Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. kylo

Zestaw

W znaczeniu, że jest tam mało miejsca? Będzie się grzało, problem z kablami? Czy jak? Mogę jakieś linki prosić - chętnie poczytam... Głównie soft rock i pop oraz ballady rockowe. Też się nad nią zastanawiałem. Jednak ona się nie włączy przy włączeniu telewizora, prawda? Widziałem też taką promocję: właśnie ta yamaha oraz para B&W 603 za 7999. Cenowo wygląda dobrze w porównaniu z zakupem oddzielnych komponentów, tylko te głośniki to chyba jakaś starsza wymierająca seria, bo tylko w dwóch sklepach internetowych je znalazłem (do porównania ceny). Polecilibyście taki zestaw? Już się nastawiłem na kolumny podłogowe, także wiem gdzie się poruszać. A jak to jest z tymi cenami/promocjami? Koniec roku to dobry okres na zakup, czy generalnie nie ma różnicy i zakup w lutym będzie równie dobry?
  3. ja również na poprawę nie liczę ale liczę na to że nie będzie gorzej i u mnie przy wbt nie jest gorzej przynajmniej ja tego nie słyszę. Jak powyżej napisałem robiłem próbę z wtykami i bez i nie słyszę różnicy. I taki był mój cel wygodę natomiast mam super Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
  4. Poszukuję osoby (może być odpłatnie oczywiście), która pomoże mi w skompletowaniu kina domowego high-end w oparciu o nowe lub używane elementy (z allegro, olx itp) przy uwzględnieniu łącznego budżetu. Sam musiałbym pewnie miesiąc na czytanie testów poświęcić żeby wiedzieć co najlepszego dostanę za określone pieniądze. Najlepiej ktoś z Warszawy. Przy sprzęcie używanym wskazana wspólna osobista inspekcja 🙂 Jeżeli chodzi o budżet to trudno mi sprecyzować, z jednej strony jak najmniej chciałbym wydać, z drugiej jestem gotowy na kwotę powyżej, której spada przyrost jakości. Kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy raczej, jeżeli byłaby okazja to oczywiście mogę dołożyć. Zakup byłby prawdopodobnie w styczniu. PS. Chciałbym wybrać duże kolumny przednie żeby nadawały się również do stereo, rozumiem, że żeby grały dobrze konieczny będzie dodatkowo wzmacniacz stereo?
  5. Hej, Czy ktoś jest użytkownikiem Polka rti a5? Mało jest opinii na ich temat...
  6. Wzmacniacz + chromecast + dac + kolumny. Tak wygląda połączenie. Poproś @MobyDick o wskazanie wzmacniacza z daciem smsl. Są takie maleństwa, które spokojnie dają radę. Pisałem o dacach, które nie mają wzmacniacza. Ale są godne polecenia. Pozdrawiam
  7. Today
  8. Mam i ja , razem z zestawem Denon PMA-QS10 i Denon DCD-QS10 +Astell&Kern ak240 Kable Chord Odyssey X.Cd i Astella połączyłem ze wzmacniaczem kablem zbalansowanym robionym na zamówienie w Sonus Oliwa.
  9. Witam. Jakie kolumny w okolicach 3 tys polecacie do amplitunera Denon AVR X3500H? Pokój w okolicach 20 m2. Myślałem o Dali Zensor 5 lub 7. Który zestaw lepszy w tym połączeniu? Z góry dzięki za pomoc 😃
  10. Tez tak uwazam, ale kazdy musi sie przekonac sam. Jedyna zaleta to tylko wygoda oczywiscie kosztem brzmienia.
  11. Kubad

Zestaw

Przy tej wielkości pomieszczenia celował bym jak najbardziej w kolumny podłogowe jeżeli stereo to np. heco aurora 700 jeżeli chodzi o elektronikę to wybór jest spory natomiast ciekawym rozwiązaniem jest Yamaha rn803d może nie ma HDMI arc ale gra zdecydowanie lepiej od tego Onkyo.
  12. Pozycja nr 5 w mojej sygnaturze, ale nie chce tu opisywac wrazen odsluchowych (nie jestem w tym dobry i powiem krotko albo cos mi sie podoba jak gra lub nie) poniewaz kazdy chwali swoj sprzet i dla niego gra najlepiej.
  13. Dzięki za info. Na razie na prezent poszły Bleudio. Dam znać jak wrażenia. Dziękuje za pomoc w wyborze.
  14. lysyrafal

