Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Q21

Prośba o poradę

Dlatego zawsze warto udać się do salonu, w którym masz duży wybór i nie ograniczasz się wyłącznie do urządzeń jednego dystrybutora. Denon jest to dobra marka mająca wiele udanych konstrukcji ale w Twoim przypadku faktycznie Marantz + Pylon Audio Pearl 25 powinny zagrać lepiej, przestrzenniej i swobodniej niż miniwieża czy amplituner kina. Alternatywą może być Yamaha a-s501 w połączeniu z Melodika BL40 mkIII. Zyskasz na dynamice oraz potężniejszym basie względem pierwszego zestawienia. Zapraszam do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny lub umówienia się na odsłuch.
  3. jeżeli weźmiemy pod uwagę że hałas emitowany przez rzutnik to głównie wysokie i średnie częstotliwości to rzeczywiście MDF powinien wystarczyć, wtedy do maksymalizacji efektu wystarczy pianka akustyczna, zwykła dźwiękochłonna. Upewnij się tylko, że podwieszenie projektora jest jakoś wibroizolowane żeby drganiowo przenosiło się jak najmniej, na konstrukcję sufitu. Proponuję też użyć raczej normalnej płaskiej pianki, nie wycinanej w jakieś piramidki itd. Będzie więcej materiału, działa lepiej. Nie podoba mi się też trochę ten wlot zimnego powietrza... to potencjalna dziura, każda tego typu mocno osłabia izolację.
  4. To niby konkurent. Ale moim zdaniem ten Pioneer gra po prostu płasko. a Z yamahy mimo że to podstawowy model coś lepiej da się wyciągnąć.
  5. Polecam Panasonica albo LG. Raz że czytają wszystko to dwa wspierają włąsnie USB. Sony też byłby ok ale tu USB już różnie. Super lasery i trwałe urzadzenia. Podobnie Pioneer. Takie komba to LG i Panas.
  6. yyy no właśnie. Ma słabszy dźwięk. Jest słabszy mocowo. Nie schodzi tak nisko. nie ma takiej dynamiki.
  7. Po prostu wyjście audio cyfrowe jest tak słabe że DAC cudu tu nie zrobi. Częsty przypadek. nie szukał bym tu sensacji
  8. Jeśli 50% muyka to Jamo odpada na starcie. Pearl 25 a Heco 700 to niebo a ziemia. Sorki ziemia a niebo. Żeby było wiadomo które to które. Heco albo promocyjne obecnie Monitor audio Bronze 6. Pozdrawiam
  9. Dziwne. O ile 1ki także uwielbiam o tyle dwójki grają po prostu dźwiękiem bardziej swobodnym. Więcej basu tak. Ale tam dźwięk bardziej odrywał się od kolumn.
  10. W Polsce też była swego czasu promka na T531. Więc ta z Amazon nie jest niczym wyjątkowym. Na pewno nie aby wodzić się na pokuszenie. Tak taki amplituner ma realnie około 40W na kanał. I jest to tylko. Względem tego jak producenci prześcigają się w podawanych mocach na naklejkach na amplitunerze to jest to jednak "tylko".
  11. @Nowy123 napisz coś więcej jak grają.
  12. Tak piszę na forum stereo będąc laikiem bo wiem, że odsłuch w markecie mało mi powie a ludzie pracujący tam naciągną mnie na cokolwiek. Gdzie indziej mam zapytać jak nie tutaj? Doszedłem do wniosku, że odłożę jeszcze pieniążka i kupię dobre stereo z amplitunerem. Dzięki
  13. Okej ale 240D to typowy system kinowy. Podobnie jak RP500. Jeśli się na to zgadzasz to ok. Brak odsłuchu stereo. I w tym przypadku nie przejmował bym Cie centralnym C10. Zostaw go.
  14. Ja bym powiedział że obecnie wiele wzmacniaczy impulsowych gra ze zbyt złagodzoną górą i wymaga kolumn o wyrazistej górze. Q5pro jest pod tym względem neutralny. Wzmacniacze tego typu są dość często wrażliwe na wpływ kabli głośnikowych. To raczej do wielu tanich wzmacniaczy w klasie AB nie pasowały te Cantony z powodu ich suchego dźwięku w górnym zakresie.
  15. Albo mi się wydaje Miras ale chyba jednak nie. Że właśnie psiałeś że Denon gra jasno bardzo wiele razy i sztywno. Wówczas właśnei pasował by do Dali. Czyżbyś w końcu sprawdził? Albo jednak wziąłeś moje rady pod uwagę?
  16. Yamaha 685. To bardzo fajne kolumny. I o ile mocowo 485 wystarczy to czuć w ich spadek jakosci. Z kolei Yamaha ma znacznie lepsza kalibrację niż Onkyo. Więc 685 to zdecydowany faworyt. Zapraszam po wyceny.
  17. Uderzyło to też w Marantza. Więc to nie jest tylko kwestia Yamahy. Po prostu vTuner będzie teraz płatny. Dal wszystkich. To że nie aktualizuje się urządzeń w tył to raczej norma Przykra norma. Onkyo tez korzysta/korzystało z vTunera więc kolejni będą zmieniać.
  18. Ten Topping pociągnie te monstra Altus 75? Moim zdaniem tu może być bardzo jasno i twardo.
  19. Znacznie 1 wysuwa się na prowadzenie. Pod każdym kątem. Przecież one grają skrajnie inaczej Wypożyczamy sprzęt. Zapraszam
  20. Markox inna opcja to może że Mibox nie daje wielokanałowego dźwięku? Nie wiem bo HBO GO nie korzystam. Ale mi ostatnio znacznie spadło jeśli chodzi o HD playery. Nowy nie ma dźwięku HD. SICK!
  21. D monitorów i takiego użytkowania nie potrzebujesz RZ840. 696 albo Yamaha 685 wystarczy Ci. Co do monitorów to polecam zbudować kino na Monitor audio Bronze 2, zwłaszcza że teraz dostaniesz dobrą cenę bo wchodzi nowa seria albo ELAC B6.2. Zapraszam na odsłuch i po wypożyczenie sprzętu. Pozdrawiam
  22. Kiedy będziesz zmieniał pomieszczenie? Ja się chwile męczyłem w 9m podłogówkami. Ale jak przeniosłem do większego pomieszczenia to miałem już gotowe.
  23. 3. Głosniki płaskie a do zabudowy to jest to samo. Tylko płaskie odstają od sciany bo na niej wisza a te do zabudowy licują się ze ścianą. Tu nic nie zmienia. 1. Ok to podaj jakby to miało wyglądać. 2. To moim zdaniem nadal urządzenie do multirromu. Ok gra to fajnie ale ja po prostu nie czuje przestrzeni w takim sprzęcie. W momencie słuchania oriekstry no nie widze tego że skrzypce są po lewej a bębny głębiej z prawej. Holografia. Ale rozumiem jesli ktoś to wybiera bo zajmuje mało miejsca i robi wrażenie jak gra. 4. Kolejny punkt z kombinowaniem. Sam sobie zrobiłeś kuku z tą szafką.
  24. Moim zdaniem tutaj lepiej się sprawdzi HEco 700. Napisz do nas to i Ci je wypożyczę do odsłuchu i dam lepsza cenę. Pozdrawiam
  25. No właśnie u mnie też wczoraj śmigało. nie siedzę na forum w weekend więc nie widziałem tego postu. Przy następnym razie wyślijcie mi PW to postaram się szybciej to sprawdzić. Ktoś pisał globalnego maila do Yamaha europe?
  1. Załaduj więcej aktywności

• Utwórz nowe...