Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Za duże! Nie 8" do takiego małego pokoju. Max 6,5"
  3. czy jest możliwość pozyskać taki rysunek do cięcia cnc? chciałem się w końcu wziąć za swój L75
  4. Jeżeli tylko zmieszczą Ci się w zabudowie to tak.
  5. Czy takie dwa byłyby okej? https://www.klipsch.pl/p507,klipsch-cs-18c.html Maja taką sam impedencje jak te w zestawie i moc tez jest podobna.
  6. Na Amazonie masz nowe s970 za ok 2100 pln (odpowiednik x2800h z serii S, 5W mniej mocy oraz Audyssey zamiast XT32), sam oceń czy te oszczędności są tego warte. Do zestawu Monitor Audio będą ok. Koniecznie subwoofer później.
  7. Nie. Zwykle glosniki. Ważne, żebyś miał jak je zamontować na suficie i skierować w miejsce odsłuchu.
  8. Today
  9. Na ten moment nic nie wiem
  10. Chyba zrobię taki zestaw: Wzmacniacz Marantz. Na początku podłączę do niego to, co mam w domu (TLX10 lub TLX1) i będę używał jako stereo. Dokupię subwoofer. Tutaj do wyboru mam: Klipsch R-100SW Aktywny 150W lub MAGNAT Alpha RS. Wymienię głośniki na KLIPSCH Reference Theater Pack 5.0, bo te chyba będą najlepsze jakościowo. Budżet przekroczę, aczkolwiek wzmacniacz zawsze się przyda. W tej chwili mam jakieś dwa złomy stereo, które nie wiadomo ile jeszcze podziałają, a mam nadzieję, że taki Marantz posłuży. A gdy się okaże, że kino się znudzi to będę mógł wykorzystać ten wzmacniacz do słuchania muzyki. Mam przynajmniej plan, i po kawałkach go zrealizuję. Zastanawiam się jeszcze nad tymi głośnikami nad głową. Czy muszą być jakieś specyficzne?
  11. A wiesz,że to akurat też dostaniesz dla Pro Plus ? Beta testy trwają, chociaż tylko z urządzeniami Apple.
  12. Wiim amp gra zdecydowanie pełniejszym dźwiękiem puszczając muzykę z YouTube po optyku z tv niż streaming z Tidal connect. Nie wiem czy normalne? W innym wzmacniaczach które miałem zawsze było na odwrót.
  13. Witam, Chciałbym poprosić o pomoc w doborze audio do mojego salonu. Chciałbym zestaw który by był kompromisem między oglądaniem filmów a słuchaniem muzyki. Myślę ze stosunkowo to 60/40 na korzyść oglądania. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektonika, hip hop i okazyjnie jazz. Raczej szukam sprzętu używanego i obecnie mam opcje na zakup Denona x2500h za 1200zł lub x2600h za 1500zł. Czy taki amplituner nada się? czy może poszukać czegoś innego? Chciałbym żeby miał Dolby Atmos. Jakie używane kolumny i głośniki polecacie? Docelowo ma być to zestaw 5.1.2. Mam dwa kable wyprowadzone po suficie a układ jest taki jak na screenshocie. Znalazłem np opcje na kolumny 5.0 Monitor Audio 300, Monitor audio 150, monitor audio 50 za 2200zł. Co o nich myślicie? Do tego coś bym jeszcze dobrał. Z góry dzieki za pomoc!
  14. Dobrze , ze w końcu pojawił się w Polsce dystrybutor Audia Flight i że umożliwia w salonie odsłuchy tego dość mało znanego w Polsce sprzętu, choć u mnie gra on już od jakiegoś czasu. Myślę tez, ze kilka modeli jest warte zainteresowania większej grupy osób, bo to ciekawy sprzęt. U mnie Audia gra zamiennie z kolumnami KEF 107 reference oraz Altec Lansing 816 i hornami 511B i ..... doprawdy, nie wiem z którymi lepiej.
  15. Wyświetlacz mały, ale poza tym ciekawy sprzęt. Obawiam się ceny sporej, rzędu 2k zł. Cena rzędu 380-450 Euro - na stronie WIIM info
  16. A ja wczoraj znowu obejrzałem Sekretne życie Waltera Mitty.
  17. Prezentacja ma być w maju na targach w Monachium. O cenie nie ma info. Co do dostępności to może np. @Q21 ma jakieś info
  18. 900-1000 zl naprawa wzmacniaczy a te z lat 90' to nawet z 8 godzin roboty "dłubanki"
  19. A wiadomo kiedy będzie? I za ile? Bo opis jest kuszący.
  20. Jako zadowolony użytkownik Pro Plusa czekam na produkt od Wiim'a Lista funkcjonalności wydaje się być bardzo atrakcyjna - Hi-res streaming capabilities, advanced room correction, and smart home integration - Dedicated phono input with ground connector - HDMI ARC input - Front-mounted volume/play-pause control - Front-mounted 3.5mm headphone jack - Optical in/out - Analog line-in/out - Coaxial out - Subwoofer out - USB-A for media playback - Ethernet - 12-volt trigger for connected amp Bardzo mi się podoba "advanced room correction" - może to być bardzo przydatna funkcja dla niezliczonej ilości osób
  21. O dzięki - nie zauważyłem - to więc chyba zły wątek, za co przepraszam Tak czy tak wydaje, mi się że to może być killerski produkt. Dla dużej ilości użytkowników korekcja akustyki pomieszczenia może być mega ficzerem
  22. Dzis naszlo mnie w pracy by wlaczyc sobie cos z naszych polskich rodzimych wykonawcow. I tak o to padalo na album ktorego juz dawno nie sluchalem, bardzo fajnie wszedl mi po latach sluchajac go na sluchawkach pracujac. Mysle ze wam rowniez sie spodoba, pozdrowienia... https://tidal.com/browse/album/173710042?u
  23. Dzis naszlo mnie w pracy by wlaczyc sobie cos z naszych polskich rodzimych wykonawcow. I tak o to padalo na album ktorego juz dawno nie sluchalem, bardzo fajnie wszedl mi po latach sluchajac go na sluchawkach pracujac. Mysle ze wam rowniez sie spodoba, pozdrowienia... https://tidal.com/browse/album/173710042?u
  24. Jeden Rabin powie, że tak, inny, że nie. Jeżeli faktycznie to kwestia zajmowanego miejsca - to może i warto. Pamiętaj też, że on nie musi stać pod TV. Możesz sobie zrobić szafkę w rogu pokoju, najwyżej dłuższe kable pociągniesz. Żeby nie zagracać tak małego pomieszczenia skup się na zestawach z małymi kolumienkami/monitorami. Dodatkowo możesz poszukać jakiegoś płaskiego suba i dać go pod łóżko o ile nie ma tam skrzyni. Natomiast wszystko to kosztuje.
  25. dune 2 w imaxie. chyba lepszego filmu w kinie nie widziałem. bardzo ciekawe studium fundamentalizmu religijnego. trochę szkoda pominięcia wątku ekologicznego, który w sumie jest motywem przewodnim książki, no i zakończenie zmienili, ale jakoś nie razi. nieczęsty ostatnio film, który ma zbilansowany stosunek wybuchów do treści, nie męczy dzięki temu. film nakrecony obiektywami z czasów ZSRR i ichnuej produkcji z minimalną ilością green screena (treser czerwi to przekozak 😉) spoiler film zaczyna się paleniem zwłok i kończy paleniem zwłok. w punkt podsumowana każda rewolucja.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...