Zestaw

Moga ale nie musza byc za slabe to juz kwestia indywidualna. Moim zdaniem w tej wielkosci pomieszczenia lepiej sprawdza sie podlogowki. Zawsze mozesz zatkac bas-reflex gabka. Tutaj musisz sie okreslic jakiego gatunku muzycznego sluchasz?
  15. Tak z ciekawości, napisz proszę jakie masz głośniki, CD ,streamer. Jak ci się to sprawuje, jeśli możesz oczywiście 🙂
  16. To mnie zmartwiłeś tym, że appka do d... , dużo gorsza niż Onkyo Controller? Chyba skończy się na tym, że kupię jakiegoś zewnętrznego daca.
  17. To tez racja u mnie czy w salonie sie sprawdzi a u Ciebie w domu nie.
  18. W pierwszym poscie tego tematu napisales, ze chcesz zmienic amplituner na wzmacniacz wiec jakies propozycje padly. Pozniej mowisz o wymianie kolumn i szczerze to tez jest slaby punkt tego zestawu. Tutaj musisz podjac meska decyzje co chcesz wymienic w pierwszej kolejnosci poniewaz budzet jest ograniczony.
  19. Dzięki za propozycję ale wolę chyba wypożyczyć i posłuchać w domu. Żeby nie przestrzelić znowu. Najpierw muszę skończyć w nim remont bo na razie jest sajgon🙂. Będę coś cierpliwie szukał 🙂
  20. Uczciwiej byłoby napisać, że niebawem wychodzi nowa wersja wzmacniacza, dlatego możecie dać lepszą cenę dla starej. W przeciwnym wypadku klient może czuć się trochę oszukany, jak w krótkim czasie po zakupie widzi już nowszy model, a jego jest na wyprzedaży za X PLN mniej. Druga sprawa, to śmiesznie to wygląda, jak w każdym wątku polecany jest ten Cambridge
  21. Slowa klucz "nie wykorzystasz" to malo powiedziane na tym amplitunerze ktory ma autor tematu. Mozesz do mnie podjechac i zobaczysz jak gra A-S701 z Ledzin masz blisko do Myslowic.
  22. Jak jesteś z Warszawy to mój znajomy właśnie sprzedaje cxn v2. Dźwięk i wygląd świetny, appka straszna dźwięk na pewno lepszy niż z lapka.
  23. Tylko tu nie masz odtwarzacza CD, ale posluchac nie zaszkodzi. Pioneer (kiedys wedlug mnie gral o wiele lepiej) to w tej chwili to samo co Onkyo tz. ten sam koncern po przejeciu go. Denon to jest calkiem inne granie niz Yamaha i dostepny tylko jeden amplituner stereo z tymi funkcjami ktorych potrzebujesz. Druga sprawa jakby to gralo z Mission QX-2 i cena ponad budzet.
  24. Bogdan, myślisz o jednym ze sponsorów Racing Point - koncernie RAVENOL? Oni mają chyba tylko oleje... A tak jeszcze odnośnie różnic między BMW w Williamsem 🙂 Jest już pełniejsze podsumowanie wyników testów w Jerez: https://powrotroberta.pl/2019/12/podsumowanie-testow-dtm-czasy.html W piątek Robert Kubica pokonał 117 okrążeń, a jego najlepszym czasem był 1:32.639. Był to zatem wynik lepszy od Marco Wittmanna, który jeździł w czwartek, ale nie było go na torze w piątek. Robert w przejazdach kwalifikacyjnych był jednak szybszy ostatniego dnia od innego etatowego kierowcy BMW, Philippa Enga. Oto czasy czterech kierowców BMW biorących udział w testach: 1. Robert Kubica (czwartek, piątek) 1:32.639 (245 okrążeń) 2. Marco Wittmann (środa, czwartek) 1:32.691 (200) 3. Philipp Eng (piątek) 1:32.766 (158) 4. Nick Yelloly (środa) 1:33.185 (126) Jak widać wyniki poprawiały się z dnia na dzień, Robert przejechał najwięcej okrążeń i dobrze, że to on kończył jazdy testowe 🙂 Audi w czwartek było o ok. 0.3 - 0.4 sekundy szybsze. A w piątek??? Pozdrawiam
  25. Wedlug mnie nie podlaczysz do CD-NT670D Twojego gramofonu. https://www.euro.com.pl/slownik.bhtml?definitionId=15037566857 Ta opcje polecilem ze wzgledu na moc (klasyczny wzmacniacz mozna powiedziec nigdy sie nie starzeje) i wejscie PHONO a ten odtwarzacz CD poniewaz ma pare funkcji ktorych nie ma CD-S300. Serwisow strumieniujacych ktore sa Ci potrzebne nie bedzie.
  26. OK pojawił się pierwszy problem a mianowicie podczas podkręcania głośności wzmacniacz wyłącza się i pojawia się komunikat "AM standbay". Potencjometr schodzi do - 5, ale gdy zmniejsza bas wyłącza się przy +2. Nie kumam o co chodzi.
  27. Bardzo ciekawa alternatywa, ale czy takie cudo jak dac pociągnie głośniki t50, jaka jest właściwie główna różnica pomiędzy takim kombajnem a niewielkim dac'em - co zabiera tak mała konstrukcja, rozumiem że nie ma nic za darmo. Powiem szczerze, że nie chciał bym rozstawać się z jakością uzyskaną poprzez amplituner Pioneer'a fakt, że dominujący bedzie sygnał z tv, Spotify premium i YouTube ale czy niewielki sprzęt nie utnie skrzydeł kolumnom?
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...