Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Today
  2. Obecnie używam Pro Plus , ale w drugim systemie mam też mini, wczesygral z różnymi dacami i jeżeli mieści się w budżecie to właśnie pro plus bym polecił. Przede wszystkim dużo lepsza funkcjonalność i przy tym wygoda użytkowania.
  3. Ja też lubie Wiim'y Mam w domu trzy sztuki. Po prostu jest to dobry produkt, który pewnie dla 95% osób załatwia sprawę. Jakość dzwięku via RCA w Wiim'ie Mini nie jest może mega, ale starcza na początek i pozwala spokojnie streamingować co się chce, dodatkowe ma też optyka. W moim głównym system mam Pro Plus'a puszczonego po optyku przez zewnętrzny DAC jak i po RCA i też jest OK. Wiim'y mają też sensowny stosunek ceny do jakości oraz aplikację, której się po prostu dobrze i wygodnie używa. Ja też je polecam i nikt mi za to nie płaci.
  4. Wyprzedaż magazynowa w asfalt, płyty od CD od 7 zł https://asfaltshop.pl/search/?searchFor=&perPage=60&type=search&sort=default&page=1&price_from=&price_to=&preorder=false&free_shipping=false&precise=false&return=false&for_hp=false&sale=true&hp=&klub_only=false
  5. No to trochę komplikuje sprawę ;). Napisz jak słynne oryginały wypadają na tle budżetowych „naśladowców” ze stajni Ushera.
  6. Na przełomie maja i czerwca odbieram swój nowy wzmacniacz. Też Yamahę W związku z tym będę miał do sprzedania swój obecny - Yamaha AS-1200 czarny z lakierowanymi czarnymi boczkami. Zakupiony w grudniu 2020 r. w Top HIFI w Sopocie. Gwarancja Yamahy do listopada 2025 roku. Stan perfekcyjny. Jak z fabryki. Cały komplet - oryginalne kartony ze styropianami- 2 szt, pilot, instrukcje. Zainteresowanym mogę przesłać dokładną dokumentację foto. Cena ?........ Myślę, że 6 500 zł będzie ok. Odbiór osobisty - Trójmiasto. Wysyłka ? No, tak do mnie dotarł. Porozmawiamy, obgadamy i dogramy - płatność i sposób transportu. Szczerze polecam. Sprzęt prima sort. Zmieniam, bo zapragnąłem większych wycieraczek
  7. Nie mam teraz możliwości zmiany ustawienia mebli, może w przyszłości ;). Co do Monitor Audio FX to zastanawiam się czy nie beda one zbyt odstające od ściany, w sensie czy można je powiesić ciut wyżej niż głowa słuchacza (i ewentualnie o ile wyżej), żeby nie uszkodzić ich przypadkiem ręką czy głową? I czy żeby był dobry efekt to trzeba siedzieć centralnie między nimi? Jak siedzi kilka osób to czy dla tej bliżej głośnika nie jest to dyskomfortem?
  8. Monitor Audio Bronze 500 za 499 funtów Monitor Audio Bronze 500 A tutaj temat gdzie jest wyjaśniona wysylka itd Monitor Audio bronze 500 opis itd
  9. Nie zupełnie Jakieś 120 km od Ciebie , czyli Łódź
  10. Wszystkie powinny mieć datę i numer seryjny. Jeśli są kupione jako nowe z salonu to trzeba dopytać czy problemu nie będzie z gwarancją, zadzwoń do Pylona zapewne mają info o ich dacie produkcji która zapewne była w 2020.
  11. Szwecja.Ciag dalszy.Tym razem nie metalowo a elektronicznie. Dark Ambient/Industrial. Moim zdaniem najciekawszy album Deutsch Nepal czyli '¡Comprendido!... Time Stop! ...And World Ending'. CD
  12. No ja tez nie! Jak jesteś z Wawy to Ci podrzucę moje Harbeciki i wezmę Proaczki, ew. rzucimy uchem razem porównawczo najpierw :).
  13. Nie mam przeciwskazań. Jest tylko jedna rzecz. Nie wysyłam żadnych kolumn kurierem. Nawet w skrzyni i na palecie. Zapraszam.
  14. dzięki, spróbowałem w ten sposób i jest dobrze. Myślałem że stereo to pieśń przeszłości tak jak mono... oszaleć można ale widzę że to forum jest naprawdę wartościowe.
