Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. A co sądzicie o takich MAGNAT MONITOR REFERENCE 5A ?
  3. Na sprzęt Pylona masz wysoki rabat, do tego sprzęt nowy a nie egz. demo, który może od trzech lat jeździ po kraju i z niejednym kurierem pracującym przez okres max. 3 miesięcy miał do czynienia. A może i czas już zacząć traktować produkty Pylona na równi z zagraniczną konkurencją. Zobaczcie jak na fejsie ludzie z całego świata cieszą się brzmieniem naszego Pylona. Naprawdę miło ogląda się zdjęcia ich systemów oraz czyta jak bardzo zadowoleni są z naszych głośników. Oczywiście, jak wszystko w audio, trzeba u siebie posłuchać i samemu wybrać, nic w ciemno. Najsilniejsze marki audio też mają produkty dobre i słabe.
  4. Cenne* Ps. Póki co tak to wygląda, a po pomiarach, które kiedyś - mam nadzieje - nastąpią będę wiedział coś więcej ;). Zbieram się w sobie by kupić umika i karte, ale wiem że będzie to droga przez męke(dlatego schodzi).
  5. Głównie z uwagi na to, że w kinie brakuje mu dynamiki. Stereo też mogłoby być ciut lepsze.
  6. Ja ich słuchałem bezpośrednio po Opera Prima. F500 wypadły bardzo słabo. Ale Opery to kolejne drugie tyle.
  7. Za 8k PLN jest do wzięcia wyprzedażowy JL Audio e112. Dopłaciłbym te 1400 PLN w ciemno.
  8. Masz racje powinno być zespół/artyści, bo to ekipa 4 gości(teraz to już 3), niemniej śmiesznie brzmi stwierdzenie "nie wprowadzaj ludzi w błąd" z ust człowieka co dnb nazywa techno ;-). ps. Co do ambientu, to nie wiem o co ci chodzi. Pewnie tak 😉
  9. Chwile się bawiłem, ale stwierdziłem że chyba nie mam aż tak wyrobione ucha by stwierdzić na 100% że to mnie najmocniej wkurza, a może dziś tak to odbieram, a może mi się zdaję... więc finalnie chyba się przyzwyczaiłem do tego jak to gra ;-). Niemniej cene rady doceniam i dziękuję za poświęcony czas.
  10. Jedni z najważniejszych, a nie jeden to nie jest pojedynczy artysta, ehhh nie wprowadzaj ludzi w błąd tak samo jak z ambientem. No proszę Cię, nawet nie będę tego komentował chyba mało setów w życiu słyszałeś.
  11. Cześć, jaki mikrofon polecacie w budżecie do 1000zł z syczącym wokalem patrzyłem na mikrofony takie jak akg p220, p420 lub Aston spirit lub sE2200 może macie jakieś sugestie lub rady?
  12. Today
  13. Fyne F500 to sobie odpuść, ładnie się prezentują, ale ich graniem byłem bardzo rozczarowany. Piotrowi na pewno chodziło o to , że lepsze są M2.
  14. Panowie, powstrzymajmy się z ocenami aż do momentu, gdy będzie można go więcej posłuchać, również w kilku konfiguracjach Możecie się jeszcze miło zaskoczyć
  15. Wtedy się nie zainteresował to i teraz się nie zainteresuje bo napisał że mu pasuje
  16. Tak widziałem, ale kolega Pitt39 nie bardzo się tym chyba wtedy zainteresował
  17. Nie, po prostu się nimi zainteresowałem - sporo osób je poleca, zwłaszcza ten najdroższy model.
  18. Już mu wcześniej dałem ten pomysł właśnie w tym wątku Jest o tym tutaj.
  19. A nie mógłbyś go np. sprzedać lub coś ? Bez możliwości ustawienia siły nacisku i antyscatingu zawsze będziesz miał z nim problem.
  20. Widzę że nadepnąłem Ci ta elektroniką na stopę. Serio tak odbierasz? Jak ktoś się nie zgadza z Twoją ideą to jest Twoim wrogiem? Tak to odbierasz? Więcej dystansu polecam do internetu. Kocopoł? Gdzie?
  21. Wybaczam. , ale żeby mi to było Rafał przedostatni raz 😉
  22. Słuchałem tylko po koaksjalu, bo miałem tylko takie wyjście z CXC. Teraz sprawdziłem - tak, to musiał być DAC-9. Sądziłem, że to 8-ka jest starsza i stąd moja pomyłka.
  23. Witam ponownie, wczoraj w końcu się zdecydowałem i zamówiłem Logitech Z906 5.1 w promocji za 1199zł, moje Genius 5.1 zaczęły mnie strasznie irytować, nie dość, że po włączeniu całego zestawu wydobywa się delikatny brum, to jeszcze po włączeniu filmu jest jeszcze większe brzęczenie/cykanie z głośników, które się nasila w trakcie pogłaśniania. TV (LG OLED C1 48') i PC (karta dźwiękowa Sound Blaster Z) podłączę pod dwa wejścia optyczne pod sub'a , ale zastanawia mnie rozmieszczenie głośników, czy podmienić satelity za stare Ganiusy i tak zostawić czy lepszym rozwiązaniem byłby montaż na uchwytach? jak byście to rozwiązali? Zdjęcia poglądowe pokoju w pierwszym poście.
  24. Jakbyś wymienił kogoś z trójki z Detroit, jakiś artystów wydających pod szyldem UR, Tresora, to bym zrozumiał, ale Kraftwerk jako najważniejszy artysta w nurcie techno?. W 2019 byłem na ich występie i jakoś nie mogę sobie przypomnieć, by choć jeden wał który poleciał ocierał sie o ten gatunek(najwyraźniej bardzo mocno poszli w bok, w tym swoim graniu;-)). Techno: Techno to muzyka elektroniczna o jednostajnym regularnym rytmie w metrum cztery czwarte[13][21]. Klasyczne techno posiada stosunkowo szybkie tempo i wynosi około 120–140 uderzeń na minutę D'n'B: Tempo muzyki na przełomie lat stopniowo rosło i dziś przeciętne wynosi ok. 174 bpm. Istotnym kryterium jest też rytm, inny niż popularny w muzyce elektronicznej takiej jak house czy techno. Mimo metrum 4/4, ścieżka perkusyjna jest synkopowana i zazwyczaj o wiele bardziej skomplikowana niż w wymienionych gatunkach I weź sobie teraz dwie płyty dnb i techno, i zrób z tego dobrego seta, którego będzie się dało słuchać(w końcu to i to to techno). Różnic oczywiście jest więcej, ale to pierwsze co się rzuca na uszy.
  25. Ósemka jest nowsza . Więc Miałeś dac9 , jest ok fakt trochę ciemny ale po USB audio lepszy nic oo coax
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...