Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. To jak udowadnianie, że traktor z silnikiem 200KM pojedzie tak szybko jak samochód o tej samej mocy
  3. Klienci z lepszymi przetwornikami raczej nie celują w Wiima jako transport. A to czy wiedzą co robią to inna kwestia, często decydujący jest snobizm. A A porównywałeś dźwięk z coaxa w wimie, z wyjściem usb bluesounda? Bo jeśli nie to dokonałeś wyboru na bazie swoich przekonań, a nie faktów.
  4. No ja właśnie wybrałem BlueSuond Node zamiast WiiM Pro (Plus) za to, że ma wyjście USB.
  5. Wyjście USB daje sporo większe możłiwości od COAX, wizualnie Wiim Pro jest podobny do bardzo udanego Auralica Aries Mini, w którym jest bardzo odbre wyjście USB, Szkoda, że Wiim nie poszedł tu dalej...
  6. Pytanie czy wiedzą co robią.
  7. Klienci z lepszymi przetwornikami raczej nie celują w Wiima jako transport.
  8. Moje rozczarowanie jest z faktu, że na forum Wiima zbierano sugestie klientów dla nowej Ultry m.in. LCD, I2S AES czy wyjście USB Audio aby było to rozwiązanie bardziej uniwerslane trafiąjące do większej rzeszy klientów. Jak widać rachunek ekonomiczny wziął górą i klienci z lepszym pzretwornikami nie byli w zainteresowaniu Wiima. Nie zmienia to faktu, że znając Wiima Pro plus będzie to udany produt dotego w fajnej alubudzie ale dla mnie brak wyjścia USB-DAC jest największym rozczarowaniem...
  9. Jednak dobrze, że mamy taki wysyp normalnie wycenionych, małych "grajków". Silniejsze marki będą musiały coś zrobić i chyba to już się dzieje. Jako przykład Auralic i jego nowości :
  10. A to wyjście USB audio jest takie ważne? Nie zawsze wejście USB w daku jest tym dającym najlepszy dźwięk, wszystko zależy od konkretnej implementacji. Więc tak bardzo bym tego braku wyjścia USB nie demonizował, bo nie wiemy jakiej jakości dźwięk byłby z niego dostępny. Coaxial bywa też częściej wybierany niż USB, bo włączasz i masz, a łączność i wzajemna widoczność urządzeń przy USB bywa różna i denerwująca.
  11. W Polandii, w Holandii któryś tu z kolegów mieszka. Dzięki za cynk!
  12. Masz na ebayKleizingen , salon z Holandii sprzedaje nówkę za 599 euro to jeszcze taniej. A ty chyba akurat w Holandii przebywasz?
  13. Już jak coś się nazywa "pro plus" to z definicji nie jest "zwykłe" !
  14. Przecie to jest zwykły Pro plus z dodatkowymi wodotryskami
  15. A jaka kość DACa siedzi w tym nowym urządzeniu?
  16. Powtórzę - USB Audio w Wiimie Ultra jest dla pendraków i dysków zewnętrznych to nie jest wyjście USB Audio dla DAC... Jeśli chcemy go używać jako trasportu to tylko po optyku lub COAX
  17. Nowe były za 2650 zł + wysyłka (2800 z wysyłką z DE).
  18. Czym to najlepiej podłączyć pod głośnik? Czy można przesłać dźwięk ze streamera do głośnika w łazience? Jaki musiałbym kupić głośnik?
  19. W AIWA gra tylko jeden kanał, ale jak to mówią "w stereo lepiej mieć jeden kanał dobry, niż dwa średnie". Tak zapytałem o te MA, bo cenka była dobra, okazyjna. Ale już po promce. Wcześniej spóźniłem się na Marantza 7000N, a teraz MA rozeszły się jak ciepłe bułki. Ehhh.
  20. Today
  21. Skoro tak, to sobie umawiaj odsłuchy różnych kolumn i wzmacniaczy. Osłuchaj się i w międzyczasie zbieraj pieniądze na czas gdyby Aiwa wyzionęła ducha. Może uda Ci się zebrać tyle by wejść wyżej niż to co aktualne rozważasz. Salonów w Warszawie trochę masz. Jak weźmiesz wolne, to może i do Pabianic się umówisz.
  22. Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  23. Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...