Skocz do zawartości

Słuchawki i wzmacniacze słuchawkowe

Stereofoniczne i wielokanałowe.


2 150 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 807 wyświetleń
  1. Hidizs - słuchawki

    • 0 odpowiedzi
    • 699 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  2. DT 770 Pro

    • 14 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  3. Mod Senheiser 569

    • 1 odpowiedź
    • 797 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  4. Następca Encore Rockmaster

    • 1 odpowiedź
    • 716 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 871 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 769 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
  5. Jaki polecacie dac?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  6. Słuchawki a Amplituner

    • 12 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 839 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 712 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 804 wyświetleń
  7. Słuchawki douszne ANC

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Samsunga 930 sprzedawca od razu nam odradził twierdząc, że gra jakby mu cały czas czegoś brakowało.  Żona i tak chciała posłuchać 990. Pomimo warunków sklepowych udało się włączyć to samo co w salonach. Jak na sounbar nie gra źle.  Wręcz przeciwnie. Zostal przez nas postawiony na 2 miejscu ale...Dla mnie bass jest zbyt przygniatający. W porównaniu do Focali ciężej wyłapać detale. Niestety żonie spodobał się na tyle, że wolałaby go kupić niż kino. Różnica jest slyszalna ale nie na tyle żebym miał dopłacić 3000zł. To jej zdanie.  Moje jest takie, że przytłoczy mnie bassem i w pokoju 19metrowym będzie źle brzmiał. Po uslyszeniu czegos lepszego i w zasiegu finansowym ciezko isc mi w te stronę. Chyba zdecyduje się wypożyczyć Focale na kilka dni i na spokojnie się z nimi zapoznać.  Może nawet skuszę się na zakup listwy przez Internet żeby zostawić sobie furtkę na jej zwrot. Osobiście poszedłbym w kino, bo mam na nie parcie już od naprawdę długiego czasu i do postawienia przysłowiowej kropki nad i potrzeba jeszcze testu w domowych warunkach. 
    • Zaczynając od źródła, kanał LFE jest jeden. Jeśli amp obsługuje więcej jak jeden sub to znaczy że potrafi skalibrować kilka z nich niezależnie. Ustawi poziom w dB oraz wyreguluje opóźnienie w zależności od odległości do odsłuchu. Bardziej zaawansowane systemy korekcji jak Dirac (z opcjonalną obsługą niskich czestotliwosci) jeszcze bardziej ingeruje w finalny efekt wyrównując pasmo. Jeśli amp ma jedno wyjście to kalibracja jest utrudniona ale nie niemożliwa. Kalibrujesz na ampie jeden po drugim oddzielnie, a finalnie grając w parze sprawdzasz efekt. Fajnie mieć DSP w subach w takim wypadku. Mikrofon UMIK oraz aplikacja REW też pomaga doprowadzić całość do ładu. Ale ogólnie jeśli ma być perfecto to wymaga to wszystko sporo pracy i niestety wiedzy.
    • Z tranzystorów najbliżej do ciepła powiedziałbym Roksan Caspian M2 
    • Cześć, czy według was taki układ głośników będzie dobrze funkcjonował. Minusy to zasłona 50cm..trochę przeszkadza, głośniki tylne lekko przesunięte w stosunku do frontowych   no i trochę daleko subwoofer... rozstaw tylnych 256cm, atmosy 70 cm przed głową, jak na rysunku..   salon2.pdf
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...