Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Jaki dźwięk chcesz uzyskać i do jakiej muzy?
  3. Witam, proszę o pomoc w doborze systemu 5.0 do salonu 50 m2, ampituner mam yamaha RX-V483, bez subwoofera bo nie ma niestety na niego miejsca koszt jaki bym chciał przeznaczyć do ok 5 tys zl znajomy poleca taki zestaw "dali zensor 7" z góry dziękuję za jakieś sugestie. czasem obejrzę jakiś film, czasem posłucham muzykę różnego rodzaju, spotkałem się opinią że lepiej zrobić zestaw 2.0 w tych pieniądzach niż 5.0? pozdrawiam, Paweł
  4. Today
  5. No i tu będę prosił kolegów o pomoc, ale chcę mieć jakiś punkt zaczepienia. Narazie tylko zapytam sinus czy zrobią coś innego jak w ofercie bo ok 8 tyś za monobloki lub dual mono - nie dam, a gdzie jeszcze przedwzmacniacz, kable itp. Na rynku wtórnym znów ZERO ofert, a taki by mnie naj interesował.
  6. Odezwę się po świętach do sinusaudio. Poproszę o ofertę cenową na monobloki/dual mono i zobaczę jak sprawa wygląda choć patrząc po Allegro ceny do siebie te 2 różne produkty mają bardzo zbliżone.
  7. W tej cenie myślę że warto można powiedzieć że to kopia Onkyo tx686 różnią się trochę kalibracją i obsługą, nie wiem tylko co z gwarancją jak bierzesz z Amazona. W Media masz nie wiele drożej Onkyo z Polską gwarancją: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/amplituner-onkyo-tx-nr686-czarny?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwhuvlBRCeARIsAM720HrDifblHLSuXVX8TQGyNARt3P5NQsK69C2WcQpM60eNEmZxNwY8eHYaAjEjEALw_wcB ale osobiście to na twoim miejscu bym poczekał do wtorku, aż branża się odezwie i coś zaproponuje,kupując cały zestaw możesz liczyć na dobry rabat.
  8. To w tej cenie nie masz szans na zbliżenie się do dźwięku CAL2 z słuchawkami bluetooth.
  9. Cześć, w salonie 40m2 (odsłuch na 20 metrach) planuje montować kino domowe 5.1. Podłączone do LG Oled 65 C8 i Xbox One X. Głównie streaming (netflix, HBO, Amazon, Disney) i konsola. W przyszłości możliwe, że Atmosa chciałbym pociągnąć. Na amazonie jest ampli PIONEER VSX-LX303 za 1800 zł. Warto brać? Promo pewnie zaraz zgaśnie więc muszę szybką decyzję podjąć. Jaki zestaw głośników do niego 5.1 na start? Muszę się ze wszystkim w 5 tyś. zmieścić totalny max to 6 z kablami. Z góry dziękuję za podpowiedź. Dajcie znać proszę czy brać ten ampli czy też spokojnie poczekać na coś innego. Czas mam.
  10. Kurcze jak fajnie znaleźć kogoś kto zna tę aplikację. Jak można się z Tobą skontaktować? Mam mały problem z t14 i nic nie wskurałem a temat jest upierdliwy jak na tę klasę sprzętu. Najnowszy soft i dalej to samo. Radio fm po włączeniu urządzenia nie zawsze się załącza- jest zawieszone, play fi też. Dopiero ponownie właczenie urządzenia lub przełączenie na dab i z spowrotem rozwiązuje problem. Najzabawniejsze jest to że nie ma tym reguły, odbywa się losowo jakby czasem poprostu nie zaskakiwał. Diora jak się z Tobą skontaktować? Chciałbym zasięgnąć języka:-)
  11. Boguś tylko dopisze, mały wniosek po kilkukrotnej zamiany kabli USB po miedzy WireWorld Ultraviolet 7 a AQ Carbon, że AudioQuest mocniej dociąża dźwięki, to tak jakby ktoś powiększył zakres dynamiki, a druga strona jest bardziej stonowana, do WW, tu napisze magiczne słowo, - bardziej "analogowy" słychać jak w niektórych momentach w bezpośrednim porównaniu WW już próbuje zapiszczeć tu i ówdzie na wysokich tonach. Co do Qobuz, dźwięk jest lepszy od Tidala, ale nie na tyle by dawać 120 co miesiąc.
