Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Antresoli nie będzie, ale kominek mnie kłuje tutaj bo wypada akurat tam gdzie prawy front miałby swoje miejsce. 7 w podstawie bym zrobił, na wysokości uszu. Prawy Surround onwall lub inwall na meblach kuchennych, drugi po lewej symetrycznie. Lewy Surround Back z tyłu w rogu, prawy obok drzwi tarasowych. @Piotr Sonido, jak kolega zaakceptuje takie wiszące z sufitu UFO, to ja bym to klepnał.
  3. Bardzo dobra wkładka jak na swoja cenę, niestety wymaga bardzo precyzyjnego ustawienia.
  4. Nie wiem jak masz je rozmieszczone. Daj schemat. A ok widze. Sorki pierwszy post. No możesz je tak zostawić. Z tym że na standach z tyłu to one za male sa. Te tylnie chyba na uchwyty jednak i skierowac na siebie
  5. Napisałem ci na sąsiednim forum że jestem na tak. Czy to nie Tobie? Bardzo podobny temat jest. Tak to dobre kolumny o przyjemnym brzmieniu. Nie mają funkcji sieciowych ale brzmią spoko jak na cenę.
  6. Minx 12. Montowałem je w zeszłym tygodniu. Dobre i tanie i nie dostają. Mają regulację na uchwytach. Abient 11 fajna opcja mniej dostają. Sa natomiast wieksze i nie regulwoane.
  7. Witam sąsiada. I od razu! O matko! To będzie tak wyglądać jak na wizualizacji? Gdzie ten system chesz rozmieścić kinowy? Fajnie bo masz budżet ale tu będa duże problemy akustyczne. Mocno przeanalizuj to. Bo jesteś dobrym klientem dla salonów. wybacz brutalność. Ale masz budżet sprzedadza Ci a potem Ty sięmartw. Te schody będą od razu obok narożnika? Masz tu wiszace lampy z góry. Co byś powiedział na takie Atmosy? Co sadzisz Butler? Szczerze nie wiem jak to by siętu sprawdziło. Odegłość narożnika to 3m?
  8. Fajny model. Mozna go kupić dużo taniej. Poczekaj na pormocję. Był a 3500 zł? Dobrze pamiętam? Pioneer ma na pokładzie. Jestem zdania jak Butler.
  9. Dokładnie. Ograniczeniem będzie budżet. Yamaha 4A + spomniane wyzej Indiana line albo zestw oparty na Heco Aurora 300 Albo Denon S970 z Amazona ktory jest w bardzo dobrej cenie + Monitor audio Bronze 100 /50 ale tu braknie zapewne na suba. A to jest bardzo wazne. Albo https://allegro.pl/oferta/acoustic-energy-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-1-7855722329?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_pla_pmax_ps&ev_campaign_id=17958848778&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH53YHX70sQFmcOVyrf-Unt-wjP4yx6W0AQbWupJkbXdlmo8kou3Hnl8aAv53EALw_wcB Wychodzisz nieco ponad budżet. Na podłogowkach. Stosując monitory byś sięzmieścił.
  10. Niesyety te Jamo są przeciętne. Nie wycisniesz z nich wiecej po prostu. Tak 6100 wystarczy. Yamaha 6A tez. Na promocji na Amazonie masz Denona 970 za 2000 zł. Dobra opcja.
  11. Bo tym video mozna powiedzieć że muzyka ewoluowała. Zarówno pod kątem brzmieniowym jak i wizualnym
  12. Miałem ten duet. Gdybym nie wiem jak tyłek ścisnął i się zawziął, nie potrafiłem znaleźć różnic w brzmieniu. Głuchota moja oraz nie potrafię wykonać „odpowiedniego” testu/porównania. Jako streamery, tak jak pytasz. Od zawsze mamy w domu, po rodzinie bluesoundy. Różniste. „Zwyciężyła” funkcjonalność, niezawodność a teraz już „zaufanie” do tej marki.
  13. Słuchasz vinyle, korzystny dla odsłuchu na pewno będzie system trójdrożny i skuteczność kolumn była 90dB lub powyżej. Padła propozycja Wharfedale Linton nie słuchałem ich, ale było coś o nich pisane na tym forum, najkorzystniej będzie jak wypożyczysz i przetestujesz. Czasami można trafić na coś ciekawego w komisach audio, używki. Znasz moje sugestie. Pozdr.
  14. No właśnie. A rzekomo ma taką wielką moc. Juz ktoś to zgłaszał. Paru użytkowników. On tez gra nieco bardziej sucho co nie?
  15. Today
  16. Powiedział bym że do Golda ten rotel byłby dobrym kompanem. Czym siędokładnie różnią to Top Hi Fi Ci pomoże. Do obu mozna dobrac tez inne ciekawe wzmacniacze. Roskan Caspian M2 teraz na promocji, Denon PMA 1600/1700 ne, Primare i15/25 które sa jasniejsze bardziej detaliczne, Arcam SA30, No jest tego troche.
  17. Jesli masz przełącznik hebelkowy który teoretycznie nie ma pozycji 0. To jest podczas przełączania taki moment gdzie na to 0 naziwjmy to on trafia. Więc to jest dodatek żebyś mógł wyłączyc kolumny na chwilę? Ale ze względów bezpieczeństwa? No nie wiem.
  18. Nie wierze że Roma zostanie zastapiona. Wiec tak ja czytam dalej.
  19. Nada się. Ale CX80 zagra z tymi duzymi jakby nie patrzeć Aurorami po prostu lepiej. Wiec jesli masz dołożyć do do niego. Oba to dobre zestawiania z Heco aurora.
  20. Zależy co będzie w reszcie systemu. Blusound jest łagodniejszy u góry, Wiim jest bardziej detaliczny. Wiec ja bym tu wybierał bardziej pod kątem co będzie w dalszej czesci toru.
  21. Wybrał bym powernode. Gra mniej technicznie. Ale do Polków R Wiim tez stawiam że będzie fajnym wzmacniaczem.
  22. Dokładnie. Tez o tym psiałem. Jeśli router ma taka mozliwosc to po temacie.
  23. Nie tyle jasno co nie schowanym dźwiękiem. Ale tak. Ciemniej grają wspomniane Pioner i Harman. No albo Denony które wymieniłeś.
  24. Jak bym miał to też bym sprawdzil. No ale to ja Streamery graja lepiej. Równiej. Model V2 jest teraz świetny cenowo.
  25. No tak. Tym bardziej że bedzie Atmos. Nie możesz surroundów dawać wysoko.
  26. SVS SB 3000 REL HT1205 MKII SVS PB2000 PRO Audiovector QR Sub REL T9x Velodyne DB15 Czym ten ub chce wygrac z tymi? A gdzie jeszcze Klipsch, Monitor Audio, Emotiva, Quadral, którzy mają też suby w ofercie, nie byle jakie.
  27. No to masz odpowiedź. To nie kwestia Arcama tylko kolumn. Wszystkich. Także sub do wymiany.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...