Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Różnica nie była "na poziomie niuansu i sugestii", co chyba wyraźnie napisałem.
  3. W opisie na stronie Wiim jest także informacja że USB jest audio out. Nie tylko do Medi player. Ciekaw jestem czy tak będzie bo jednak to złącze nie jest tak podpisane. Gdyby tylko nie grał aż tak analitycznie. To będzie super model. No i zapewne znacznie wczesniej będzie na amazonie.
  4. Jeśli wziąłeś Aurory to ja bym wziął dla kontrastu QA 3030 teraz. Albo AE100 Żeby sprawdzić coś szybszego o innej prezentacji basu.
  5. Pasujący wzmacniacz pod te kolumny. Po prostu Gra zywo ale nie przesadza z dokładnością, jest mocny i ładnie trzyma bas. Pasuje pod KEFy Są tez promocję na modele BLAK jeśli możesz dołożyć.
  6. Canton Vento to są wyższe modele kolumn. zdecydowanie. Ale to także kompletnie inne brzmienie. Aurora 1000 oferuje łagodną góre oraz miesisty cieplejszy bas. Cantony sa zdecydowanie bardziej jasne, Bas jest szybszy, nieco metaliczny. W Przypadku Cantona musisz bardzo skrupulatnie dobierać wzmacniacz. To sa kolumny wyjątkowo podatne na elektornike. I możesz z tych samych kolumn osiągnąć brzmienie jasne , drażniące i płytkie jak i głeboki nawet momentami pozbawiony kontroli bas. Wiec tu zalezy od preferencji i od wzmacniacza jaki masz.
  7. Nawet w instrukcji, którę podlinkowałęś nie ma wzmianki o tym co z OSD. Dziś pewnie przyjdzie wszytko i trzeba będzie dziury w suficie robić
  8. Dlatego ja wole zaczac testować na seryjnym zasilaczu wtedy wyrabiac sobie opinie. A dodatkowy liniowy zasilacz traktuje jako upgrade tego co słuchałem przez jakiś czas.
  9. @gwintownik formatki cięte na CNC (te ze zdjęcia) były do Duala. Do Lenco robiłem szablony własnoręcznie i kopiowałem je frezarką. Rysunki oczywiście też mam. Jak chcesz, to odezwij się na PW, to Ci je prześlę. W sieci są dostępne różne rysunki w PDF za darmo. Piero z LecnoHeaven udostępnia też DWG, ale za nie trzeba już niestety zapłacić: https://plinthtemplates.wordpress.com/lenco-l75/
  10. Widzisz czego się człowiek dowiaduje po latach Sporo rozumiem Dobry czasoumilacz
  11. No oni za wiele o Audio tam nie wiedzą. Audio w sony to jest absolutny dodatek bo kiedyś tak było. Przyjedzie to sprawdzisz wszystko Do Atmosa będzie ok
  12. W filmie Everest a ten jest w Atmos na płycie BD dzwiek multi wraz z Atmosem tez jest świetny. Ale to chyba nie ten dział
  13. Muzyka zapisana i odtwarzana z winylu ma niewiele wspólnego z tym co nagrał wykonawca w studiu , jeśli ktoś chce wiedzieć dla czego niech na y.t. oglądnie 0dB.pl , prowadzony przez producenta który zaczynał w czasach winylu i taśm .
  14. Kolumny z tm samym Tweeterem ale w róznych konstrukcjach nie będa grały tak samo górą. Bo w gre wchodzi budowa zwrotnicy. Podział mocy i tak dalej. W niektórych przypadkach także obudowa. No to idź w nie.
  15. JAk właczasz sciezke stereo to powinien isc tylko na dwoch glosniczkach i subwofoerze. Potem zmieniasz sciezkę na przykład w jakimś filmie na DTS lub Dolby i sam Logitech się przestawia i gra na 5.1
  16. A to ja tez tak kiedyś miałem. 2-3 wzmacniacze i włączanie od tego jaki miałem nastrój. ale finalnie wolałem jednak jeden a lepszy wzmacniacz
  17. Mało informacji i niesyety testu nie będzie. Akurat Connexy tez lubię. One tez nie mecza podobnie jak ELACi. Z tym że magnat ma wiekszy przetwornik i wykorzystuje to. Bas jest potężniejszy ale kontrolowany. Szybki. Góra jest delikatna ale słychać wszystko. Bardzo milo spędzony czas. Powiedział bym że rozrywkowe granie.
  18. Słusznie. Musze się od Ciebie uczyć. Tak. chociaż tutaj nie powiedział bym że jest naleciałość metaliczna. I pomiędzy 1200 a 2200 ja takiego skoku nie odczułem. W sensie nie tak instotnego jak miedzy 201 a 701 3200 chyba nie był mi dany do odsłuchu. 3100 ostatni.
  19. Oczywiście, że autor się nie gniewa, wręcz przeciwnie. Przeczytałem opis i... wygląda na kabel idealny A jakieś wady?
  20. Nie specjalnie. Coraz wiecej zmacniaczy robionych jest w slim i są A/B. Dawniej ieliśmy też Yamahe slim RS602? Coś takiego. Też była AB W sumie to rozgraniczenie jest dość oczywiste bo sa to inaczej skonstruowane wzmacniacze. Jakie to ma znaczenie? No nie wiem. Ty powiedziałeś że jest A/B to znaczy że dobrze gra. 20 lat w branzy, pracowałem jako sprzedawca u dystrybucji, byłem także klientem Poznałem rynek Polski i rynek UK, ale to już jakis czas temu. Nie wiem wszystkiego ale sporo testowałem. No nie wiem. Ja tam nie uważam że legł ow gruzach. Może nie słyszysz, może nie masz takich ptorzeb. Może to ci wystarczy. To chyba dobrze co nie? Mniejsze koszty. No i o to chodzi aby taką osobą nie być. A dzielić się informacjami i oświadczeniem na takiej stopie luźnej. Nikt tu z nikim nie walczy. Nie forsuje swojego. Znaczy sa tacy ale jak mówisz wtedy wy... tak Na spokojnie. Pozdrawiam Piotrek
  21. Today
  22. No to się wyjaśniło Wczoraj słuchając muzyki w trybie multi stereo, przykładałem ucho do subwoofera i zastanawiałem się, co to się mu nagle odmieniło.
  23. Od maja zwolni się jedno miejsce w "Rodzinie". Zapraszam
  24. Dziękuję za odpowiedź. Dokładnie są to kolumny z olx canton vento 890 czarne za 3999zl, czy cena dobra to nie wiem zainteresowały mnie bo 4 tys to moje max na fronty. Myślę że jest to model bez dopisku dc bo one chyba są sporo droższe. A z jakim wzmacniaczem ma Pan spięte swoje cantony??
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...