Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Hegel to juz calkiem inna polka cenowa i brzmieniowa. Wypozycz i zobaczysz czy bedzie Ci sie podobac w polaczeniu z Twoimi kolumnami.
  3. będąc na avs usłyszałem ten utwór podczas testów zestawu gryphon, jakiś młodszy audiofil zapodał ten utwór Yosi Horikawy teraz słuchając na moim zestawiku nie mogę niestety usłyszeć tej samej głębi, polecam jako utwór testowy...
  4. Ewentualnie podłączenie kablem optycznym 🙂
  5. Zgadzam sie z opinia w 100%. Wedlug mnie jesli podobalo Ci sie granie CA CXA80 (poluj na uzywke albo czekaj na jakas okazje) w polaczeniu z Zensorami 7 to nie kupuj nic innego. W przypadku gdy kupisz cos slabszego (gorszego) to bedziesz wracal myslami do tamtego polaczenia po prostu zalowal.
  6. Warto posluchac tego Denona DRA-800H: https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/STEREO/ZESTAWY_STEREO/DRA-800H___SIGNATURE_S55E, https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/STEREO/ZESTAWY_STEREO/DRA-800H___SIGNATURE_S60E. Od razu zaznaczam zebym ni narazil sie na krytyke kolegow, ze niektore polaczenia wielkich tez mi sie nie podobaja ale to akurat tak. Druga sprawa ktora krytykowalem sa wejscia HDMI w amplitunerze stereo, ale Denon nie amplitunera stereo bez tych wejsc. Macku idz odsluchaj i wtedy moze bedziesz wiecej wiedzial czego oczekujesz tz. co Ci sie nie podobalo lub bylo w porzadku.
  7. Cześć, W podanej kategorii cenowej jest kilka modeli, które zasługują na chwilę zastanowienia. Uważam, że warto zwrócić uwagę na Brainwavz HM5 lub Beyerdynamic DT770 Pro w wersji 32 Ohm. Beyerdynamic to lepsza przestrzenność i lepiej kontrolowany dół. Brainwavz to nieco łagodniejsza góra, dużym plusem jest odpinany kabel.
  8. O 14 jadę je testować i zobaczymy czy kupię napisze jak się zgrywają z tym onkyo a ty jaki masz ampli z tymi kefami ??
  9. Z tego co dostrzegam spod maskownic, to są iQ7. Mam takie i rzeczywiście basu brak. Mocno je modyfikowałem (sporo się przy okazji nauczyłem) i grają teraz zadowalająco. Napisz jak z tym ampli się zgrywają.
  10. Nie, ale myślę ze będą w podobnym stopniu niewygodne na dłuższa metę. Słuchawki nauszne po to aby mogły przenosić nisko schodzący i mocny bas, muszą mocno naciskać na uszy. Bez tego będzie problem ze szczelnością.
  11. Ja mieszkam w Szwajcarii i właśnie trafiło mi się coś takiego ale za bardzo się nie znam I czytałem o tym właśnie ten zestaw mam do kupienia za 1300 zł ale co niektórzy piszą ze te głośniki nie maja basu i właśnie jadę dzisiaj to przetestować zanim kupię A wcześniej miałem onkyo ht r370 ale nie chodziło to jakoś świetnie i teraz szukam czegoś mocniejszego z ładnym dźwiękiem
  12. Obserwuje Pioneera N50AE od dluzszego czasu w roznych sklepach.W tym tez na Allegro.I dzis widze ale nie powiem gdzie, w kazdym razie u branzy, jego stara cene 3999zl. nowa 3899.Nawet na Allegro 3999 nie bylo od przynajmniej pol roku jesli nie dluzej.Cena 3899 widnieje praktycznie wszedzie od dawna.Podobne sytuacje zauwazylem odnosnie innych urzadzen.Przypomina mi to sytuacje z InterMarche z ub roku kiedy to kawa Tchibo nagle zostala opatrzona nowa promocyjna super cena 8.99 za 250gram podczas gdy ta kawe w tej wlasnie cenie kupowalem w tym markecie za 8,99 przez dlugi dlugi czas.Jesli ktos nie zapamieta normalnej ceny danego produktu obowiazujacej przez jakis wczesniejszy okres czasu to nie zorientuje sie ze ta rzekoma promocja jest zwykla sciema....😄
  13. Witaj, jeśli dorzucasz parę złotych, będziemy w stanie zaproponować Ci kilka naprawdę dobrych konfiguracji. W granicach 3000 zł. masz Onkyo TX-8250 z Heco Aurora 300 oraz moim zdaniem jeszcze trochę lepszy Onkyo TX-8250 z Monitor Audio Bronze 2. Ewentualnie podobne zestawy na Yamaha R-N402D. Jeśli 2500 zł. to maksymalna kwota, pozostaje zestaw Yamaha R-N303D z Pylon Audio Pearl Monitor. Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
  14. Albon? spoko Gość. te młode nie mają pojęcia co jak działa i gdzie głąbiej w autku można szukać zmian (ulepszeń) oni tylko na gotowce, Symulator jest, a jakże, tylko w tym temacie technicznym nic nie pomoże.
