Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Hej, aktualnie posiadam: Pioneer S-710 https://www.hifiengine.com/manual_library/pioneer/s-710.shtml Oraz Pioneer SX-990 https://www.hifiengine.com/manual_library/pioneer/sx-990.shtml Dla mnie gra to obłędnie. Jednak brakuje funkcji sieciowych, HDMI i pilota. Przeznaczenie 80% Spotify, 20% Netflix. Czym napędzić te kolumny? Nie jestem audiofilem, lubię konkretny bas. Do tej pory testował Yamahy i nie ☹️ Co polecacie?
  3. QCY są spoko, tylko jak mówiłam, kupuj w polskim sklepie, żeby jak coś nie mieć problemu z gwarancją My testowaliśmy wersję bez PRO.
  4. Ja jak widzisz odradzam słuchawki TWS. Myślę że najlepiej jeśli kupisz dowolne z tych które wymieniłaś, te które Ci się najbardziej podobają, a jeśli stwierdzisz że to jednak nie jest to, dopiero wtedy możesz szukać czegoś innego. Z tego co się orientuję większość z nich reprezentuje podobny poziom. Jedni chwalą sobie obsługę dotykową a inni wolą przyciski fizyczne, bo dotykowe można przypadkowo w niekontrolowany sposób przełączać.
  5. Są tacy, którzy twierdzą, żeby nie łączyć Yamahy z klipshami, bowersami, focalami. Ogólnie z jasnymi kolumnami. Typy, które wymieniłes powinny być ok 🙂. Pozdrawiam
  6. Przepraszam za kłopot, ale uwierzcie mi, ja naprawdę chciałabym słuchawki bezprzewodowe, bez żadnego kabla - nawet łączącego obie słuchawki, które nie są drogie, ponieważ nie jestem melomanką Jestem kadrową, która słucha zwykłego radia Nie patrzę na sprzęt muzyczny w taki sposób profesjonalny jak Wy. Potrzebuję go do codziennego użytkowania, do zwykłych zajęć W Internecie polecają najbardziej te: Haylou GT1, Mi True Wireless Earbuds (Redmi AirDots), Blitzwolf BW-FYE1 lub BW-FYE5. QCY T1 PRO lub po prostu SAVIO TWS-01. Jestem świadoma, że są to Chińskie buble, ale na większą kwotę mnie nie stać. Naprawdę proszę o pomoc dostosowując ją do moich skromnych potrzeb
  7. Dla mnie ważniejsza jest jakość dźwięku niż całkowity brak kabla. Jestem świadom tej technologii i jej ograniczeń.
  8. Today
  9. Okolice Zielonej Góry. Mam oryginalny. Kolumny były spakowane w jednym kartonie.
  10. Jakich głośników nie łączyć z Yamahą? Czy to dobre połączenie: Melodika bl410, Indiana Tesi, Pylon pearl,
  11. Skoro takich nie używasz, to może warto chociaż spróbować i zapoznać się z produktem, który tyle razy polecasz - myślę, że mógłbyś diametralnie zmienić wiele swoich poglądów
  12. Skąd jesteś ? Zastanawiam się nad odbiorem osobistym ewentualnie wysyłka . Masz kartony oryginalne ?
  13. Z dousznych bluetooth bardzo dobrze w uszach trzymają się Lenovo W520. https://www.sferis.pl/sluchawki-douszne-bluetooth-lenovo-gxd0h45469-kolor-czarny-p376820 Wiele razy czytałem opinie ludzi którzy zgubili jedną ze słuchawek typu TWS. Sam takich nie używam. Nie wyobrażam sobie żeby earbudsy nie wypadły z uszu przy jeździe rowerem po nierównej powierzchni, podczas wstrząsów. Gdy jest się w ruchu ważniejsze jest zdrowie i życie niż dbanie o wypadające z uszu słuchawki.
  14. Moby, czy to Twoje zdjęcie w słuchawkach TWS które testowałeś? Gdyby słuchawki TWS były rzeczywiście takie ciężkie, to nikt by ich nie nosił na siłowni, na rowerze, a nawet spacerując po mieście, bo by wypadały. To chyba tak jednak nie działa jak piszesz
  15. Dzięki wielkie Porozglądam się za tymi Magnatami i może coś wychaczę
  16. Mam tylko dwie funkcje w Philipsie: ogólne > EasyLink > EasyLink - to musze mieć załączone ogólne > EasyLink > Pilot EasyLink - to mam wyłączone Ale... takie wachlowanie włączeniem i wyłaczaniem TV nie jest dobre dla OLED-ów i chciałbym tego uniknąć. Podłączyłem nawet google chromecasta i niestety też się włącza TV.
