Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. T Z6

Streamer

Pytanko odnosnie maliny.Mozna przy pomocy tego ustrojstwa odtwarzac muze z pendrive?
  3. MobyDick

Laik pyta.

Jest jeszcze coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/33029745991.html trzeba do ceny doliczyć transport DHL-em ~170 zł + 23% Vatu ( prawie pewne ) i chyba 50 zł za odprawę celną dla DHL. Ewentualnie taniej bez dedykowanego zasilacza: https://pl.aliexpress.com/item/32417096558.html lub https://pl.aliexpress.com/item/32594479261.html + zasilacz o mniejszej mocy za jakieś 70-80 zł osobno . Nie wiem jednak jak to gra.
  4. Zastanawiam się czy do kina 5.1.2 lepiej kupić taki sam drugi subwoofer (JBL E150) Używane są za około 700zł. Czy może sprzedać swój i dołożyć trochę jeszcze i kupić jeden lepszy za około 2tys. ?? Pomieszczenie 25m2. Aktualnie sub jest ustawiony w idealnym miejscu i bas oceniam na bardzo dobrze. Ale wiem ,że może być lepiej Ampli Yamaha 683
  5. MobyDick

Laik pyta.

Wersja z złotym frontem będzie miała raczej pokrętło również w kolorze złotym i bez tej srebrnej fazy na brzegu. Moim zdaniem wygląda najlepiej i powinna pasować do wystroju. Jednak przycisk może być czarny.
  6. ShareAze

Laik pyta.

Nie mówię, że nie. Po prostu może jeszcze jakieś propozycje się pojawią:)
  7. MobyDick

Laik pyta.

Jest bardzo mały, jednak jego wykonanie jest daleko lepsze niż wież mini. Zamiast plastiku udającego metal i stalowej blachy dostajesz obudowę w całości z anodyzowanego aluminium a front to frezowany CNC płat metalu. Pokrętło i przycisk są również aluminiowe. Do tego wszystkie złącza elektryczne dźwięku są złocone. Jest robiony w trzech wersjach kolorystycznych. Własnie jego warto postawić na blacie i nie będzie tam szpecił. On naprawdę bardzo fajnie wygląda na żywo.
  8. Today
  9. Kilka sklepów i odsłuchy w 1 dzień ? To chyba pobieżnie i na odwal się . Bywają u mnie klienci na odsłuchy - jeszcze się nie zdarzyło by trwało to mniej niż .... 3 godziny. Pamiętaj ,że chcesz wydać swoje pieniądze i sprzęt ten powinien pograć u Ciebie jakiś czas ... Co do sprzętu i ustawienia to niech się wypowiedzą zawodowcy.
  10. ShareAze

Laik pyta.

Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, zę SMSL Q5pro to dobry pomysł. Lecz jeżeli chodzi o jego walory estetyczne nie za bardzo mi się podoba. Żebyśmy mieli jawność wiem, że budżet jest ograniczony. Ale czy w tej kasie nie znajdę czegoś fajnego i estetycznego z mini wież lub osobno kolumn i wzmacniacza?
  11. myslałem że są one tego typu co słuchawki bez żadnego kabla bezprzewodowe a że ten kabel dodaje jakieś opcje i tyle 😜 mowiłem że nie znam się kompletnie na tym :C ale jeśli da się zrobić z nich bezprzewodowe to ni ma problemu ^^
  12. Same są sprzedawane jako przewodowe, maja jednak odłączany kabel i do nich można dokupić kabel z modułem bluetooth. Są sprzedawane z kablem zakończonym wtykiem jack 3,5 mm. Sądziłem ze to oczywiste.
  13. czyli one nie są na bluetooth ? czy wystarczy kupić kabel jakikolwiek pod bluetooth ?
  14. A czemu nie ? to są generalnie słuchawki przewodowe do których możesz użyć dowolny kabel z złaczami MMCX. Taki kabel bt to tylko możliwość. Są przecież sprzedawane z dobrym przewodem z posrebrzanej miedzi.
  15. troche drogo wychodzi ;/ a ten kabel jest konieczny ? czy moglbym go np kupic w innym terminie i uzywac samych sluchawek ?
  16. Co jest najlepsze to kwestia gustu. np. Takie Tin Audio T2
  17. Jakie słuchawki dokanałowe będą najlepsze w cenie do 150 zł? Mogą być przewodowe lub bluetooth, bez różnicy.
  18. Ten kabel KZ jest w GearBest odrobinę taniej, lecz wysyłka kosztuje dodatkowe 4 zł. I go brak w wersji MMCX. A w naszym kraju te słuchawki są droższe. https://allegro.pl/oferta/tin-audio-t2-kultowe-referencyjne-sony-shure-akg-8372647743 https://allegro.pl/oferta/kabel-kz-bluetooth-aptx-mmcx-upgrade-shure-fiioo-8582352556
  19. bo zalezy mi zeby tak max w tydzien doszły
  20. Chyba taniej niż w Polsce wychodzi w gearbest, mam kilka KZtów od nich, jak dobrze pamiętam czeka się ok 2tyg, czyli krócej niż z alli. https://www.gearbest.com/Kz-_gear/
  21. Brałbym pod uwagę Magnat Quantum 725. Na allegro można kupić taniej niż z wyszukiwarki ceneo.
  22. Banany zamontowane. Okazało się, że nie trzeba koniecznie zasłaniać plastikowych elementów jeśli ostrożnie się grzeje termokurcze. Ta mała ogrzewarka elektryczna z amazon za grosze daje radę i wygodnie się tym manipuluje. Można sprawdzić najpierw na dłoni z jakiej odległości zaczyna parzyć, żeby mieć jakieś pojęcie o temperaturze / odległości jaką zastosujemy. Same banany solidne i fajnie to siedzi w terminalach w końcówce. O dzwięku czy się zmienił nie napiszę nic 🤐 😁
  23. Najważniejszy ! W końcu ma to spełniać swoją kluczową funkcję - ma dobrze grać a nie stać 😉 Dziękuję! Zdanie "Analogowe wejścia chinch. Tu podłączamy za pomocą kabla chinch urządzenia posiadające analogowe wyjścia cyfrowe" chyba odpowiada na moje pytanie. Skoro w gramofonie mam takie wyjście chinch, znaczy że mogę je zwyczajnie podpiąć pod analogowe wejście chinch we wzmacniaczu/amplitunerze, prawda? Dzięki za reszte, poczytam
  24. a mógłbyś podesłać gdzie mógłbym je kupić w PL bo widze pare wersji i do tego jakies za 160 zl a potem za 240 i nie wiem ktore co i jak :c
  25. Podyskutujmy jeszcze o głośnikach ! Panowie co kupić słucham ogólnie tidala i trzeba mi uniwersalne kolumny.
  26. To zupełnie inna liga. U JBL-a dostajesz słuchawki bezprzewodowe oparte o dobre słuchawki przewodowe JBL T110 które można kupić za 32 zł i dość bylejaki kabelek bt zintegrowany z nimi. TIN Audio T2 to dobre przewodowe monitory dokanałowe z wymiennym kablem, które same kosztują kilak razy więcej. Do tego kabel KZ który obsługuje standard transmisji bt o wysokiej jakości apX z dłuższym czasem działania. NICEHCK HB1 działa nieco krócej od JBL-a ale to również wyższa półka z aptX. No i masz możliwość wymiany kabla i słuchawek gdy coś popsujesz. lub po prostu chcesz zmienić.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...