Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Pierwszym utworem Roxette który usłyszałem ,był The Look, a usłyszałem go w wojsku na zaprawie porannej (kto wie co to było ?). Puszczali nam go codziennie rano i kiedy po jakimś czasie wyszedłem na przepustkę to kupiłem sobie cała płytę Look Sharp. Nie żebym tak lubił biegać o poranku,ale piosenka a później płyta (właściwie kaseta oryginalna) bardzo mi się spodobały.Mam zresztą ten album do dziś -już na CD. Naprawdę szkoda że Marie Fredriksson odeszła tak wcześnie. Pozdrawiam.
  3. Napisałem: Słuchana muzyka to głównie rock i blues, a żona spokojne rytmy w stylu puszczanych w Chili Zet
  4. Teraz doczytałem dopiero że masz topping d50, który ma wejście usb.Nie lepiej będzie podłączyć malinę bez hata po usb do tego dac?Ominie Cię ewentualny zakup nakładki. Też rozważałem taką opcję,jednak musiałbym brać w ciemno,a Ty Dac już masz. Nakładkę zawsze możesz kupić na próbę i oddać jak nie przypasi.
  5. Witam, Czy jest jakaś osoba, która potrafi mi powiedzieć w jakiej ilości została wydana płyta Chris Cornell Songbook Edycja Limitowana Winyl B0016295-01. Szukałem na różne sposoby niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dzięki.
  6. Jak już jestem przy podsumowaniu sezonu 2019r - to trochę na wesoło (choć czasami to jest raczej czarny humor dla kibiców Kubicy). Pozdrawiam (i przepraszam za k... powyżej, ale mem fajny i nie mogłem się powstrzymać) i na koniec podstawowe pytanie:
  7. Cześć wszystkim, chciałabym prosić was o pomoc w wyborze słuchawek na prezent dla taty. Potrzebuje słuchawek w budżecie 200-250 zł, bezprzewodowe, na kabelku, by po zdjęciu mogły zawisnąć na szyi. Plusem byłby jakiś klips, dzięki którym mogłyby być przyczepione do ubrania (ale nie jest to bardzo konieczne). Potrzebuję bardzo dobrej łączności bluetooth, gdyż mogą być używane w trudniejszych warunkach. Dźwięk może być akceptowalnej jakości, gdyż tata do tej pory słuchawek mało co używał, więc nie ma wysokich wymagań. Ważne, by nie rozłączały się z telefonem i wygodnie leżały w uchu i długo grały na jednym ładowaniu. Przepatrując internet natknęłam się na Huawei AM61 Sport Bluetooth lub Creative Outlier Sports. Co o nich myślicie? Bardzo dziękuję za pomoc.
  8. Cześć wszystkim 😉 Tata wpadł na pomysł, żeby sprezentować mamie na święta jakiś fajny głośnik bezprzewodowy. Taki, żeby było można przyjemnie posłuchać muzyki w domu, jak i np. w ogrodzie. Tak więc, jaki głośnik w przedziale do 500 zł moglibyście polecić? Dzięki 😃
  9. Marie Fredriksson miała 61 lat, zmarła 9 grudnia 2019 roku po wieloletniej walce z chorobą (w 2002 roku wykryto guza mózgu). Potem 2 lata przerwy, wokalistka wróciła zdrowa i w 2004 pojawiła się jej nowa - solowa płyta "The Change". Ostatnie problemy zdrowotne spowodowały odwołanie zaplanowanej kilka lat temu trasy koncertowej, związanej z obchodzeniem 30 lat pracy i najnowszą płytą "Good Karma". Zespół Roxette pierwszą swoją płytę studyjną "Pearls Of Passion" wydał w 1986, a działał do 2016, a działalność grupy była parę razy zawieszana. Dla mnie pierwszą znaną płytą Roxette była "Look Sharp!" z 1988 roku - a ta znajomość zaczęła się od utworu Listen To Your Heart" Pozdrawiam
  10. Sporo w tej kwestii zależy od akustyki pomieszczenia. Wg zaleceń powinny stać dalej od tylnej ściany. Jednak nie zawsze można w pokoju postawić kolumny optymalnie do słuchania muzyki. Do tego są te gąbki.
