Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Ja zmieniłem od razu na Bronze, choć w sumie fajnie byłoby pograć najpierw na Red i potem zmienić i zobaczyć różnice. Czyli stopniować sobie przyjemność.
  3. Też sie przesiadłem z K&m ale 1524.... Dodatkowo wczesniej szukalem czegos jak ceol yamaha. Co zdecydowalo ze wzialem osobne klocki? zabawa wygląd gadzeciarstwo mozliwość zmiany...nieodsluchiwalem tego wczesniej. Sprzęt w 100% uzywany w cenie dużo niższej niż 2k za całość. Obecny skład mx3s wiim pro i noty 250 i panasonic s52... spiete wszystko pod wiima czyli tv i dvd a wiim jako transport do toppinga. wiem szału nie ma ale widzę same plusy... wybudzanie i przełączanie się urządzeń bez użycia pilota (glosnik ciszej trzeba pilota albo wiima odpalic). Miało być z cd ale jak okryłem streaming to cd dla mnie może nie być (tidal wersja srednia) a jak masz dużo cd to może dysk nas postawić? Zajmuje ten zestaw mało miejsca oprócz dvd wiadomo Minusy bo też takie dla mnie są 2 piloty plus apka wiim... Więcej kabli do schowania. To moje 1 audio nie licząc mini wieży Jeśli maly klocek ale masz miejsce i chęci na osobne cd to może wiim amp (masz od razu striming) a kolumny zależne od powierzchni pokoju (u mnie 12m2) Aurory 300 a jak podłogówki to może nota 550 (tutaj jestem swieżak) a transport cd nawet jakieś state dvd czy cd (branża moze cos poleci) ja mam tego Panasa za 100zl i mi odpowiada ale jak pójdziesz w streaming to łatwiej zlikwidować. W 3 tys się zmiescisz
  4. Tak to ja Ok Kupuję Magnaty z tego co się dowiedziałem mają wejśćie "TOSLINK (optyczne)" i tym podepnę wiim do nich ? Tak w ogólę jaki do nich kupić warto ?
  5. Tak fabryka dała. I pomimo, że z ciekawości korci zmiana na coś innego, to póki co zostaje.
  6. E tam Zobaczymy jak pójdzie z reanimacją. Póki co udało mi się zdobyć brakujący koszyk do wkładki/ramienia 😁
  7. Przecież dostałeś przynajmniej kilka propozycji... czegoś jeszcze brakuje? Subwoofery to raczej droga zabawa, w budżecie 10k raczej nie do zrobienia a jeżeli już to mocno kosztem jakości.
  8. Today
  9. No właśnie ich trochę ciepły sposób grania może świetnie do Wimma pasować.
  10. Posiadasz c70s. To jest fakt. To czy komuś się podoba jego granie albo nie to opinia. Więc fakty się Piotrkowi nie pomyliły, ma prawo do własnej oceny.
  11. Sprzedawca sami mi zaproponował jakiś rabat, więc coś tam ugram w razie zakupu
  12. A kto produkuje WIIM-a? Co to za firma? Ciotka Google nie podpowiada wiele.
  13. Nie znam tych kolumn, nie mam pojęcia jak grają, ale wiele osób mówi, że ich cena nie jest ostateczna i można sporo urwać z ich ceny - pytaj o rabat! Uwaga dotyczy ogólnie Pylonów, nie wiem czy na tym modelu są duże rabaty.
  14. Amplituner Sc-Lx501 (skoro mowa o Pioneerach). TO KLASA D. ...skoro tak uważasz. Oprócz recenzentów (których autorytet z góry umniejszasz), jest też wielu użytkowników bardzo zadowolonych. Aktualna, jestem w gronie bardzo zadowolonych użytkowników i osobiście wysoko oceniam jakość dźwięku. I nie mam parcia, żeby przekonywać/udowadniać. Ale jak czujecie taką potrzebę, to chętnie poczytam Wasze "oceny/recenzje", jak on "fatalnie" gra.
  15. Jest to po części kontynuacja mojego tematu "Dobór głośników", ale chciałem zwrócić większą uwagę. Byłem dziś na odsłuchu i mega pozytywnie zaskoczył mnie Saphhire 25. Nie wiem czy to wreszcie nie jest to czego szukam Jak je zamieniliśmy na Oberony 7, to już po 10 sek. zauważyłem dosłownie przepaść w jakości i nie chciałem dalej słuchać Oberona. Później jeszcze podpięliśmy Acoustic energy AE120 i tu też było słabiutko. Zanim polecę jutro szybko je kupić, proszę jeszcze osoby, które mają, miały albo słuchały Saphhire 25 o opinię (krytyczną) na ich temat Chciałbym się utwierdzić w moich odczuciach. Z góry dzięki. Słuchane było na wiim amp w pomieszczeniu, które nie było w żaden sposób wygłuszone. Dookoła stały tylko pod ścianą inne kolumny, na podłodze był dywan i tyle.
  16. jednak zdecydowałem się na 5.1 z uwagi iż większośc filmów w wersji z lektorem/dubingiem nie ma Atomsa, tylko w jezyku angielskim. Moge prosić o złożenie takiego zestawu 5.1 może być z 2 subwooferami
  17. i dobrze. większość gra podobnie. mniej ważne jaka kość a co z resztą: zasilanie, opampy, jakość komponentów. projekt. reszta toru audio. gust... jedynym wyjściem jest: decyzja, zakup. porównanie... później zazwyczaj jest rozczarowanie
  18. Dzięki! A znasz różnice między 1572 MK2 a 1592 MK2? Chodzi mi o rzeczy których nie ma w danych producenta, czyli takie sprawy które wychodzą jak się dopiero używa dany sprzęt? 3200 zł dopłaty to dla mnie sporo, mam za to jedną kolumnę Poza tym nie potrzebuje tyle mocy co ma do zaoferowania 1592, gdyby tańszy model nie różnił się wiele sygnaturą brzmienia i poradził sobie równie dobrze z kolumienkami, to oczywiście wolę tańszy 1572.
  19. oryginał ?? 1956 rok ( chyba ) i cover
  20. inny DAC (kość, aplikacja) są tacy co sobie chwalą starszą wersję a rotel wciąż umie we wzmacniacze, to dobry kierunek, gdy nie chce się przepłacić...
  21. Wątpię. Pomyślałbym o serwisach streamujacych - Qobuz i Tidal. Jakość bajka, a do wyboru ponad 100 MLN utworów
  22. Fallout - jako gra może i ok jest. Ale serial to porażka - reżyserem jest chyba siedmiolatek 🤣... Wytrzymałem dwa odcinki.
  23. Dobry wybór Niech służą!
  24. Witam wszystkich, Jestem użytkownikiem Yamahy RN-803D + Kolumn Mission QX3. Aktualnie moim głównym źródłem jest pendrive z utworami FLAC zgranymi z CD (rozwiązanie to jest dla mnie bardzo wygodne). Zacząłem się zastanawiać czy będzie znaczna poprawa dźwięku po dołożeniu jakiegoś odtwarzacza CD np. Yamaha CD-S300 lub CD-S700 lub jakiegoś innego powiedzmy używanego do 1000zl???
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...