Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Wszystko fajnie, ale polecacie mi zestaw bez suba, który po dorzuceniu amplitunera mocno przekracza mój budżet. Tak jak wspominałem chciałem zmieścić się w 6tys. Maksimum jakie mogę teraz na to przeznaczyć to 7000pln. Już bez suba samo 5.0 z amplitunerem z Waszej propozycji wyjdzie mnie 1500ponad budżet.
  3. Miedziane 😉. A tak poważnie to moim zdaniem do budżetowego systemu nie ma co wymyślać jakiś audiofilskich kabli. Zwykły miedziany kabel ze szpuli powinien wystarczyć.
  4. Czemu zawsze polecacie triangle?
  5. T+A też już swoje lata mają - ok 25 - ale to gra ... najmłodsze ( 3 lata ) to Mangaty - niby daj radę ale .....
  6. Kolejka wydłuża się, przyklepałem już na styczeń ....
  7. Nie wiem w jakim budżecie coś faktycznie możemy zbudować optymalnego, napewno nie jest to 10 000 raczej strzelałbym 3-4 tys a oczywiście jak bedzie taniej tez super.
  8. A może mi ktoś cos napisać o tym s303 miał ktoś z tym jakąś styczność ?
  9. Podaj proszę jeszcze budżet, w jakim możemy poruszać się.
  10. @Krzysztof29 łał! Super to wszystko wygląda, zwłaszcza te stare kolumny. Gratuluję całej kolekcji 🙂
  11. Potwierdzam Moja alpha też była na serwisie u Mariusza @Marr Polecam ,tylko daleko od Warszawy.
  12. Do tych kolumn Tandberga polecam TR2055. Mam, używam i uwazam że mało który wzmacniacz dorówna tej parze.
  13. To teraz ja lecę z głowy po kolei: Wzmacniacze/Amplitunery: 5 (zostały 3) Monobloki: 1 Gramofon:2 (został 1) Szpulowiec:1 Kolumny:2 (zostały 1) Kable RCA: 6 (zostało 5) Kable zasilające: 5 Listwa zasilająca:1 Kable głośnikowe: 3 Pre gramofonowy: 1 Lampy ECC83: 3 pary (została 1) DAC: 1 Odtwarzacz strumieniowy: 1 (zostało 0) Wkładki gramofonowe: 3 (została 1) Akcesoriów: mnóstwo Muzyka: Płyty winylowe: 80 szt. Jeśli chodzi o to jak zmieniło mi się postrzeganie świata audio, ponieważ rok temu byłem posiadaczem zestawu HK 3770 +2 kolumn (przeznaczonych do kina domowego) KEF KHT + 2 kabli głośnikowych Melodika.......w kolejnym odcinku 😁
  14. Hej, na początku chciałbym Was powitać i podziękować za dodanie do tak zacnego grona. Znalazłem się tu ponieważ jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o sprzęt audio. Chciałbym zbudować sobie w rozsadnych pieniadzach sprzęt do pokoju 18-22 m2 system audio, głownie do słuchania muzyki typu elektryczna, techno, house, minimal. W tej chwilii posiadam wzmacniacz DENON PMA-500AE do tego 2xjbl one control i jakies dwie kolumny od starej wiezy. Przede wszystkim chciałbym głębie jak i bas. Jesteście w stanie zmontować nie drogi sprzęt ? Streaming muzyki glownie z tv badz tabletu. Fajnie by bylo jakby mozna bylo podlaczyc sprzet do tv.
  15. to 30% tego co posiadam ....... Ale jakoś z wiekiem ciągnie do "starego " - najmłodsze Tannoy'e - ok 25 lat , Acr RP 300 - ok 35 lat a Tandbergi - bagatela ok 45 ...
  16. Pożycz sobie i się przekonaj. Fafniak ma chyba namiar.
  17. Cały czas bije się z myślami czy kombinować znowu z czymś tanim tak do 1500-1800 czy jednak coś z większymi możliwościami
  18. Nie wiem ile roboty robi teraz ten DAC z tym co mam ale nie narzekam ani trochę Przekonam się kiedyś jak popróbuję innych bo teraz nie mam odniesienia. Inferno, tak - ADI robi za pre.
  19. Odświeżę kotleta.;D Nic bym nie zmienił - choć zmieniłem wiele - a w sumie to dodałem ... bo wszystko zostało ... stan na kwiecień tego roku i obecnie ...
  20. On wygląda też super, @JohnDoe u Ciebie robi też za PRE tak?
  21. Pewnie jak u każdego są lepsze i gorsze modele
  22. Today
  23. Mało popularny ten DAC ale może jeszcze kogoś zainteresuje. Otóż w nowej odświeżonej wersji wymieniono kość z AK 4490 na AK 4493 AKM, podobno dodano nowy filtr o nazwie Low Dispersion (piszę podobno gdyż nie widzę tego w nowym manualu a jedynie na tamtejszym forum wpisy użytkowników). Dodatkowo nowa wersja RME ADI-2 DAC posiada większy, nieco bardziej rozbudowany pilot. Tyle co do zmian technicznych, o tych słyszalnych nic nie wiem.......... Linki do forum i strony RME jeśli ktoś ciekawy: https://forum.rme-audio.de/viewtopic.php?id=29603 https://www.rme-audio.de/adi-2-dac.html
  24. No i u mnie zmiana z Music style 500 na Celan gt302, ale nie grały Jeszcze ani minuty bo kończę prawie 3 miesięczny remont. A i standy jeszcze też nie przyszły. Pzdr
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...