Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Jako tyły polecam jednak BLS20. Sprawdzają sie znacznie lepiej od BL10. Nie robią wrażenia wizualnie ale dźwiękowo potrafią
  3. Temat bardzo prosty Onkyo 686 bo jest lepszy od 696 I Magnat Shadow 207 bo jest znacznie lepszy od Jamo 809 Do tego sub Magnat Sub 302A albo zaoszczędzoną cenę z amplitunera, bo przecież to koło 1000 zł różnicy (początkowo) wpakuj w lepszy sub jak Heco Aurora 30A czy sub od Magnata 7230A Zapraszam
  4. Cześć Markcox, Idź śmiało w Klipscha. SVS może Ci tu jednak nie podpasywać. Jest szybszy, bardziej punktowy za to mniej głębszy, co innego do czego jesteś przyzwyczajony. 25m pomieszczenia śmiało nagłośnią 2x 112SW ALE patrzaź na ceny zdecydowanie polecam Ci wybór 115SW. To jednak wyższa szkoła grania. Subwoofer gra znacznie obszerniejszym dźwiękiem, swobodniej. I nie chodzi tutaj o moc bo to doskonale sam rozumiesz że nei dojdziesz do połowy. Ale ciśnienie generowane przez 2 znacznie większe membrany jest po prostu inne, bardziej odczuwalne. Dlatego śmiało 115SW na moją odpowiedzialność
  5. Witaj, Temat "kupie teraz same fronty poźniej rozbuduje" wbrew pozorom jest częsty. Spotykam się z tym od lat. Zadaj sobie to pytanie, nie nam bo nie o to chodzi. Kiedy dokupisz resztę? Jeśli będzie to kwestia do roku to tak ma to zdecydowany sens! Jeśli jednak nie stanie się to w okresie dwóch lat to nie stanie się nigdy:/ Znam te przypadki. Więc zastanów się przez weekend i odpowiedz sam sobie. Poniżej moje propozycje. Opcja przy zakupie całości do razu Onkyo 686 + Melodika BL40 MKIII set lub Magnat Shadow 207 set + Magnat sub 302A Opcja przy zakupie samych frontów Onkyo 686 + Heco 700 lub Dali Oberon 7 lub ELAC F6 Zapraszam na odsłuchy i po wypożyczenia
  6. S4Home

kino 5.0

No tak, bo stereo i tak z tego nie zrobisz. Jak już masz amplituner kina to go wykorzystaj. Moim zdaniem sprawdź Heco i Melodike. Jak nie spasują to będziemy dalej myśleć. Pamiętaj wypożyczamy.
  7. budżet do 15 000 max, słucham italo disco , polska muzyka rock, muzyka dyskotekowa. Pozdrawiam
  8. Odpada bo Polski producent? A bierzesz pod uwagę paź..... Klipscha 610? Nie no serio? Klipsch ma dobre i godne polecenia kolumny. Ale model 610 jest daleki od tego. Nie chcesz Polskiego producenta to proszę idź e niemieckiego Magnat Quantum 725 set, Brytyjskiego Monitor Audio Monitor 300 set. Aczkolwiek nie skreślał bym Melodiki. Skąd wyborów Denona?
  9. Wczoraj przekonałem się jak duże wibracje mogą się tworzyć jak mi gniazdo przedłużacza zaczęło "tańczyć" koło wzmacniacza. Co prawda wzmacniacz nieruchomy , 0 drgań a przynajmniej nie były wyczuwalne. Kolumny też stabilne ale przed nimi podłoga drżała Bogusławie opisz wrażenia
  10. Jakbyś miał chłodzenie wodne czy wentylatorowe na bok to mógłbyś tak trzymać ,a tak masz jak garnek z przykrywką Miałem tak kiedyś amplituner wsadzony , w upalne dni się wyłączał.
  11. Zabros