  11. Jaka kwota to minimum przyzwoitości na kolumny? Na początku panowałem przeznaczyć 5 tys. na zestaw, coś czuję, że tyle to na kolumny wydam ;). Te zestawy sobie odpuścić? Focal Sib Evo 5.1.2 lub Focal Sib 5.1
  12. Spróbuję z tymi piankami, rzeczywiście to może mieć sens. W filmach na prawdę daje niezły efekt i nie odczuwam żadnej potrzeby posiadania suba, ale do stereo momentami się pojawia buczenie. Dam znać jak potestuję.
  13. Today
  14. Witam Przymierzam sie do kupna kin domowych ktore beda podlaczone pod tv i komputery (25% film, 35% myzyka, 40% gry) Pomieszczenie to ok. 18m2 dla obu zestawow. Budzet to : pierwszy zestaw do 8500zl (+/-300zl) i drugi do 4000 (+/-300zl) Ktory z ponizszych zestawow bedzie lepszy w danym budzecie, ew. wezme pod uwage inne propozycje. zestaw za 8500zl: 1. YAMAHA RXV485 KLIPSCH R-620 F R-41M R-25 C R-120 https://allegro.pl/oferta/yamaha-rxv485-klipsch-r-620-f-r-41m-r-25-c-r-120-8724787762 2. YAMAHA RX-V485 + HECO AURORA 700 https://allegro.pl/oferta/yamaha-rx-v485-heco-aurora-700-5-1-7471584193 3. Onkyo TX-NR696 + Teufel UL 20 Mk3 18 + UL 40 C Mk3 18 + UL 40 Mk3 18 + T 10 https://www.teufelaudio.pl/kino-domowe/ultima-40-surround-avr-for-dolby-atmos-5-1-2-set-p19843.html zestaw za 4000zl: 1. Denon AVR-X1500H + Zestaw 5.1 Taga TAV-606V.3 https://allegro.pl/oferta/denon-avr-x1500h-zestaw-5-1-taga-tav-606v-3-7999726997 2. Yamaha RX-V485 + Polk Audio T531 https://allegro.pl/oferta/yamaha-rx-v485-polk-audio-t531-zestaw-kina-8718637586
  15. A czy ktos słuchał marantza pm 7004 lub 7005 ? Jaki brzmienie maja ? A może uderzyć w denona pma 720 ae lub 1500 co myslicie o ich brzmieniach do reszty ? W innym pokoju mam denona 510ae z Tannoy m1 to ten wzmak kiepsko wypada
  16. Jest możliwość sparowania głosników jbl sound bar 5.1 z jbl partybox 300 ?
  17. Wypożycz wzmacniacz do domu za kaucją i usłysz różnicę
  18. Wzmacniacz, np. Yamaha as700 + chromecast audio + kolumny głośnikowe. Porozmawiaj z @S4Home. Napisz jakiej muzyki słuchasz. Pozdrawiam
  19. @Inferno spoko, flachę zrobimy przy okazji A te info o promocjach mam zwykle ze stronki pepper.pl - https://www.pepper.pl/search?q=tidal
  20. Sam napisałem sam odpowiem. Trzeba w ustawieniach Network wyłączyć gotowość sieci.
  21. Na twoim miejscu wolałbym trochę zmienić proporcje i przeznaczyć trochę więcej na kolumny do uzyskania lepszego efektu. Albo na start zrezygnować z suba a dokupić go w późniejszym czasie, będziesz z tego bardziej zadowolony.
  22. @JohnDoe zarąbiście że się dzielisz takimi rzeczami!!! 👍 za ostatni raz jeszcze Ci flaszkę wiszę 🙂
  23. B&W 606 jak do pianocrafta to przerost formy nad treścią nie wykorzystasz w pełni ich możliwości. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wspomniane przez ciebie zestawienie Yamahy rn303 z heco aurora 300. W tym przedziale fajnie wypadają jeszcze elac debut 2.0 b6.2. Najlepiej wcześniej posłuchać paru kombinacji.
  24. codicce

exposure

Sprzedam zestaw exposure 2010 wzmacniacz+cd.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...