Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. S4Home

Kolumny nova 8

Szczerze to nie wiem. W Onkyo 8150 to działa tak jak mówisz. Ale tutaj OUT jest wyraźnie przypisany do wejścia numer 3. Obawiam się że to coś w rodzaju dawnej pętli magnetofonowej. Nie sprawdzę bo nie zamierzam tego więcej sprowadzać na stan. Dokładnie tak jest. Z ciekawości.... przyjmują Ci na reklamację te kolumny?
  3. Jakie ? Ja nie kupie i nie stestuje. Wole wyjść na rower. Ale chwilę czasu na przeczytanie Twoich spostrzeżeń zawsze znajdę Zawsze się to miło czyta.
  4. Jeżeli takie jak na zdjęciu to oryginał 😊 W 3 musi mieć znak Google. A masz opakowanie? Pozdrawiam
  5. No i tu sobie sam odpowiedziałeś. No właśnie jest sens dlatego że nie ma ani optyka , Ani DACa ani USB. Czysty dobrze zbudowany ładnie brzmiący wzmacniacz! Z używek ilu letnich? Pare klocków 20 letnich w cenie 1700 zł będzie nawet znacznie lepszych. Jaki sens porównywać nowy do używanego? Miałbym kilka propozycji ale nie polecę Ci zakupu na Amazonie Sam rozumiesz Powodzenia
  6. To co chcesz w końcu wymienić? Wzmak czy kolumny? 22m to nieco za mało na te kolumny. Moim zdaniem do wymiany jest i wzmak i kolumny. Aczkolwiek nie kojarzę "avance alpha 220i"
  7. Ja lubie te kolumny. Nawet bardzo. Co prawda z bardziej miekszymi wzmacniaczami ale z CXA80 masz torpedę w brzmieniu. O to chodzi! No cóż Może mi wreszcie uwierzycie że doradzam nie próbując Wam nic wcisnąć. Cieszę się że tak piszesz po pewnym czasie, na prawdę Pozdrawiam
  8. Zrobię tak jak mówicie, dziękuję za poradę. Myślałem że wystarczy, aby radiatory miały pełny luz.
  9. Czy dzieję się tak na obu kolumnach czy na jednej? Kolumny masz nowe? Czy kupowałeś używane?
  10. O kurcze. Kamil on kompletnie nie ma wentylacji. Jeśli masz regulowane pułki to mozesz go postawić przy ziemi. Musi mieć 20-30 cm od gory wolnego miejsca. Mozesz go nawet uszkodzić i to szybciej niz myslisz. Radiatory radiatorami ale nie ma swobodnego przeplywu powietrza.
  11. W zasadzie w AB, natomiast czy ciepło nie jest oddawane tędy?
  12. Nie o to chodzi Co jednak dla wielu osób staje się uciążliwe na długą metę. Dla wielu natomiast jest pożądaniem. Dlatego pisałem abyś po pewnym czasie nam określił wrażenia. To wszystko. Serio nie szukam tutaj wad
  13. Pudełko prawdopodobnie wyrzuciłem ale to dokładnie ten sprzęt: https://alo.com.pl/GOOGLE-CHROMECAST-3-2018-EU-dongle-natychmiastowa-wysylka-do-godziny-19-p184800 Po czym poznać czy to oryginał?