  12. Riccardo

NAD C338

Nie, nie. Wszystko jest OK, tylko ja mam wrażliwy słuch Następcą 316tki jest przecież 316v2 Te NADy 338, 368, 388 to w sumie inna linia. Ja to tak odbieram. Zresztą nawet jakby miał to być następca 316, to nie znaczy, że nie może grać lepiej. Myślę, że masz rację pisząc, że są po prostu ludzie, którzy wolą takie „nowe” granie. Klasę D trzeba lubić, wiadomo, nie wszystkim odpowiada. Chociaż tak jak patrzę i czytam, to w dużej mierze jest to „nie, bo nie”, „nie, bo to nowe i nie może grać”, a rzadziej „słuchałem i mi się nie podoba”. Nie twierdzę, że to są najlepsze wzmacniacze świata, ale moim zdaniem stosunek ceny do jakości wypluwanego przez nie dźwięku jest znakomity i dużo lepszy od wspominanych C316 i C326. Ten drugi cały czas mam (bo mi się nie chce go wystawić na sprzedaż) i jakoś wolę C338. Szybszy, bardziej szczegółowy. C326 bardziej dociążony, gęsty dźwięk. No ale komu ja to mówię, osłuchany jesteś miliard razy bardziej ode mnie przecież Każdy ma własny słuch i o to chodzi w naszym hobby.
  13. Jednak wolalbym nowe sluchawki, prosze o propozycje. Ale dziekuje za odpowiedz.
  14. Witam, kupię odtwarzacz sieciowy Egreat A10,na gwarancji,sprawny, w rozsądnej cenie.Pozdrawiam.
  15. Dobra a gdybym jednak upierał się przy mniejszych kolumnach (najwyżej będę żałował), to który z poniższych wzmacniaczy będzie najlepszy i jakie kolumny do niego dobrać (zestaw jak najbardziej uniwersalny jeśli chodzi o rodzaj muzyki. Jeśli już to z naciskiem na rock i hip-hop)? https://eurortv.net/hifi-audio/1250-onkyo-a-9030-czarny-.html https://eurortv.net/hifi-audio/1245-pioneer-a-30-k-czarny-.html https://eurortv.net/hifi-audio/1243-denon-pma-720ae-czarny-.html Co do kolumn to może Indiana Line Tesi 260 albo Wharfedale Diamond 10.2, ewentualnie jakieś Magnaty albo Pylony?
  16. No pomyłka końcówki zmostkowane a w pre wykorzystaliśmy w każdym jeden kanał. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  17. Tak najlepiej, zobaczyć samemu i dopiero podjąć decyzje. Nie ma innego rozsądnego wyjścia. Ryzyko nie jest takiej strasznie wielkie nawet Wireworld to nie jest wartość do której trzeba sprzedać nerkę 😁
  18. Chyba jednak to fajnie nie zagra,wzmacniacz za 200zł nie ma szans dobrze zagrać nawet jak podłączysz do niego Focale,gdyby było inaczej wszyscy by na tym śmigali.
  19. Witam głupie pytanie dlaczego na wzmacniaczu a w sumie na głośnikach mam zbyt duży bas gdy podłączę telefon przez cinch - aux na tyle mocny że prawie głośniki wypadają ?? Jedynie co to IPhone działał w miarę gdy ustawie na wzmacniaczu minimum basu i wyłącze wszystkie dopuszczalne opcje na każdym innym działa bardzo źle nawet gdy zmienię ustawienia w telefonie wzmacniacz to FineArts v2 głośniki New Mildton 150 żeby nie było to na wszystkim innym działa normalnie CD radio itd
  20. Witam Mam problem z doborem głośników do tego o to wzmacniacza: https://www.wasserman.eu/pl/p/voice-kraft-vk-av-688-wzmacniacz-karaoke-usb-sd/5332 Dodam że jestem w tym kompletnie zielony, a chciałbym żeby to jakoś fajnie grało. Z góry dziękuję za pomoc.
  21. No własnie żebym ja to wiedział jaką pan Janusz kładł instalacje jak budowano blok No nic wyporzycze tego Tomanka i melodike w maju jak będzie czas i sam zobacze
  22. To raczej pytanie z gruntu „na takie nie ma odpowiedzi” chyba jednak wszystko zależy od sprzętu jaki masz, od Twojej wiary i pewnie jeszcze kilku zmiennych. Ja doszedłem do wniosku że nie mając nic specjalnego w ścianie nie bardzo jestem w stanie coś poprawić. Mam nawet jeden zasilający Wireworld ale one mają bardzo duże końcówki wtyków i przeszkadzały mi dosunąć szafkę do ściany i teraz leży w szafie. Zresztą ich elastyczność tez nie jest najlepsza z uwagi na tą płaską konstrukcję
  23. Nie wiem czy warto wydawać na kabel więcej niż 300zł tyle melodika kosztuje ale ich kable nie są gietkie jak bedę je wykorzystywał do sprzetu tylko kina a dokładnie do listwy i końcówki mocy czy odczuje coś i to ma jakiś sens bo jak nie to dla solidnośći i bezpieczeństwa wystarczy taki tomanek
  24. Witam Wszystkich. Jeśli ktoś zajrzy dzisiaj to WESOŁYCH ŚWIĄT!!! No właśnie Piotrze - wracając do tematu - Twoje typy, gdyby ustawić podium to: - Yamaha RN 803? - Magnat MR780? - Denon DRA 100? Pozdrawiam.
  25. Najlepiej kup do słuchawek które masz Astell&Kern AK-XB10 i dobrze by było podłączyć je kablem jack 2,5 mm 4 pin ( bez mikrofonu ) .
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...