 5 mcy temu, za pół roku Guns n’Roses, The Weeknd, Diana Krall nie mogliśmy, czego mega żałujemy, ale następnym razem. Tych „nieznanych” nie liczymy już nawet, tyle tego. Ważniejsze z kim to przeżywam i czy nóżka chodzi. Kasy styka, ponieważ nie potrzebuję już niczego testować, odsłuchiwać i z powrotem odsyłać. Potrzeba tylko odwagi.
  7. Brałem je. Wolę Spendora 3/1 czy ProAc D2R. Vienny przyjemnie grają ale dla mnie wokale dla Spendora a ProAc dynamika i przestrzeń oraz detal. To moja opinia.
  8. Tani jak barszcz, tylko czy ktoś to testował u siebie?
  9. Dokładnie tak
  10. Słuchałeś Signature czy normalnej wersji?
  11. Od czterech lat piszę o https://supersound.pl/48663-dbx-pa2-complete-loudspeaker-management-system?gad_source=1&gad_campaignid=23034484784&gbraid=0AAAAADubjdlESJ2K1ws-UFHPYR_Jw1UvW&gclid=Cj0KCQiAubrJBhCbARIsAHIdxD_bEdocJ2CNHlVMmEcFXEq8IiGUz8rB0WDRhF9ysMnSGTdpQ2VjNTEaAqsGEALw_wcB
  12. łoczywiście że tak
  13. Temat jest w toku i niestety nie ma na razie żadnego publicznego dokumentu do udostępnienia, jeden jest niepubliczny bo to praca inżynierska, a drugi - w bazie artykułów AES, więc chroniony paywallem ale to nie jest niestety takie proste żebym przedstawił krótkie konkretne wnioski. Mamy metode do oceny zachowania pomieszczenia w najniższych częstotliwościach i pomiary, które wskazują, że sposób umieszczenia źródła jest tutaj dużo ważniejszy niż się wydawało i zmienia poziom słyszalności wszystkiego poniżej 1 moda pomieszczenia o zakres typu +-10 dB. Uniwersalnym wnioskiem jest unikanie osi pokoju, a najlepszym ustawieniem zakres mniej więcej 1/3 długości pokoju przy ścianie, tam często jest maximum modów zanikających i wtedy ten zakres poniżej 1 modu jest mocno podbity. Oczywiście, takie ustawienie nie zawsze jest najkorzystniejsze względem całego pozostałego zakresu pasma, w tym "normalnego" modalnego, więc generalnie wychodzi na to że optymalizacja ustawienia względem tych najniższych częstotliwości na ten moment prawie zawsze odbywa się kosztem pozostałych zakresów. Wiec na moje, jest nieopłacalna
  14. @kaczadupa Adam, brałeś je pod uwagę? Nie za duże, nie za małe, do tego wykonanie pierwsza klasa i opinie o dźwięku w zasadzie wyłącznie pozytywne.
  15. Że łysy? Yyl Brynner też był łysy.
  16. No, ale Cyrus Soundkey jest jeden. To z którym DragonFlajem on przegrywał? No opinie w sieci nie są tak jednoznaczne.
  17. O jakich walkach piszesz? Kto z kim walczy?
  18. IC Najęcie nie powinno przekraczać 2V Głośnikowe 20V Zasilające wiadomo Ja mam mały wzmacniacz słuchawkowy za grosze przejściówki by podpinać kable IC i głośnikowe włączam generator tonów ( dostępny w sieci) lub mam zgrane płyty CD firmy Isotek, "IsoTek High Resolution Full System Enhancer" + kiedyś była dodatkiem HIFI i Muzyka z zajawkami oraz szumami - takie można też pobrać z sieci.
  19. Młodość to stan umysłu nie metryka 😉
  20. Ja napisałem, z czego wynika różnica jakości i dlaczego tuner fm jest wciąż konkurencyjny, nie tylko dla seniorów. A ty zamiast merytorycznie odpowiedzieć, ględzisz sobie po prostu. W Trójce, którą pamiętam zawsze była mieszanka muzyki, publicystyki społecznej, politycznej i kulturalnej. Tutaj niewiele się zmieniło. Coś cię pamięć zawodzi. Wciąż są nadawane „autorskie audycje charyzmatycznych prezenterów”. No i w nocy reklam praktycznie nie ma. Jakość brzmienia nie ma większego znaczenia w przypadku publicystyki. I słuchania audiobooków. Owszem. Dlatego rozumiem, źe dla ciebie DAB i radio internetowe moźe być ok.
  21. Jak to nie ma, jak są @S!N! Album "TAXI" z 2023 roku - naprawdę dobry. Co do rapu, to Dälek jest u mnie the best
  22. @tomek4446 czyli metodologia jak za ojczulka Stalina- ty, kula w łeb,rodzina do gułagu. @Bogusław 66 seta!😁 @il Dottore przez chwilę pomyślałem, że może jesteś na liście płac ChRL,ale nie...😁
  23. Today
  24. Ale może niedługo być Twój lub Twojej rodziny w Polsce , chyba , że to też Cię nie obchodzi , byle mieć taniej .. Powtarzam , ekspansja ekonomiczna zawsze ma wpływ na politykę. Przeczytam to córce jak ją świeżo po skończeniu studiów zagraniczny koncern gnębił za 28 tys. m-cznie
  25. Który z kabli głośnikowych M&B oferuje najlepszą przestrzeń bez przejaskrawiania góry?
  26. Pamiętam jak słuchałem Trójki z wypiekami na twarzy, ale to były lata osiemdziesiąte. Amator 2b i nagrywanie kawałków z listy na minideka. Tyłe że dziś w radiu nie ma już tylu autorskich audycji redaktorów z charyzmą, puszczających kultową muzykę. Chlubnym wyjątkiem jest "Off Control" Mateusza Tomaszuka w Trójce w czwartki o 21:00. Poza tym mieszanina polityki, muzycznej papki i niekończących się reklam. To już nie dla mnie. I jakość tunera nie ma na to wpływu. Kiepskawo robione radio, nie wypięknieje na świetnym tunerze FM, nie da się sprzętem poprawić słabej merytoryki, ani podbić charyzmy.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...