Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Tak. To bardzo dobry pomysł. Mało tego mozna to jeszcze świetne ulepszyć. Bo wiecie że będziecie mieli takiego gościa. Niech klineci zadają pytania. Oczywiscie zdaje sobie sprawę ze czesc będzie nie wygodna, albo po prsotu głupia. ale takie się odsiewa. Te powtarzające idą. Chętnie bym z nim porozmawiał. Kilka pytań bym miał dodatkowo Ale tak. Obejrzałem ten film w całości. Chyba jedyny, a na pewno pierwszy od dłuższego czasu. Pozdrawiam Piotrek
  3. Opcja numer 2 jest sensowna jeśli nie musisz mieć najwnowszego HDMI. Kolumny osobno wtedy. Z tym że przy amplitunerze kina domowego no rekomneduje jednak uzycie 5.1 a nie stereo.
  4. Polskie ściezki niestety także oryginalne ale gównie te z lektorami sa źle nagrywane w 5.1 Wymaga to praktycznie osobnego ustawienia. Wiec powiem tak. To normalne, chodź nienormalne.
  5. ? No to normalne. Domyslnie gra na urzadzeniu z ktorego puszczasz. Wiec tak potem wybierasz connect i laczysz z innym urzadzeniem. Tak to działą to normalne. Spotify identycznie.
  6. No mówiłem. Z czasem zaczniesz to dostrzegać jeszcze bardziej. Znałem te produkty długo dlatego byłem dziwiony ze aż taka mała rożnica. ale przekoansz się tez sam. Wszystkiego dobrego Pozdrawiam
  7. Nie zmienił bym na Ceola. Ale na jakies sensowne stereo tak. To nie jest mała powierzchnia więc małe aktywne kolumny tęz moga być po prostu za słabe. Nie będzie to grało pełnym pasmem.
  8. Jakie mozna zrobić zmiany w ukształtowaniu pokoju? Chodzi mi o rozmieszczenie poszczególnych elementów. Z czym do tej poriy grał ten Denon u Ciebie? Było tak jak na zdjęciu? Kolumny na podłodze?
  9. Nowy czy używany? urządzenia Teac, Cambridge, Pioneer, Cyrus. Pytanie czy nowy czy używany. Co Ci nie gra w CD5001?
  10. Ja bym go chętnie wział ale to będe na liscie rezerwowej. Bo nie wiem kiedy bede budował system. Wrzuć na dział ogłoszenia. Masz dobre ceny.
  11. Edifery są aktywne a ELAC nie. Wiesz że potrzebujesz do nich jeszcze wzmacniacz?
  12. Cambridge nie jest dobrym pomysłem do Cantona. Grają wtedy nadwyraz analitycznie. Wzmacniacz dobry ale nie do tych kolumn. 3K to niewiele jak na te kolumny. Są w Salonach Horna - sygnowanych jako Denon. Poza tym model Vento 890 nie jest nowy. Arcam SA30 jak najbardziej. Tu w cenie 3000 zł myslę że fajny będzie tez Marantz PM 7000n. Audiolab nieco za słaby chodź dzwiekowo całkiem całkiem do nich.
  13. Wiim gra bardzo analitycznnie. ale to dobre urządzenia. Myslę że ten Sherwood nie gra na tyle aby potęgowac ilosc gory.
  14. Jesli stawiasz na dzwięk to Wiim mini + Chord Mojo 2. Jeśli wieksza funkcjonalność to Pro +. Ale gra gorzej.
  15. Today
  16. Kurcze, mimo wszystko troche slabo. Membrany wykonane sa jednak z materialow, ktorych jakosc ulega pogorszeniu pod wplywem czasu np. guma.
  17. No tak samo jak z soundbara. a przy najmniej jest dzwiek z "tyłu" Niższą cenę. Tak, ale te modele nie są niczym specjalnym.
  18. Były pewne zmiany. Ale nowego modelu bez signature już nie kupisz. Bo ta wymiana była dorych pare lat temu. Bo teraz kosztuje 3000 zł a kosztował w pewnym momencie w granicach 6000 zł.
  19. Czy sygnał jest rozpoznawany przez amplituner czy Ty o tym decydujesz jak ma grać? Wejdz w opcje Nie będzie problemu. Klipsch jest lepszy. Czy dwukrotnie? Nie da się tego ocenić. Bronze tez jest spoko. Stereo się lepiej sprzedaje niż kina
  20. No to jest ok. to nie narzucaj mu Dolby jak ścieżka jest w DRS i na odwrót. zostaw domyslnie.
  21. Nie będzie. Bo liczy się data sprzedaży a nie data produkcji kolumn. Są z 2020 roku. Leżały 4 lata ale to nic. Gwarancja jest normalnie.
  22. Na 100% będzie Jednym i drugim właśnie. Czyli jednak nie ma? To nie ma byc alternatywa dla Eversolo czy CXN tylko tańszym wyborem. Wiim doskonale wie co robi. Nie konuruje z tymi dwoma. Uzupełnia brakujący segment. Czym polecasz zamulać Wiimy?
  23. Jeśli nie robisz Atmosa w suficie, to surround może być wyżej, umieść je na takiej wysokości by nie przeszkadzały. Ale jeśli planujesz Atmos to sorry, surround na wysokości głowy. Efekt jest optymalny jeśli siedzisz po środku, ale jeśli nie masz symetrii to kalibracja głośników w ampli dość skutecznie wyrówna poziomy, oczywiście bez przesady z tą asymetrią. Jak siedzi kilka osób to prawidłowo złożony system gra dla wszystkich ok. Dlaczego? Bo zalecana odległość od ucha najbliższego słuchacza do glosnika wynosi bezwględnie ponad 1.5m, minimalna warunkowo to 1m.
  24. Poczuli krew, znaczy kasiorę. Zamulisz kolumnami i będzie gitara.
  25. Wczoraj
  26. Spore rozczarowanie, poszli po majmniej linii oporu - dokleili do Wiima Pro Plus maciupki ekranik i badziewne pre gramofonowe nie wiem po co komu a nadal brak tego na co wielu czekało; brak wyjscia USB Audio, brak I2S i brak XLR. Ultra miała pozamiatać rynek a tak z ceną ponad 2tysie plnów nie stanowi żadnej ciekawej realnej alternatywy dla Everoslo czy CXN...
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...