Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 465 tematów w tym forum

    • 5 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  1. czy to zagra marantz nr1606

    • 6 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  2. Zestaw - Klipsch + Denon

    • 14 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  3. budżetowe kino domowe

    • 5 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  4. Amplituner + głośniki do 5 tyś.

    • 17 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
  5. kolumny pod onkyo 656

    • 15 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  6. Kino Domowe 1500-2000zl

    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  7. Jakie nowe głośniki kupić

    • 4 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  8. Bose acoustimass 25..

    • 11 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,6k wyświetleń
  9. Zakup niedrogich kabli.

    • 15 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  10. Kino domowe / Klipsch?

    • 7 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  11. Yamaha htr 5930

    • 3 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Dziekuję. Vt bralem pod uwagę ale zdazyl się GT. Tak na powaznie to chodzi o jakość obrazka. Nie majac bezposredniego porownania pewnie uznasz, ze przesadzam ale tu jestem pewny swego. W miniledach obraz jest "wyprany z kolorow, dodatkowo nie osiagasz na krawedziach pelnego detailu. Szczegolnie dobrze to widać w ostrych przejsciach pomiedzy kontrastami np biel/czern. Chodzi zwyczajnie o technologiè. W oled kazdy pixel swieci osobno, w miniledzie pixel jest podswietlany ledami. Niestety nie jest to tak, ze na kazdy pixel przypada jeden led. Z tad też wypranie z kolorow. Do tego dochodzi jeszcze szybkość reakcji i kilka innych mniej juz fla mnie waznych czynnikow. To tak w najprostszych żołnierskich slowach. Wad tych pozbawione są mikroledy ale to pieśń przyszłości.
    • Widać, że nie macie pojęcia o zagrożeniach, które mogą wyniknąć w elektryce z zastosowania nieprawidłowych kabli. I nie będę dyskutować z dyletantami, którzy zachowują się jak: "Polak znający się na wszystkim".   TUTAJ ZNALAZŁEM SPECJALNIE DLA WAS ARTYKUŁ. DARMOWA EDUKACJA!!! - ZAPRASZAM!!! https://audiocruiser.com/can-exposed-speaker-wires-cause-a-fire/#google_vignette     A TU W FORMIE OBRAZKOWEJ - WIZUALNEJ!!!  
    • Dlaczego miałbyś się męczyć z miniled? Poważnie pytam.
    • Tak naprawdę , to mało co  rozkminiam  nad Twoimi wymysłami,telewizorami , oraz zasobem posiadania  , ale muszę przyznać , że miałeś rację w temacie jasności Twojego oleda . Jestem zaskoczony i to bardzo ,że srednia to 1260 nitów. W Związku z tym zmieniam zdanie : większa jasność = szybsze wypalenie , niestety . Przy tym nadal trzymam się swojego .  Poza tym , Ty na swojej plazmie gt nie dorobiłeś się powidoków.  Ja z kolei na swoich g30 , vt60 jak najbardziej tak , a plazmy na wypelenia były mniej podatne , niż oledy .Stąd też życzę powodzenia, by obecny oled służył Ci również te 10 lat(jak plazma) bez żadnej usterki .  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...