Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Widzę brak płynnej regulacji fazy, to niestety ograniczy swobodę ustawienia suba w pomieszczeniu, utrudni jego kalibrację i integrację dźwięku z kolumnami. W tej cenie, to nadmierna oszczędność w projekcie. Szkoda, bo poza tym jest całkiem, całkiem.
  3. Today
  4. Jak najbardziej, OLED ma duzo zalet, ale ABL był dla mnie nie do zaakceptowania. Brak możliwości wyłączenia tej opcji przechylił szale
  5. Wiem że potrzeba jeszcze chwili ale może już jakieś pierwsze lub drugie wrażenia?
  6. Wczoraj
  7. Wspomnienia - dwadzieścia kilka lat temu przeszedłem jedynkę i dwójkę (mówię o RPG z końca lat 90-tych).
  8. Spoko spoko, nie ma sprawy. Aczkolwiek nie mam nic przeciwko monitorom OLED. Na początku roku kupiłem synowi taki monitor - 49 calowy Samsung Odyssey OLED G9 - i jest to rewelacyjny sprzęt do grania. 240Hz, kontrast, itp.
  9. Wspomniałeś o pracowni, dlatego pomyślałem że może służyć Ci do pracy, nie było tematu.
  10. Nie, do komputera mam znacznie lepszy sprzęt zapewniający poprawne oddanie kolorów a nie jakiś tam telewizor 🙂
  11. Do pracowni? TV będzie wykorzystywany jako monitor do komputera? Jeśli tak to stanowczo odradzam OLED
  12. Cholera ,to jak byłem na Kraftwerku w 1981 roku na Torwarze, to w życiu bym nie przypuszczał, że to ma związek z początkiem techno.
  13. Cześć od niedawna mam kino DENON AVR2000 i nie było problemów aż do czasu kiedy wyłączyłem je na dłuższy czas Wcześniej uruchamiając TV załączyło się kino jak należy. Wykonałem reset kina sądząc że pomoże przy ustawieniach i wszystko zaczęło pracować ok po za tym że nie załącza mi się kino gdy uruchamiam TV (tu nic nie było zmienione. Która funkcja za to odpowiada
  14. Bo to są OLED tylko wykorzystują również technologię kropki kwantowej (QD).
  15. Oczywiście są różne odmiany drumów od jump up po jungle, liquid, który jest bardzo przyjemny w odbiorze to sobie też obadaj.
  16. Gdybym miał zmieniać TV, to raczej byłby to LG z serii EVO 😉
  17. Na belgijskiej stronie są OLED telewizory, bez żadnych literek z przodu.
  18. Sony i Samsung mają QD-OLED. Wprowadzili to chyba w zeszłym roku. Producentem paneli jest Samsung.
  19. I jak wrażenia? Rozumiem, iż model jedynie dedykowany jak sama nazwa mówi tylko do serii Diamond, ewentualnie do niższych modeli czy Jasper też się łapie?
  20. A mnie OLED męczą. Nie wiem jak współczesne, ale kilka lat temu wystarczało mi kilkanaście minut i kręciło mi sie w głowie...
  21. @jabarTo Twoje indywidualne zdanie, ale masz do niego prawo. @ChmarskiChyba autor zbytnio się już nie pojawia, ale fajnie jakby ludzie podali więcej propozycji bo jakieś aurory to się średnio nadają już jest o nich wątek w którym autor słucha również muzyki klubowej i je skreślił.
  22. Ja tak tylko spytam czy kolumny już się udało jakieś dobrać? W kwestii historii chyba się nie pogodzicie więc nie wiem czy jest sens to ciągnąć w tym wątku.
  23. Historia nie ma tu zadnego znaczenia. D'n'b to nie techno. Koniec kropka.
  24. @jabarA z czego wyszedł drum? I zapomniałeś o najważniejszym Kraftwerk.
  25. Nie moja sytuacja. Obstawiam, ze u mnie był po prostu za słaby i leciał na wyższych obrotach niż u Was. Miałem go do testów porównawczych więc musiał się wykazać w stosunku do mocniejszego wzmacniacza.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...