Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Bardzo fajnie, ale 8-9k chyba najtańsze z nich kosztuje.
  3. Urządzenia Rose są zwykle większe. Fajnie to wygląda.
  4. Koreańskie urządzenia ROSE mają wyświetlacze pokrywające prawie cały panel.
  5. TV ma kilka HDMI, ale tylko jedno z ARC (lub nowsze eARC), oprócz klasycznej funkcji wejścia do TV służy także do podłączenia ze sprzętem audio - jak Twoje Audio Pro, soundbar czy amplituner. Pozostałe wejścia HDMI w TV są zwykle i do nich podłączasz napędy, dekodery, konsole itd.
  6. To jest zestaw, który możesz odsłuchać w salonach Top-HiFi. Zadzwoń lub podjedź i umów się na odsłuch, lub wypożycz do domu by to sprawdzić.
  7. Moim zdaniem super fajnie by wyglądało gdyby cały przedni panel był ekranem a gałka była na górze jak w naim muso.pewnie by to nieźle wywindowało cenę niestety.
  8. Witam. Jak w temacie. Potrzebuję dobrać amplituner stereo do tych głośników. Nie ukrywam, że zawsze w moich zestawach kona domowego królowała Yamaha. Czy np. Yamaha r-n2000 do tych kolumn ogarnie temat? Nie jestem audiofilem z krwi i kości, ale lubię posłuchać każdej muzyki od klasyki po Zenka Martyniuka, chodzi o to żebym się nie zmęczył podczas dłuższego słuchania, a wygląd sprzętu też ma spore znaczenie, zwłaszcza ta Yamaha to kozak z wycieraczkami z tamtej epoki. Boję się w ciemno wydawać parę złotych żeby nie być z tego zadowolonym. Proszę o opinie. Pozdrawiam.
  9. Od tego bym odstąpił, fryzura prowadzącego cały czas modna.
  10. Today
  11. No to dokup może wiim mini albo pro i będziesz miał funkcjonalność i zostanie Ci jedno $ (bo jedno $ będziesz musiał wydać)😉
  12. Więc, chyba najlepiej ustawić źródło w Windows jako LG i w TV ustawić wyjście optyczne i tyle? To chyba karta dźwiękowa Sound Blaster Z jest zbędna?
  13. Ja mam spięte z Magnatem MR780 i jest gitara ale niestety Ty budżet masz trochę większy 😉
  14. Czyli jak jest tańszy to można podpiąć, a jak jest droższy to nie ma synergii
  15. Posiadaczy Roteli tak dużo nie widziałem, zresztą jakoś większość chwali 1592, o 1572 jakby mniej pozytywnych opinii.
  16. Opticony 2 są niedrogie, później , półka wyżej czyli Rubicon 3 kosztują jakieś 3 razy tyle Pewnie z czegoś to wynika.
  17. Za 1200-1350 zł masz używane Usher S520 - za tą kasę trudno kupić coś lepszego! [ Usher S520 Kolumny Podstawkowe Mega Gratis | Wieliczka | Kup teraz na Allegro Lokalnie ] --> https://allegrolokalnie.pl/oferta/usher-s520-kolumny-podstawkowe-7nh [ Kolumna Usher S-520 Warszawa Wola • OLX.pl ] --> https://www.olx.pl/d/oferta/kolumna-usher-s-520-CID99-IDYJJy7.html [ Głośniki na bazie Usher S-520 Warszawa Ursynów • OLX.pl ] --> https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-na-bazie-usher-s-520-CID99-IDTMu5M.html
  18. Marynarkę i adidaski oraz czapkę z daszkiem Wywiad - fajny, dobry pomysł!
  19. Już to pisałem, ale powtórzę.... Brakuje mi w nim znacznie większego LCD, ale żeby zrobić duży wyświetlacz obudowa musiałaby przypominać sześcian. Może nie chceli z niego robić kostkli. Większość tych urządzeń ma niewielkie wyświetlacze i z 4-6 metrów praktycznie nic nie widać
  20. Komputer czy NAS jako klient P2P nie jest zbyt dobrym playerem dla tesci HDR oraz TrueHD i DTS-HD MA. Chodzi mi o Playery typu Zidoo, Dune, NvidiaShield, Amazon Stick, nawet Xbox-X. Te za to nie bardzo się nadają do P2P. A czy mina czasowa... Prawo zabrania udostępniać a nie ściągać. Bez problemu można skorzystać z torrentów nie wysylajac w sieć nawet bita. Owszem, trakery opierają się na wymianie i dla zwykłego usera brak ratio oznacza zwykle ban, ale są opcje które pozwalają być nietykalnym pod tym kątem. Poza tym coraz więcej osób korzysta z shellboxów. Są też warezy, to już klasyczny download.
  21. W promce są Monitor Audio Bronze 500. Czy one są lepsze od HECO Aurora 700? Bo to są 2.5-drożne kolumny vs 3-drożne. Z jakim wzmacniaczem one się najlepiej dogadują? Ktoś podpowiadał - SABAJ A30A, ale .....nie mam przekonania Mogę od kumpla kupić Kambodżę EVO 75. Widziałem też niedrogi NAD C368. Ew. coś innego do 4k zł (może być używane)?
  22. Zwykle wszystkomające kombajny do P2P mają wbudowany player. Z tym że P2P absolutnie nie polecam - to mina czasowa...
  23. Cześć, jest kilka opcji wartych rozważenia Na pewno spojrzałbym na Musical Fidelity M2scd, Marantza CD6007, a także mniejszego top-loadera pod postacią Shanlinga EC3 W razie czeg zapraszam do kontaktu i na odsłuchy
  24. Co do zasady w WiiMach wejścia analogowe wchodzą na ADC, więc później to sygnał cyfrowy który można przekształcać i wyprowadzać na dowolne wyjścia.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...