Kolumny nova 8

Witam Dzięki za odpowiedzi widzę że tylko wymiana na leszy sprzęt. Pozdrawiam
  12. Nie "psuje" tylko jak tworzysz coś co ma kosztować 1500zł i musisz dodać namiastkę DAC-a to on też kosztuje. W związku z czym na reszcie trzeba oszczędzić.
  13. Today
  14. Serio to jest różnica, Chromecast audio wypada lepiej, ale nie aż tak by kupować drugi. Lepiej poczekać, dołożyć i za jakiś czas kupić coś lepszego od Chromecast audio. Te 130-160 lepiej teraz dołożyć do reszty sprzętu. Pozdrawiam
  15. >No właśnie jest sens dlatego że nie ma ani optyka , Ani DACa ani USB ale ze optyk psuje wzmaczniacz? ok co polecisz z nie-amazona?
  16. Spokojnie. Budżet masz całkiem spory. Na pewno wystarczy na dobrze grający sprzęt. Tylko zachowaj rozsądek. Jeśli coś może martwić, to jedynie rozmieszczenie tego sprzętu w Twoim pokoju i akustyka. Tu można wszystko zepsuć i zmarnować szansę na dobry dźwięk. Może wrzuć rysunek lub zdjęcia swojego pokoju i opisz, gdzie będą stały kolumny i gdzie będziesz siedział podczas odsłuchu.
  17. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam . Tak jak pisałem mętlik mam w głowie bo jest tego sporo na rynku.
  18. Panuje jeden wielki galimatias na forach i niczego przez to dowiedzieć się nie można. Potrzebuje konkretnych odpowiedzi , żeby nie wydawać mnóstwa pieniędzy na płyty CD, nie mówiąc już o vinylach, bo one są mega drogie, i ponoc nagrywane z mp3,jedynym wyjściem jest streamer. 1. Lubię dźwięk detaliczny, acz naturalny, bo mam takie kolumny 2. Malina odpada bo kompletnie nie znam się na niej i w ogóle nie wiem o co w niej chodzi, poza tym ponoć ma gorszy dźwięk 3. Na sterowaniu z telefonu mi nie zależy, aby był pilot i na telewizorze by byly widoczne funkcje i utwory, lub oczywiście na wyświetlaczu w odtwarzaczu 3. Mam zamiar słuchać Tidala w najwyzszej jakości 4. Jak to jest z tymi streamerami z dźwiękiem w nich? Aby był jak najlepszy dźwięk z nich po analogu i rca po analogu do wzmacniacza,to muszą być jak najlepiej wypasione wewnętrznie,a po wyjsciu cyfrowym na koaksjalny? Może być mniej wypasiony streamer i dźwięk będzie także najwyższej jakości dzięki dobremu zewnetrznemu dacowi? Czy będzie na tyle kiepski że dobry dac nic nie da? 4. Jaki streamer kupić i na co w nich zwracać uwagę? Chcialbym kuoic dobry streamer na lata,ale za rozsądne pieniądze,a nie ceny wzietej z chmur.
  19. Nie wierz we wszystko, co pisze branża;). Czy NAD C368 + BluOS jest naprawdę dobrą propozycja przy budżecie 7000 zł za zestaw? To ile zostaje na kolumny? 1000 zł? Ciekawe, jaki model kolumn w tej cenie tworzy synergię z tym NAD-em? Nie daj się chłopie zwariować!
  20. Dzięki wielkie . Właśnie przejrzałem te propozycję i już na wstępie wiem że amplituner odpada. Wzmacniacz nad z Bluos troszkę drogi ale wart uwagi. Fajna ta propozycja z odtwarzaczem sieciowym Yamaha tym bardziej że słucham większość z telefonu.
  21. Szukam wzmacniacz. Używany. Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka Luxman serii L ( L235 i L400) Creek evo Audiolab 8000A/S Xindak A-06 Advance Acoustic MAP-105? Coś innego? Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
  22. Witaj, na pewno warto przeznaczyć trochę czasu i odsłuchać poszczególne rozwiązania w salonie, co da Ci możliwość wyboru najbardziej dopasowanej dla Ciebie konfiguracji. Amplituner Yamaha R-N803D to bardzo dobre urządzenie, praktycznie w pełni wyposażone. Jest to jednak nadal amplituner z pewnymi ograniczeniami. Spójrz na wzmacniacz NAD C368 z modułem BluOS lub moim zdaniem jeszcze lepsza opcja - dowolny dobry wzmacniacz np. Audiolab 6000A, Advance Acoustics X-i105 i odtwarzacz sieciowy np. Yamaha WXAD-10. Na koniec propozycja klasycznego systemu dwóch segmentów Marantz PM6006 z NA6006. Kolumny - tutaj wybór jest jeszcze większy. Na pewno warto posłuchać Heco Aurora 700, może Pylon Audio Sapphire 31. Z troszeczkę droższych modeli spójrz na Monitor Audio Bronze 6 oraz koniecznie jeden z modeli Dynavoice. To tylko kilka konkretnych propozycji, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.
  23. Kup że za 130 zł tego Chromecasta Audio i nie korzystaj z TV przy słuchaniu muzyki. I nie wygodne i nie najlepsze pod kątem jakości. Serio.
  24. A czy ten model nie jest czasem niższy od wcześniej zaproponowanego. Coś mi się tak wydaje. Seria 5 to mega podstawa. W tej cenie jesteś w stanie upolować Onkyo 607 (cena 500-650 zł)
  25. Posiadają. Dostały ostatnio aktualizację. https://www.it.onkyo.com/en/articles/onkyo-launches-apple-airplay-2-support-in-spring-2019-155131.html#! Nie zostaje nam nic więcej jak wycenić Ci w takim razie te urządzenia. Pisz.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...