Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Ale Atmosa z Logitecha nie będziesz mieć, to taki zintegrowany podstawowy system wielokanałowy.
  3. Sam od piątku jestem w posiadaniu Logitech Z906, który jest podłączony optykiem pod TV, a zestaw sam wykrywa w jakim audio jest nagrany materiał po ustawieniu "pass through" w opcjach dźwięku TV i włączy się system 5.1 albo stereo - przodu + sub. Do małego pokoju super sprawa, zamów podłącz, potestuj jak Ci nie będzie pasował to zwrócisz, ale w tej cenie możesz być miło zaskoczony.
  4. Dzwieku się nie da szacować na "razy" Aidy też nie zagraja 50 RAZY lepiej od takich kolumn. ale wyraznie to słychać. Dlatego te odczucia czy dokładac czy nie. Co wybierać sa bardzo indywidualne. Jeden nie dołozy drugi usłyszy deczko lepiej i jest w stanie zapłacić 3 razy tyle. JA jeszcze pamietam czasy Bostonów bo nimi handlowałem.
  5. Soundbar nie ma Atmosa. Nawet namiastki. A w takim pomieszczeniu no to zgrozo już wogole. Wex sobie Logitech Z906 rozmiesc je w miare prawidłowo i bedzie ok. Albo Loxije A30 + ELAC B5 i już.
  6. To masz nowy model który jest praktycznie tym samym. Różnice opisywałem w innych watkach. Graja tak samo. Zesatw Monitor audio serii Bronze pasuje pod Denona więc to dobra opcja. Fajnie z nim grają także Acustic energy, Magnaty starszych serii Quantum albo nowych Signature albo QAcustic modele 3050 albo nowsze z dopiskiem "i"
  7. No wlasnie szukalem po słowach kluczowych i nic nie było. Dziwne. Było by to nieco słabe jak na model sprzedawany w 2024 roku. Aż nie możliwe
  8. Jest to konsrukcja która może nie mieć już nowego modelu do kupienia. Poszukaj używanego na portalach aukcyjnych. Napisz do polskiego dystrybutora, może pomoże. Albo oddaj głośnik do serwisu. Bo da się naprawiać głośniki. Nie będziesz musiał kupować
  9. Na razie Wiim robił produkty dobre, Trafiające w rynek. Zobaczymy tutaj. Ale nie ten wątek.
  10. No moim zdaniem nie. Aczkolwiek zalezy od utworów. Na YT spotkałem się z tak wyśrubowanymi utworami które siępo prsotu ssłucha. Tam materiał jest czesto jak obraz w sklepach na telewizorach. Wyśrubowany, nienaturalny, ale przyuwający uwagę. Wyśrubowany nie mam na mysli jakości bo to jest 320kbps tylko podbicie odpowiednich pasm.
  11. Today
  12. Różnica nie była "na poziomie niuansu i sugestii", co chyba wyraźnie napisałem. Z impulsowym ledwo dałem radę słuchać.
  13. W opisie na stronie Wiim jest także informacja że USB jest audio out. Nie tylko do Medi player. Ciekaw jestem czy tak będzie bo jednak to złącze nie jest tak podpisane. Gdyby tylko nie grał aż tak analitycznie. To będzie super model. No i zapewne znacznie wczesniej będzie na amazonie.
  14. Jeśli wziąłeś Aurory to ja bym wziął dla kontrastu QA 3030 teraz. Albo AE100 Żeby sprawdzić coś szybszego o innej prezentacji basu.
  15. Pasujący wzmacniacz pod te kolumny. Po prostu Gra zywo ale nie przesadza z dokładnością, jest mocny i ładnie trzyma bas. Pasuje pod KEFy Są tez promocję na modele BLAK jeśli możesz dołożyć.
  16. Canton Vento to są wyższe modele kolumn. zdecydowanie. Ale to także kompletnie inne brzmienie. Aurora 1000 oferuje łagodną góre oraz miesisty cieplejszy bas. Cantony sa zdecydowanie bardziej jasne, Bas jest szybszy, nieco metaliczny. W Przypadku Cantona musisz bardzo skrupulatnie dobierać wzmacniacz. To sa kolumny wyjątkowo podatne na elektornike. I możesz z tych samych kolumn osiągnąć brzmienie jasne , drażniące i płytkie jak i głeboki nawet momentami pozbawiony kontroli bas. Wiec tu zalezy od preferencji i od wzmacniacza jaki masz.
  17. Nawet w instrukcji, którę podlinkowałęś nie ma wzmianki o tym co z OSD. Dziś pewnie przyjdzie wszytko i trzeba będzie dziury w suficie robić
  18. Dlatego ja wole zaczac testować na seryjnym zasilaczu wtedy wyrabiac sobie opinie. A dodatkowy liniowy zasilacz traktuje jako upgrade tego co słuchałem przez jakiś czas.
  19. @gwintownik formatki cięte na CNC (te ze zdjęcia) były do Duala. Do Lenco robiłem szablony własnoręcznie i kopiowałem je frezarką. Rysunki oczywiście też mam. Jak chcesz, to odezwij się na PW, to Ci je prześlę. W sieci są dostępne różne rysunki w PDF za darmo. Piero z LecnoHeaven udostępnia też DWG, ale za nie trzeba już niestety zapłacić: https://plinthtemplates.wordpress.com/lenco-l75/
  20. Widzisz czego się człowiek dowiaduje po latach Sporo rozumiem Dobry czasoumilacz
  21. No oni za wiele o Audio tam nie wiedzą. Audio w sony to jest absolutny dodatek bo kiedyś tak było. Przyjedzie to sprawdzisz wszystko Do Atmosa będzie ok
  22. W filmie Everest a ten jest w Atmos na płycie BD dzwiek multi wraz z Atmosem tez jest świetny. Ale to chyba nie ten dział
  23. Muzyka zapisana i odtwarzana z winylu ma niewiele wspólnego z tym co nagrał wykonawca w studiu , jeśli ktoś chce wiedzieć dla czego niech na y.t. oglądnie 0dB.pl , prowadzony przez producenta który zaczynał w czasach winylu i taśm .
  24. Kolumny z tm samym Tweeterem ale w róznych konstrukcjach nie będa grały tak samo górą. Bo w gre wchodzi budowa zwrotnicy. Podział mocy i tak dalej. W niektórych przypadkach także obudowa. No to idź w nie.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...