  14. To akurat nie prawda. W obydwu przypadkach to odtwarzacz pobiera i odtwarza treści z internetu.
  15. NATYCHMIAST go stamtąd wyciągnij. On pracuje w cichym zakresie w czystej klasie A. Ugotujesz go!!
  16. Nie zgadza się. Bezkonkurencyjne oznacza że nie mają konkurencji. W skrócie są najlepsze. Natomiast stosunek Cena jakość to wyrażenie jakości względem ceny. Dla kogoś najlepsze do 4000 zł mogą być Dali Zensor 7 mimo że cena/jakość wypadają nieco gorzej. Nie łączył bym tych dwóch sentencji ze sobą. Gdyby tak było to nie było by żadnego wyboru. Dokładnie tak! Zrobiły się przepychanki słowne. Ja polonistą nie jestem, jeśli wyraziłem się źle albo ktoś to inaczej rozumuje to wyprostujmy. https://sjp.pl/bezkonkurencyjny Ponownie piszę: Nie uważam że dla WSZYSTKICH będą najlepsze do 4000 i nie uważam że nie da się ich zastąpić do 4000 zł o czym pisałem tu: Dlatego nie szukajmy drogi Krafcie sensacji gdzie jej nie ma Natomiast rozumiem, że musiałeś to zahaczyć, i bardzo słusznie Gorąco pozdrawiam
  17. Witaj, Prawdę mówiąc to nie wiesz nawet jak gra ten wzmacniacz. NS 777 to bardzo słabe kolumny i nie wykorzystują potencjału wzmacniacza nawet w połowie. Jaki budżet? Jaki repertuar? Nie pytam co Ci się nie podobało w NS 777 bo to raczej oczywiste Pozdrawiam
  18. Tak warto, ale to jest moje zdanie. Jeżeli szukasz tańszej opcji, to spójrz na te zestawy. https://m.euro.com.pl/zestawy-kolumn/heco-victa-prime-702-202-102-espresso1.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtYXmBRAOEiwAYsyl3CawWyGD6dXc3qbYBqGURXBRsJvpkEeM-QQB6f6htW5Gr1OVEewmcBoCMWQQAvD_BwE https://www.google.pl/shopping/product/1?q=heco+victa+prime+702+5.0&biw=360&bih=683&output=search&prmd=sivn&tbs=vw:l,ss:44&prds=ds:1,num:4,pid:6655198393647537973,cs:1,rv:4-5 https://allegro.pl/oferta/taga-harmony-tav-606v3-se-special-edition-orzech-7166223522?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio+dla+domu&gclid=CjwKCAjwtYXmBRAOEiwAYsyl3J22JEycTo4900pNhio8RfvLZ8sSjMlIMJC9LNKl9G0JJqPwe0P41hoCynUQAvD_BwE Często polecane w tym przedziale cenowym.
  19. Today
  20. Podłączasz pod dowolne gniazdo liniowe we wzmacniaczu np. cd, tuner aux tylko nie pod phono. Na selektorze wzmacniacza wybierasz to połączenie. BTW. To chyba nie jest oryginalny Chromecast.. Ale skoro działa bezproblemowo i jesteś zadowolony, to możesz je zostawić. Możesz spróbować oddać do sklepu. Jeżeli, był to sklep, a nie osoba prywatna. Jeżeli od zakupu na odległość nie minęło więcej niż 14 dni. Lub sklep stacjonarny. Też możesz próbować zwrócić. Nie wiem jaka jest Twoja decyzja. Pozdrawiam PS. Możesz dać zdjęcia pudełka?
  21. Na 20m2 w zupełności wystarczy Shadow 207,209 są stanowczo za potężne i nie wiem jak ten denon by je napędził, raczej są pod dobry wzmak.
  22. Postawilem na Pioneer d511 Posuzkuje teraz jakis kolumn podstawkowych do tegl amplitunera. Moc to 80w wg producenta a impedancja wzmacniacza 8-16ohm Co warto wziasc pod uwage? Chcialbym sie zmiescic w kasie 400zl za pare kolumn na ta chwile. Podlogowe nie wchodza w gre.
  23. Wczoraj
  24. Powiem tak: jeśli kupisz te jamo 5.0 to tak jak byś wyrzucił do kosza te 3k Wiem bo słuchałem (dzięki bogu) przed zakupem i zrozumiałem dlaczego wszyscy to odradzaja do muzyki. Powiem Ci to co i mi powiedziano przed odsluchem: jeśli chcesz kupić Jamo to lepiej nic nie kupuj
  25. Chromecasta mam (jest na foto;)). Czyli jeśli podłączę tv do wzmaka przewodami RCA to przesyłając muzykę (jak do tej pory) z Tidala usłysze ją w kolumnach a nie w głośniku TV i nie będę potrzebował DACa?
  26. Myślalem, że to czy sluchawka jest bezprzewodowa czy przewodowa nie wpłynie na jakoś dzwieku Ale mi jednak zalezy na sluchawka wireless dla wiekszej wygody i szukam poprostu nazw jakiś dobrych modeli słuchawek
  27. Najlepiej byłoby wyjść cyfrowo (digital out) przewód optyczny do daca i z daca do wzmacniacza. Ale można też audio out, przewód 2x RCA - 2x RCA bezpośrednio do wzmacniacza. A Chromecast masz czy zamierzasz kupić? Pozdrawiam
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...