Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Cześć Zamykanie się na modele automatyczne oraz półautomatyczne mocno ogranicza wybór Na pewno warto sprawdzić Rega Planar 3 50th Anniversary (obecnie w fajnym zestawie), Pro-Ject Debut Pro S. W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch, w razie czego proś o Rafała - posiada bardzo szeroką wiedzę o gramofonach
  3. @Maciej H A głośność masz na fix w apce wiim?
  4. @maderos Na wyeksponowaną Górę jest kilka trików. Chociażby nie skierowywać kolumn w kierunku miejsca odsłuchu czy wymiana kabelków głośnikowych, interkonektu lub zmiana DACa. Można pokombinować jeśli reszta pasma Ci pasuje.
  5. Wymyslili juz technologie, ktora by taka czern produkowala, jaka maja OLED telewizory?
  6. Sony chwali się zupełnie nowym systemem podświetlania opracowanym dla miniledów, zapewniejącym znacznie większą jasność i kontrast w stosunku do ubiegłorocznych modeli. Ten system był już prezentowany na zamkniętych pokazach dla mediów i podobno robi wrażenie. A rozwój OLED chyba stanął w miejscu, poza tym to drogie rozwiązania i problem z rozwojem tej technologii dla dużych paneli. Trochę to było śmieszne jak flagowiec sony miał tylko 77''. W ogóle światowa sprzedaż oledów spadała przez ostatnie 3 lata.
  7. Może źródło jest zbyt ciche, czyli ma zbyt niski poziom napięcia, by go w pełni wysterować?
  8. Pozbieraj kasę i kup drugiego Sabaja i KEF LS50 Meta. Mam ten zestaw i gra doskonale. Zmieniłem KEF Q350 na KEF LS 50 Meta i była poprawa w przestrzenności. Wokale brzmią bardzo namacalnie. Ja tym zestawem zakończyłem swoje poszukiwania dźwięku na dłuższy czas.
  9. Zdefiniuj cicho Taką moc ma, potwierdzone wiele razu w pomiarach. Może masz coś nie tak w ustawieniach bo kiedy miałem ten sprzęt to nie powiedziałbym,ze nie ma mocy ( testowane na mało efektywnych kolumnach w pomieszczeniu ok 26 metrów )
  10. To ogółem opcji pod Goldy i KEFa jest trochę opcji w tym przedziale M.in. te wspomniane już przez Piotra, ale również Moon 240i, Rega Elicit MK5, Audiolab 9000A (pod MA bardzo fajna para moim zdaniem), warto też sprawdzić na pewno Vincenta SV-228 W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy
  11. Jest też coś dla miłośników kina domowego -i to "duże coś"! Rzutnik bardzo bliskiego pola- w skrócie UST (Ultra Short Throw) Leica model Cine 1, 3000 Ansi Lumen, ekran 100" ALR Supreme model Libra Electro (elektrycznie rozsuwany). Za dźwięk odpowiadają procesor kd Storm Audio model ISP Core 16 Elite mk3, 16kanałowa końcówka mocy tej samej firmy. BR Sony 4k, kolumny Monitor Audio model Cinergy 300, centralny 200 oraz kolumny efektowe 100 i subwoofer Sub 15 również MA. Polskie okablowanie firmy HotLine Cables model Blue Silicon mk2, zasilanie Gigawatt. Powierzchnia pokoju niecałe 10m2, panele Vicoustic. Pozdrawiam
  12. Znalazłem tą stronkę o której wspominałem wcześniej. Autor tworzy sam taki przełącznik i do tego tłumaczy zagrożenia i rozwiązania. http://audio-room.net/podlaczamy-2-wzmacniacze-do-jednej-pary-kolumn-przelacznik-wzmacniaczykolumn/ Wcześniej ten wzmacniacz Unisona miałem podpięty bi wiring. Ostatnio odpiąłem przełącznik i podłączyłem znowu bezpośrednio. Nie wiem czy to efekt placebo ale wydaje się być trochę lepiej ale nie na tyle żeby rezygnować z Dynavoxa.
  13. Dokładnie w porównaniu do Sabaja gra sucho.Dam mu jednak szansę niech chwilę popracuje może się coś zmieni. A co do mocy sprawdzałem na tych samych kawałkach. Nie dam mu nawet 60W. Regulator jest na full przy niektórych utworach np Pink floyd Hey you remastered 2011 z Tidal i to i tak jest cicho.
  14. Drodzy forumowicze, Myślicie że Wasz wiek wpływa na to jak postrzegają Was w trakcie rekrutacji? Jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia). Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach z różnymi rekrutacjami Badanie składa się tylko z 14 pytań i trwa maksymalnie 5 minut, serdecznie zapraszam - naprawdę mi to pomoże. https://forms.office.com/e/HFfQrAh2KZ3
  15. Od przeszło roku nie używam już Dynavoa. Ja akurat żadnej degradacji dźwięku nie słyszałem, no ale każdy ma inną wrażliwość. U mnie był wpięty między amplitunerem KD a wzmacniaczem stereo. Co do przełączania to starałem się przełączać na wyłączonym sprzętem....ale jak to w życiu, parę razy trafiło się na włączonym sprzęcie....nic się nie działo.
  16. Today
  17. Polska marka ze Szczecina,kolumny z betonu. Byli obecni na Audio Show 2023,będą też w Monachium w tym roku. Gra to bardzo dobrze,nie ma wstydu przy zagranicznej konkurencji.
  18. Sabaj ma sporo więcej mocy ~~ 100W(8) i 200(4) Wiim ma ~~ 60W(8) i 120(4)
  19. Ja bym wolał Wiim Pro Plus ale raczej ze względu na funkcjonalność i użyteczność ( chromecast, niedługo room correction, pilot BT, częste aktualizacje ) i to ,że za 1100 jest nowe urządzenie z gwarancją.
  20. 3 drogi to zawsze 3 drogi . Więcej się dzieje na średnicy . Ruszaj na odsłuch 😉
  21. Już za kilka minut wszyscy będą mogli się przekonać jaki sprzęt będzie podłączony na otwarcie salonu-tak było tydzień temu... Pozdrawiam
  22. Poszedłem ostatnio na odsłuchy sprzętu wyższej klasy - pułap cenowy szedł w górę zmieniali kolumny które grały z dobrej klasy wzmacniaczem aż doszedłem do podobnego brzmienia które mam obecnie u siebie ale cały czas czegoś mi brakowało generalnie byłem rozczarowany mimo że to był zestaw z wyższej półki. Podsumowując chcę zostać przy tym co mam bo dla mnie ONKYO i HECO to idealne połączenie ale zmienić na zestaw trójdrożny bo zakładam że RZ900 jeszcze ma rezerwę do napędzenia większych kolumn. Dlatego zastanawiam się czy the New Statement jest warte dopłaty do serii GT czy Revolution.
  23. Różnica między Wiim Amp a Powernode to około 2 tys zł ( nie licząc dodatkowego zakupu pilota za 299zł ) . Za 2 tys zł można kupić subwoofer lub sporo lepsze kolumny. Ja tam bym się długo nie zastanawiał. To już jak tam wolisz. Grunt,że sprawdziłeś i wątpliwości rozwiane
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...