  17. A nie lepiej podnieść delikatnie budżet i zamiast tych wilsonow kupić heco aurora 700. Nie znam tych wilsonow ale wydaje mi się, że heco to jednak lepsze kolumny. Pozdrawiam.
  18. Udało się temat ogarnąć bo mam te same problemy. Pozdrawiam. Serwis ma to w d...
  19. TWS-y są z zasady cięższe od dowolnych słuchawek w których nie ma akumulatora i elektroniki. A słuchawki miały być własnie douszne a nie dokanałowe.
  20. Witam Panowie, na odsłuchu w salonie najbardziej przypadł mi do gustu Vincent SV-227MK z kolumnami Dali Opticon 6. Dla mnie problemem jest to, że Vincent nie wyłącza się z pilota czy doradzicie jakiś dobry nowy wzmacniacz z kolumnami w podobnym budżecie między 8- 12 tys. Pokój 30 m2 a muzyka to Pop, Rap i Dance. Na początku myślałem o wygodnym AMPLITUNERZE z usługami sieciowymi, lecz większość z Was słusznie odradza.
  21. Atoll in100se mam w domu obecnie od 2 lat. Gra to super. Rok temu chciałem wejść na poziom wyżej i wyszło, że Naim xs2 to świetny wybór (ewentualnie Sugden A21). Atoll in200se to moim zdaniem nie wiele różni się od 100 tzn albo za 2,5k używek atoll in100se albo po maksie x2 lub x3 ten naim xs2. Taką ja mam na to koncepcje i zbieram się już rok :). Przy nieograniczonym budżecie to zdecydowanie naim. Sugden to klasa A, ciut inne brzmienie. Mnie się podobało bardzo. Minus dla mnie za brak wejścia bypass a potrzebuje tego do kina domowego. Miłego grania. Zestaw od 2 lat u mnie spisuje się tak, że już 2 znajomych kupiło Focale hehe. Gra to rewelacja.
  22. W tym budzecie warto posluchac: Denon Envaya Mini DSB-150BT, ewentualnie drozej i jednoczesnie znacznie lepiej brzmiacy: Denon Envaya DSB-250BT.
  23. Witaj, biorąc pod uwagę wybrany zestaw kolumn Wilson Raptor 7/1/Vocal, moim zdaniem najlepszą opcją będzie elektronika Onkyo. Kolumny o charakterze raczej ciepłym, spokojniejszym, plastycznym najlepiej uzupełnić wzmacniaczem analitycznym, szybkim, zwiewnym, grającym swobodnie, ale trzymającym tempo, szybkość. Spójrz na Onkyo TX-NR686 lub model najnowszy TX-NR696. Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny. U nas jako forumowicz możesz liczyć na atrakcyjną ofertę cenową, szczególnie przy zakupie zestawu elektronika z kolumnami.
  24. Dzięki wszystkim za uwagi i propozycje. Odpuszczam zatem Pianocrafty i będę kierował się w stronę ampli + kolumny. Żona zwróciła mi uwagę, że zależy jej na radiu więc wzmacniacz (zacząłem już rozważać opcję z nad NADC338) raczej odpada. Spróbuję odsłuchać jak najwięcej, choć niestety nie ma specjalnie salonów gdzie byłyby dostępne wszystkie na raz. Wrócę do Was z przemyśleniami i ewentualnym sugestiami jakie dostanę w poszczególnych salonach
  25. Witaj, jeśli docelowo elektronika będzie także do wymiany, zdecydowanie namawiałbym na dwa modele kolumn - Monitor Audio Bronze 6 lub Heco Aurora 700. Monitor Audio to bardziej swobodne granie, analityczne z dobrą i wyraźną podstawa basową. Heco natomiast zagrają bardziej plastycznie, dociążonym, gęstym dźwiękiem także z bardzo dobrym, nisko schodzącym basem. W przypadku wyboru kolumn MA warto poszukać wzmacniacza o charakterystyce ciepłej np. Advance Acoustics, Musical Fidelity czy Vincent, natomiast do Heco Aurora świetnie sprawdzi się Audiolab 6000A czy Cambridge Audio CXA60. Zapraszam jeśli masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny. Może okazać się, że w przeznaczonym budżecie tylko minimalne dokładając kupisz kolumny fabrycznie nowe z gwarancją.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...