  15. Panie Tomaszu zdecydowałem i zamówiłem te 890 DC. Skoro ma Pan styczność z cantonami, ok modelem z wyższej półki ale jednak to nadal CANTON to może Pan polecić jakiś wzmacniacz pod 890 DC?? Mój budżet nie jest za duży bo tylko 3 tyś zł ale aktualnie nie mogę sobie pozwolić na więcej. Sprzęt oczywiście używany. Myślałem o audiolabie 6000a,cxa61 ale już mi je skreślono że całkowicie nie pasują. Proszę o poradę w jaki model mógłbym uderzyć. Pozdrawiam
  16. Typ - «wzór, któremu odpowiada pewna seria przedmiotów, ludzi, zjawisk itp.» Nie bede pisal bzdur na swoj temat bo masz taki kaprys w bzdurzeniu wlasnym.
  17. Hej szukam nowych mocniejszych głośników do ok. 1000 zł. Aktualnie słucham muzyki z tidal z komputera, głośniki to edifier r1700bts i dragon fly red. Zastanawiam się nad elac debut 2.0 b6.2 lub edifier s1000mkii. Co z tych dwóch będzie lepszym wyborem? Pewnie elac, choć są różne opinie na ich temat (?) lub coś innego byście polecili?
  18. Tym razem taki rodzynek Denon PMA-700mkiii. Końcówka lat 70 tych. Moc ok 80w na kanał, końcówka obowiązkowo na kapeluszach. Coś fajnego w tym klocku? dopracowana sekcja phono MM/MC. Dźwięk fajny, ocieplony do długich odsłuchów. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze:) gmki ciągną kolumny pierwszorzędnie.
  19. Zawsze mnie te Proaczki ciekawiły, jak chcesz możemy kiedyś na weekend czy tydzień zrobić zamianę na Harbethy P3.
  20. Nie jest idealnie ale kalibracją powinna sobie z tym poradzić. Najważniejszew KD żeby zachować podobne odległości kątowe. No to bipole na ścianę za sofa.
  21. Widzę ze ktoś sprzedaje za 1,7 wiec moja cena za biały to 1700pln kurier po mojej stronie.
  22. Tak! Myślę ze będę sprzedawał CEC TL5 i DACa Moon 280D ..... są chętni?
  23. Witajcie ludziska. Chcę kupić odtwarzacz CD. I już narobiłem sobie takiego zamętu w głowie,że nie wiem co wybrać. Pomocy!!! Mam w domu Pioneer sx850 i tannoy xt6f. Mam CD Marantz 5001. Ale chcę zmienić na coś coś do 3000 tyś. Nic nie sugruje. Chcę potwierdzić moje typy .
  24. Witajcie ludziska. Chcę kupić odtwarzacz CD. I już narobiłem sobie takiego zamętu w głowie,że nie wiem co wybrać. Pomocy!!! Mam w domu Pioneer sx850 i tannoy xt6f. Mam CD Marantz 5001. Ale chcę zmienić na coś coś do 3000 tyś. Nic nie sugruje. Chcę potwierdzić moje typy .
  25. Ty masz sobie wybrać takie, które wpadają w ucho. Sprzedawca powinien być Ci podstawić np. 3-5 modeli monitorów i zostawić na 1-2h. Tutaj, tak jak w samochodach, po drodze porusza się wiele różnych marek. Czemu? ...bo każdy ma swój gust i preferencje. Dla porównania możesz w podobnych pieniądzach odsłuchać soundbar, ...i opisać swoje wrażenia z porównania
  26. Masz rację, im więcej słucham tym więcej nowych instrumentów odkrywam. Tego nie da się zamienić na krotność wydanych złotówek. Dziś przy Yello, przy basie usłyszałem ze trzy różne uderzenia. A do tej pory dla mnie to był bardziej jeden dźwięk. Ja jestem zachwycony zmianą i tym co MA silver pokazują. Bostony lądują na OLX bez żalu, bardzo dobrze mi służyły. Z nieustanną przyjemnością mój ampli kina pracuje w trybie stereo 😆 Muszę jezcze kino sprawdzić na jakimś fajnym filmie, na razie ogladałem tylko TV... ale muzyka tak mnie pochłonęła, że nie zdążyłem.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...