  15. Today
  16. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audio-technica-ath-anc700bt/
  17. Mając elektronikę Yamaha, moim zdaniem bardzo dobrą opcją będzie CD-S300. Dobrą alternatywą jest Marantz CD5005, chociaż gdybyś mógł trochę dołożyć, gorąco polecałbym Marantz CD6006. Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
  18. Ależ Russell jest świetnie przygotowany. Mercedes zainwestował miliony euro w jego testy w aucie z 2014 roku, a także symulator, gdzie był i jest starannie uczony tego jak najlepiej obsługiwać hybrydę Mercedesa, aby wyciągnąć z niej maksimum. Do tego testy młodych kierowców i przed i midsezonowe w aktualnym Mercu. Obok Verstappena Russell uchodzi za najlepiej przygotowanego z hybryd juniora. W przeciwieństwie np do Albona, który pierwszy raz do auta F1 wsiadł na start sezonu.
  19. https://tidal.com/album/122848197 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  20. Dobre pytanie. Do lipca 2019 roku od stycznia 2018 odnotowywano wzrost. Jak jest później nie wiem. Ale odwrócmy sytuację. Może popyt wzrósł i każdy producent coś chce ugrać teraz:)
  21. Dużo wszędzie tych przecenionych gramofonów. Czyżby szał na winyle już minął?
  22. Wiesz co z tego co wiem to ma on być na dniach. Ale tu nie spodziewam się różnicy. Wiem że w UK piszą że jest deczko lepiej ale to u nich standard. Ja bym został przy stwierdzeniu że zmieniono wyposażenie. Yamaha wxad10 to na prawdę dobry tani odtwarzacz. Do lepszego wzmaka wziął bym pewnie jego. Ewentualnie dac + malinke.
  23. Stylowo to chyba nic nie będzie podobne do tych Marshalli. No chyba ze inne Marshalle. Jeśli chodzi o wygodę, to dłużej można wytrzymać w słuchawkach wokółusznych. Myślę ze znacznie lepsze były ty takie Audio-Technica ATH-ANC700BT . Sądzę że mogą się szybko sprzedać.
  24. Wrzucam też link do gazetki - w niektórych przypadkach po wpisaniu kodu otrzymacie cenę wyraźnie niższą niż najlepsza na Ceneo. Piszę, że w niektórych przypadkach, bo sytuacja na rynku jest dynamiczna.
  25. Nie no SB 2000 jest dużo lepszy od klipscha. Ale masz teraz na promocji sb12nsd który jest poprzednia wersja właśnie 2000 za dużo mniejsze pieniądze. Z netflixa wystarczy ci klasyczne arc. No a kolumny to jednak jak widzisz różnica jest. Klipsch na pewno bardziej wciąga daje emocje. Ale na dłuższą metę męczy. Z kolei w dali odwrotnie. Nie męczą, ale też nie walną tak kiedy trzeba. Pozdrawiam
  26. No to weź heco sub! Z linii Aurora. Nie zawiedziesz się. A nie zbankrutujesz przy tym. Zapraszam i pozdrawiam
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...